Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » sob 20. dub 2019 13:13:07

honzam píše:
Nic píše:S osvícenou myslí je život lehký, nemá chybu,

Vesmír se stará.

Obrázek

S myslí pod vlivem drogy nemá život chybu.


Na chvilku, než droga vyprchá.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 20. dub 2019 13:16:27

Nic píše:
honzam píše:
Nic píše:S osvícenou myslí je život lehký, nemá chybu,

Vesmír se stará.

Obrázek

S myslí pod vlivem drogy nemá život chybu.


Na chvilku, než droga vyprchá.

A přijde bažení a Jana si přijde pro svou dávku sebepotvrzení a nabízení se na inspiruj.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 20. dub 2019 13:25:05



https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/blondie/call-me-19088

Namaluj mi svou barvu, bejby
Namaluj mi své auto
Namaluj mi svou barvu, miláčku
Vím, kdo jsi
Vyjdi ze svého barevného grafu
Já vím, z kama pocházíš
Zavolej mi na lince
Zavolej mi kdykoliv, kdykoliv
Zavolej mi, lásko, můžeš mi zavolat v noci i ve dne
Zavolej mi
Zahrň mě polibky
Zahrň mě láskou
Zabal mě do desingerských listů
Nikdy nebudu mít dost
Emoce přicházejí a já nevím proč
Ututlat alibi lásky
Zavolej mi na lince
Zavolej mi kdykoliv
Zavolej mi oh má lásko
Až budeš připraven, můžeme se podělit o víno
Zavolej mi
Oh, mluví jazyky lásky
Oh, amore, zavolej, zavolej /italsky/
Oh, zavolej zlato, zavolej /francouzsky/
Kdykoliv, na každém místě, kdekoliv, jakkoli
Kdykoliv, na každém místě,kdekoliv,každý den, jakkoli
Zavolej mi, živote
Zavolej mi kdykoliv
Zavolej mi na projížďku
Zavolej mi pro nějaký přesčas
Vem mě ven a předveď
Polož mě na scénu
Obleč mě do módy z 90. let
Ty nejsi muž mezi tím
Vím, co slova mohou znamenat
Zavolej mi kdykoliv
Zavolej mi na projížďku
Zavolej mi pro nějaký přesčas
Zavolej mi, živote
Zavolej mi, zavolej mi ve sladkém designu
Zavolej mi, zavolej mi alibi lásky, lásky
Zavolej mi na lince
Zavolej mi, zavolej mi kdykoliv
Zavolej mi
Oh, zavolej mi, ooh ohh ah
Zavolej mi, lásko
Zavolej mi, zavolej mi kdykoliv!
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » sob 20. dub 2019 13:28:03

honzam píše:A přijde bažení a Jana si přijde pro svou dávku sebepotvrzení a nabízení se na inspiruj.


Hele fajn, Ty si nech své peklo, já si nechám ráj.

Doufám, že Jana do míst, kde by Tě mohla potkat, hodně dlouho nepřijde.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 20. dub 2019 13:29:50

Nic píše:
honzam píše:A přijde bažení a Jana si přijde pro svou dávku sebepotvrzení a nabízení se na inspiruj.


Hele fajn, Ty si nech své peklo, já si nechám ráj.

Doufám, že Jana do míst, kde by Tě mohla potkat, hodně dlouho nepřijde.

Obrázek

Doufat nestačí, vesmír to za Tebe nezařídí, měla bys pro to něco udělat sama.

1) Přestat se opájet představou svého probuzení a toho, jak pozitivně působíš na ostatní.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 20. dub 2019 14:14:49

honzam píše:jak pozitivně působíš na ostatní.


Tak mne nepadlo, jestli v tomto případě to nebude spíš ten živočišný strach z toho, že kdyby sebeméně oponovali, tak ta reklama na cukrová lízátka v nebi bude pokračovat do nekonečna a obludně se zvětšovat...(jak to vidíme tady na inspiruj...tady se oponuje, tady holt ta reklama roste)... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » sob 20. dub 2019 20:04:14

Trini píše:
Opravdový mistr by to nikdy neudělal - nepoužíval/nezneužíval by fanynky pro své sexuální chtíče.


Duchovně alespoň trochu probuzené a dospělé ženy se určitě nenechají používat/zneužívat pro něčí sexuální chtíče. Ani Mistr nic takového nepraktikuje (proč by to dělal?)
To neznamená, že mezi Mistrem a jeho následovkyní či následovkyněmi nemůže být svobodný vzájemně obohacující intimní vztah, jako pokračování duchovní praxe.
Intimní vztah je naprosto přirozený, veskrze pozitivní (jako "chtíč" si to interpretují ti, co s tím mají nějaký neuvědomělý problém). Může se v jisté fázi vývoje stát i způsobem duchovní praxe - právě prací s oblastí, která je z duchovního pohledu hodně intenzivní a proto pro začátečníky obvykle problémem. Proto na počátku praxe je lepší ten celibát a do těch náročnějších oblastí života a ducha, jako je sexuální oblast, se pouštět až po hlubším sebeuvědomění, osvobození se z různých osobnostních komplexů a sexuálních stínů.
Taková je tedy alespoň moje zkušenost
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 20. dub 2019 20:18:33

armin píše:
Trini píše:
Opravdový mistr by to nikdy neudělal - nepoužíval/nezneužíval by fanynky pro své sexuální chtíče.


Duchovně alespoň trochu probuzené a dospělé ženy se určitě nenechají používat/zneužívat pro něčí sexuální chtíče.


Proč si tedy potom stěžují, že byly sexuálně zneužívany? :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 20. dub 2019 20:36:27

armin píše:
Trini píše:

To neznamená, že mezi Mistrem a jeho následovkyní či následovkyněmi nemůže být svobodný vzájemně obohacující intimní vztah, jako pokračování duchovní praxe.
Intimní vztah je naprosto přirozený, veskrze pozitivní (jako "chtíč" si to interpretují ti, co s tím mají nějaký neuvědomělý problém).


Spíš máš problém ty, jak to okecat. Tak jako ty to zřejmě vykladají ti tzv. "mistří" svým mladým, hezkým žákyním, když je chtěj dostat do postele. A ony jsou tak hloupé, že tomu věří, a pak pláčou - když jim dojde, jak naletěly.
Nejsem dnešní, na takové oblíbené kydy, jak druhé podle své potřeby zmanipulovat - ti nenaletím. Ale ty chudinky hloupé, naivní na to bohužel naletěj.


Ještě nedávno jsi psal, že při intimním vztahu mezi mužem a ženou je důležitá hluboká láska. A najednou tvrdíš, že sex mezi "mistrem" a jeho žačkami je duchovní praxe. Fakt mi moc chybí ten smajlík, co zvrací.
Naposledy upravil Trini dne sob 20. dub 2019 20:46:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 20. dub 2019 20:43:40

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:

To neznamená, že mezi Mistrem a jeho následovkyní či následovkyněmi nemůže být svobodný vzájemně obohacující intimní vztah, jako pokračování duchovní praxe.
Intimní vztah je naprosto přirozený, veskrze pozitivní (jako "chtíč" si to interpretují ti, co s tím mají nějaký neuvědomělý problém).


Spíš máš problém ty, jak to okecat. Tak jako ty to zřejmě vykladají ti tzv. "mistří" svým mladým, hezkým žákyním, když je chtěj dostat do postele. A ony jsou tak hloupé, že tomu věří, a pak pláčou - když jim dojde, jak naletěly.
Nejsem dnešní, na takové oblíbené kydy, jak druhé podle své potřeby zmanipulovat - ti nenaletím. Ale ty chudinky hloupé, naivní na to bohužel naletěj.


Ještě nedávno jsi psal, že při intimním vztahu mezi mužem a ženou je důležitá hluboká láska. A najednou tvrdíš, že sex mezi "mistrem" a jeho žačkami je duchovní praxe. Fakt mi moc chybí ten smajlík, co zvrací.


P.S. Děsně upadáš.
Naposledy upravil Trini dne sob 20. dub 2019 20:47:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 20. dub 2019 20:46:10

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:

To neznamená, že mezi Mistrem a jeho následovkyní či následovkyněmi nemůže být svobodný vzájemně obohacující intimní vztah, jako pokračování duchovní praxe.
Intimní vztah je naprosto přirozený, veskrze pozitivní (jako "chtíč" si to interpretují ti, co s tím mají nějaký neuvědomělý problém).


Spíš máš problém ty, jak to okecat. Tak jako ty to zřejmě vykladají ti tzv. "mistří" svým mladým, hezkým žákyním, když je chtěj dostat do postele. A ony jsou tak hloupé, že tomu věří, a pak pláčou - když jim dojde, jak naletěly.
Nejsem dnešní, na takové oblíbené kydy, jak druhé podle své potřeby zmanipulovat - ti nenaletím. Ale ty chudinky hloupé, naivní na to bohužel naletěj.


On málokterý mužský udrží pod kontrolou své libido...ať už je ten chlap neduchovní či dokonce duchovní... ..ve bdělém stavu nebo dokonce když spí....:lol:

No a když se z toho udělá duchovní záležitost, tak to má chlap fakt dobrý, do té chvíle, než mu začne zlobit prostata...i když, tvrdí se, že se to má procvičovat co nejvíc, aby ty prostatické problémy nenastaly... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 20. dub 2019 20:52:09

Trini píše:Ještě nedávno jsi psal, že při intimním vztahu mezi mužem a ženou je důležitá hluboká láska. A najednou tvrdíš, že sex mezi "mistrem" a jeho žačkami je duchovní praxe. Fakt mi moc chybí ten smajlík, co zvrací.


To on přece ví, ale z hlubokého soucitu s těmi adeptkami je ochoten přistoupit i na tu fluktuaci, možná je ochoten přistoupit i k hromadnému sexu, nebo sexu před ostatními členy své skupiny... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 20. dub 2019 20:58:40

Alaja píše:
On málokterý mužský udrží pod kontrolou své libido...


Podle toho se dobře pozná opravdový duchovní Mistr. Ten s tím problém nemá.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 20. dub 2019 21:21:42

Alaja píše:
Trini píše:Ještě nedávno jsi psal, že při intimním vztahu mezi mužem a ženou je důležitá hluboká láska. A najednou tvrdíš, že sex mezi "mistrem" a jeho žačkami je duchovní praxe. Fakt mi moc chybí ten smajlík, co zvrací.


To on přece ví, ale z hlubokého soucitu s těmi adeptkami je ochoten přistoupit i na tu fluktuaci, možná je ochoten přistoupit i k hromadnému sexu, nebo sexu před ostatními členy své skupiny... :donknow:


Katolický kněz namlouvá divce, kterou sexuálně zneužívá, že tak oslavují Boha, a duchovní "mistr" jí namlouvá, že je to pokračování duchovní praxe. :roll:
A sobě si možná namlouvají, že to ta holka chce a že je vlastně svedla. :?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » sob 20. dub 2019 21:47:10

Díky za vaše reakce. Každý reaguje tak, jak to vidí, tedy podle sebe, podle svých nevědomých impulzů.
A řekl bych, že Alaja má v tomto směru mnohem méně nevyřešených problémů než Trini. Nikdo jiný se do soutěže zatím nepřihlásil. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 20. dub 2019 22:58:47

armin píše:Díky za vaše reakce. Každý reaguje tak, jak to vidí, tedy podle sebe, podle svých nevědomých impulzů.
A řekl bych, že Alaja má v tomto směru mnohem méně nevyřešených problémů než Trini. Nikdo jiný se do soutěže zatím nepřihlásil. :)


:D

No já chápu, že adept na to pokročilé duchovno by měl mít už hadí sílu probuzenou, aby pak s ní mohl pracovat. Ale ty mladé adeptky to dosud neví, nejspíš mají lenivé manžely a milence, takže to probouzení HS pak musí provádět samotný duchovní mistr . :lol:

Hmm, jak na tom byl tvůj mistr? Také pomáhal ženskému pokolení probouzet tu HS, aby mohly pokračovat v duchovní praxi?

......
Jogin cvičící Tajné Nauky a přetvářející vitální síly v odžas, akumuluje její přebytek v mozku a jakoby ukládal megawatty elektřiny v obrovském akumulátoru. Tato síla se pak stává zdrojem jeho energie, zdrojem jeho tajných sil a nejdůležitějším pramenem jeho schopností ovládání mysli. Protože je živá, putuje tělem jako proud. To proudění je zprostředkováno – jak již řečeno – velice jemnými průduchy, tzv. „Nadis“. Důležité z nich jsou tři, kterým se říká Ida, Pingala a Sušumna. Ida probíhá od levé nosní dírky nahoru k mozku a pak podél levé strany páteře až dolů k pohlavním orgánům, Pingala stejně tak, jenomže po pravé straně páteře. Nejdůležitější ze všech je Sušumna, vede středem páteře až do středu lebeční kosti.
Tyto 3 hlavní nadis musí žák důkladně pročistiti, má-li správně postupovat. V nauce „Tumo“ jako ve všech tantrických naukách, největší pozornost se právě věnuje Sušumně, neboť tudy má procházet po svém probuzení tvořivá síla Boží, tzv. Kundalini Šakti, hadí síla, jak se jí také říká pro její svinutou podobu. Tato síla je právě onen tvořivý ženský princip, v makro i mikrokosmu. Úspěšný jogin vyvede tuto sílu nad hlavu do sedmého lotosu, tzv. Sahasrary, aby se tam spojila se svým základním mužským principem, z něhož vzešla. To se děje buď za účelem získání transcentálních taumaturgických sil anebo (což je pro nás důležitější) za účelem Realizace Skutečnosti. V křesťanské mystice se této Realizaci – tomuto spojení obou principů – říká „mystická svatba“. Tedy tuto cestu „Hadí síly musí žák předem pročistiti, tj. produchovnit, má-li správně fungovat. Produchovnit ji, znamená však uvědomit si v ní až do nekonečna, čili zprázdnit ji. Zprázdnit střední nerv, zprázdnit střed páteře, zprázdnit tuto karmickou základnu starých, věky nastřádaných závislostí a zbavit člověka jeho egoistické opory, čili učinit ho schopným přijmout stav neosobnosti, neegoičnosti. A to je druhý úkol, který ukládá Nauka žáku této duchovní cesty ve svém druhém přípravném cvičení....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 21. dub 2019 0:28:26

vostal petr
Díky za vaše reakce. Každý reaguje tak, jak to vidí, tedy podle sebe, podle svých nevědomých impulzů.
A řekl bych, že Alaja má v tomto směru mnohem méně nevyřešených problémů než Trini. Nikdo jiný se do soutěže zatím nepřihlásil.



A to já se ti do soutěže přihlásím,

doufám že bude stačit jedna věta :

"Strč si to svoje mapování mysli do p......, páč jsi se nechal toudle kravinou zmanipulovat nějakým Tomášem"

Jinými slovy : "Nebud vopice"


:D

No, to není mapování mysli.
Můj názor je, že by si ty adeptky měly tu svou otázku se sexem a probuzením HS vyřešit jinak a ne s tím obtěžovat duchovního mistra. :D
Jenže pak by ani nepotřebovaly toho mistra, stačilo by si prolistovat a pročíst Tajné nauky Tibetu, prakticky vyzkoušet cvičení, co v ní jsou uvedena...a ušetřily by kurzovné, dopravné a prošlapaly méně bot....a byly by na tom mnohem líp, než kdyby to nechaly na tom duchovním mistrovi... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 21. dub 2019 4:34:21

armin píše:Díky za vaše reakce. Každý reaguje tak, jak to vidí, tedy podle sebe, podle svých nevědomých impulzů.


No, aspon že u sebe pozoruješ, že reaguješ podle nevědomých impulzů. Měl by ses snažit je dostat do vědomí a potom snad přestaneš psát takové nesmysly.
;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 21. dub 2019 4:39:37

Alaja píše:

No já chápu, že adept na to pokročilé duchovno by měl mít už hadí sílu probuzenou, aby pak s ní mohl pracovat. Ale ty mladé adeptky to dosud neví, nejspíš mají lenivé manžely a milence, takže to probouzení HS pak musí provádět samotný duchovní mistr . :lol:



Zřejmě se mu to nedaří, když si pak adeptky stěžují, že byly sexuálně zneužity. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 21. dub 2019 4:47:28

Alaja píše:
Hmm, jak na tom byl tvůj mistr? Také pomáhal ženskému pokolení probouzet tu HS, aby mohly pokračovat v duchovní praxi?



To myslíš E. Tomáše? Že dělal s duchovně hledajícími dívkami/ženami sex a tvrdil jim, že tak probouzí jejich HS? :koukam:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků