Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 06. zář 2019 5:39:43

Alaja píše:Takže honzam, když psal o své rohatosti, tak nebyl v tu chvíli láskou.....kterou ovšem před tím zřejmě byl.


Pokud si to mohu uvědomovat, tak existence sama o sobě nemůže přestat být láskou, ať se děje cokoliv. Jen se může objevit sen - nevědomost, skrz který se jeví, že někdo nebo něco nesplňuje podmínky, aby láska mohla být vědomá.

Co se vlastně mezi vámi dvěma událo, že honzam se od tebe odvrátil a začal o té rohatosti? Musela jsi mu něčím dost ublížit.....jinak by se to nestalo.... :roll:


Požádala jsem kdysi Honzama, který žil v celibátu a poznával existenci jako krásu, jestli by mohl pomoci těm, kteří žijí v celibátu, ale jejich život je peklo.

Možná tohle mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí stát se bodhisattvou. Ale když se jím začal stávat, tak říkal, že by si nepřál, aby ho někdo následoval.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 06. zář 2019 7:54:24

Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
.......................................................................................................................................................................................................
A to samé by se dalo napsat o tvém vztahu s P.Vostálem.......co jsi mu provedla, že začal být na tebe na diskusních stránkách sprostý jako dlaždič? Vždyť jste byli jako dvě hrdličky....a pak najednou bác......a musela jsi ho blokovat, páč si lidi stěžovali, že je sprosťák.... :P

Takže dva mužští, se kterými jsi měla pohodové psaní na diskusích, tě nesnášejí. Proč????
...........................................................................................................................................................................................................

Ale nic mně neprovedla,
jen sem si prostě přečetl po letech co píše, já čtu poměrně nedběle obzvláště pak to co mě až tak moc nezajímá...

A jakýpak hrdličky,
kdyby si tady tomášovci nechtěli roky hrát na moderátory kteří budou druhým rozkazovat jak a co maj psát,
tak bych se jí vůbec nezastával,
nakonec i ona předvedla že je to samý co tomášovci, taky chce druhým vnutit jak a co maj psát
a kdo neposlechne tak dostane ban...

Takže ted je na tom podobně jako tomášovci,
mě nějaký bláboly vo lásce vůbec nezajímaj stejně jako mě nezajímaly náký bláboly vo neetice,
a lidi at si klidně ztěžujou, to není žádná novinka co by tady před lety nepředvedli tomášovci co nakonec "ustěžovali" JIHA, takže je poslal do "lepších časů"
To já stěžovatele posílám jinam, páč sem upřímnější než JIHO a neberu si servítky....



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 06. zář 2019 8:07:00

honzam píše:Vidím chuť po citlivých mužích nebo dokonce chlapcích skrytou v rouše květiny. Uvidíme kam se od zabanovaných moulů a pomáhání k sebevraždě dostaneme. Myslím si, že ta její bestialita už půjde pomalu na povrch.



Sarana je mladý, dodo je mladý...
Sarana se už moc neangažuje. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 06. zář 2019 12:39:44

Zajímavé, děkuji všem zúčastněným. :srdce:

Poznatky:

Tomu, kdo žije v celibátu asi nelze naplánovat sexuální aktivity....jako kdy jo a kdy ne včetně toho s kým jo a s kým ne...

Třeba, kdyby se moc a moc chtělo, tak by se virtuální ženská podělila o virtuálního partnera a mohlo by se jí v tom těžkém mateřském virtuálním údělu pomoci....nebo asi onen ďábelský partner nemá zájem o anděla s ďáblem v těle...

No, asi je to normální, mužský guru se obklopuje ženským harémem, takže ženský guru dělá to samé s mužským harémem....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 07. zář 2019 22:01:18

Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 08. zář 2019 12:51:36

Nic píše:A dost možná Ti sem píšu i pro to, že pod každým příspěvkem máš můj citát.

Možná ho tam máš právě proto, že ses z lásky obětoval,

abys mohl lidem názorně předvést,

co je zdrojem jejich pekla a utrpení.

Možná Ti sem píšu právě proto, aby Ti tu nebylo smutno.

I když není co řešit.

:srdce:

Jana dosáhla svého. Rozhodl jsem se, že už sem nebudu dál psát. Mějte se tu hezky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 08. zář 2019 16:24:15

honzam píše:
Nic píše:A dost možná Ti sem píšu i pro to, že pod každým příspěvkem máš můj citát.

Možná ho tam máš právě proto, že ses z lásky obětoval,

abys mohl lidem názorně předvést,

co je zdrojem jejich pekla a utrpení.

Možná Ti sem píšu právě proto, aby Ti tu nebylo smutno.

I když není co řešit.

:srdce:

Jana dosáhla svého. Rozhodl jsem se, že už sem nebudu dál psát. Mějte se tu hezky.

Tak to dopadá, když si to, co píše Jana, někdo moc bere. Tedy když je v tom nějaká dotyčného závislost na tom, co Jana píše.
Svobodný, či dokonce osvobozený člověk by se tím, co píše Jana, nenechal ve svých projevech/neprojevech ovlivnit. Nebo ano?
Já Janu ani nečtu, natož abych podle toho, co píše, sem psal nebo nepsal.
Myslel jsem si (bohužel mylně), že honzam je svobodnější, na Janiných projevech nezávislý a více sám sebou.
:donknow:

P.S.
Triny podle svých reakcí na Janu vypadá, že je z Janiných projevů také celá Jurodivá
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 08. zář 2019 16:36:42

armin píše:
honzam píše:
Nic píše:A dost možná Ti sem píšu i pro to, že pod každým příspěvkem máš můj citát.

Možná ho tam máš právě proto, že ses z lásky obětoval,

abys mohl lidem názorně předvést,

co je zdrojem jejich pekla a utrpení.

Možná Ti sem píšu právě proto, aby Ti tu nebylo smutno.

I když není co řešit.

:srdce:

Jana dosáhla svého. Rozhodl jsem se, že už sem nebudu dál psát. Mějte se tu hezky.

Tak to dopadá, když si to, co píše Jana, někdo moc bere. Tedy když je v tom nějaká dotyčného závislost na tom, co Jana píše.
Svobodný, či dokonce osvobozený člověk by se tím, co píše Jana, nenechal ve svých projevech/neprojevech ovlivnit. Nebo ano?
Já Janu ani nečtu, natož abych podle toho, co píše, sem psal nebo nepsal.
Myslel jsem si (bohužel mylně), že honzam je svobodnější, na Janiných projevech nezávislý a více sám sebou.
:donknow:

P.S.
Triny podle svých reakcí na Janu vypadá, že je z Janiných projevů také celá Jurodivá


Bůhvíproč...... :donknow: No, Honzam i Trini (já také) jsme Janu slušně žádali, aby sem raději už nepsala, ale jak je vidět, šlo to mimo ni, tak se oba, co tu ještě psali, raději odmlčeli.... :cry:

A kam ty si chodíš na internetu plkat? Já jen sem a na fejs.... víc nikam....aj mailovou rozesílku jsem si už dávno zrušila.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 08. zář 2019 17:00:47

Alaja píše:A kam ty si chodíš na internetu plkat? Já jen sem a na fejs.... víc nikam....aj mailovou rozesílku jsem si už dávno zrušila.... :lol:


Nikam jinam.
Janu jsem také kdysi "žádal", ale minulo se to účinkem. Tak ať si píše, co chce, když to potřebuje, jako když hluchoněmý nebo duševně postižený potřebuje hýkat, tak ať si hýká a neřeším to, když vím, že za to nemůže. Už do něj nekopu a nepředvádím se, jak jsem chytrej na takovém chudáčkovi (když už vím, že je chudáček a že jinak nemůže), jako to dělá pořád dokola Trini. A proč to Trini dělá?
Asi má také nějaký problém, že ji to tak drží. :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 08. zář 2019 17:13:56

armin píše:
Alaja píše:A kam ty si chodíš na internetu plkat? Já jen sem a na fejs.... víc nikam....aj mailovou rozesílku jsem si už dávno zrušila.... :lol:


Nikam jinam.
Janu jsem také kdysi "žádal", ale minulo se to účinkem. Tak ať si píše, co chce, když to potřebuje, jako když hluchoněmý nebo duševně postižený potřebuje hýkat, tak ať si hýká a neřeším to, když vím, že za to nemůže. Už do něj nekopu a nepředvádím se, jak jsem chytrej na takovém chudáčkovi (když už vím, že je chudáček a že jinak nemůže), jako to dělá pořád dokola Trini. A proč to Trini dělá?
Asi má také nějaký problém, že ji to tak drží. :lol:


Co se dá dělat...holt se zřekli pravé víry a musí být za to důkladně potrestáni..... snad to nedojde takhle daleko...:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... u-40295541

Britové afghánského původu chtěli na Slovensku zavraždit ženu, protože se zřekla islámu


:starik:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 08. zář 2019 18:40:58

Alaja píše: No, Honzam i Trini (já také) jsme Janu slušně žádali, aby sem raději už nepsala, ale jak je vidět, šlo to mimo ni, tak se oba, co tu ještě psali, raději odmlčeli.... :cry:



Lída přestala kvůli Janě psát a ted' Honzam. Doufám, že si to ješte rozmyslí. I když ho chápu. Ona mu prostě nedá pokoj.

A Arminovi už leze Trini na mozek. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 08. zář 2019 18:57:22

Alaja píše:
Co se dá dělat...holt se zřekli pravé víry a musí být za to důkladně potrestáni..... snad to nedojde takhle daleko...:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... u-40295541

Britové afghánského původu chtěli na Slovensku zavraždit ženu, protože se zřekla islámu


:starik:


Čím dál víc mi připadá, že svět zešílel. Kam se to celé žene? Zase zánik jedné civilizace? :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 08. zář 2019 19:27:14

Trini píše:Čím dál víc mi připadá, že svět zešílel. Kam se to celé žene? Zase zánik jedné civilizace?



To máš pravdu, mě stačí prolétnout občas titulky v níže uvedeném odkazu a nevěřícně kroutím hlavou.....

https://pravednes.cz/home.news#!home


Ale je fakt, že jsem cosi konstatovala už v roce 2015.....že planetu Zemi čekají ty "zajímavé časy!...a ono se to plní.... :cry:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 08. zář 2019 19:40:36

Trini píše:
Alaja píše: No, Honzam i Trini (já také) jsme Janu slušně žádali, aby sem raději už nepsala, ale jak je vidět, šlo to mimo ni, tak se oba, co tu ještě psali, raději odmlčeli.... :cry:



Lída přestala kvůli Janě psát a ted' Honzam. Doufám, že si to ješte rozmyslí. I když ho chápu. Ona mu prostě nedá pokoj.

A Arminovi už leze Trini na mozek. :roll:

Dobrá, dám si tak rok pauzu od inspiruj a Jany. Pak uvidím, jestli tady bude Jana dál trollit.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 08. zář 2019 19:43:46

honzam píše:
Trini píše:
Alaja píše: No, Honzam i Trini (já také) jsme Janu slušně žádali, aby sem raději už nepsala, ale jak je vidět, šlo to mimo ni, tak se oba, co tu ještě psali, raději odmlčeli.... :cry:



Lída přestala kvůli Janě psát a ted' Honzam. Doufám, že si to ješte rozmyslí. I když ho chápu. Ona mu prostě nedá pokoj.

A Arminovi už leze Trini na mozek. :roll:

Dobrá, dám si tak rok pauzu od inspiruj a Jany. Pak uvidím, jestli tady bude Jana dál trollit.


Bude se mi stýskat... :(
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 08. zář 2019 20:06:40

Alaja píše:Bude se mi stýskat... :(

Omlouvám se. Setkat se můžeme i mimo inspiruj bez Jany. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Alaja

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 09. zář 2019 19:58:43

A kdyže vyvstává v mysli ten moment, že když má někdo tu moc, tak dá někomu , jen tak bez důvodu, ban, aby nemohl na diskusním internetovém fóru nějaký čas psát? :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 09. zář 2019 20:47:24

Alaja píše:
A kdyže vyvstává v mysli ten moment, že když má někdo tu moc, tak dá někomu , jen tak bez důvodu, ban, aby nemohl na diskusním internetovém fóru nějaký čas psát? :lol:


Ty očekáváš, že ti dva pochopí, o co jde? No, snad až budou trochu dospělejší. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 09. zář 2019 20:49:56

Trini píše:
Alaja píše:
A kdyže vyvstává v mysli ten moment, že když má někdo tu moc, tak dá někomu , jen tak bez důvodu, ban, aby nemohl na diskusním internetovém fóru nějaký čas psát? :lol:


Ty očekáváš, že ti dva pochopí, o co jde


Neočekávám...
Armin - ten, když to nikam nevede, tak prostě nereaguje, nebo se dobře baví.
No a Eva není momentálně sebekritická, mívá totiž semtam nějaké to máslíčko na hlavě...

:lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 09. zář 2019 20:52:06

Trini píše:Ty očekáváš, že ti dva pochopí, o co jde? No, snad až budou trochu dospělejší.


Dospělejší? Leda v dalším životě... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků