Martin

Re: Martin

Příspěvekod Nic » čtv 23. kvě 2019 5:05:01

armin píše:Jednota se tuším po revoluci přejmenovala na Coop,
A i v Coop také neexistuje nic, co by nebylo láskou, blahem, krásou samotné existence.
I to nejhorší zlo i sám Ďábel není ničím jiným než láskou, blahem, krásou samotné existence.
Vraždění neviňátek, znásilňování, genocida, mor, AIDS, hladomor topící se migranti atd. není ničím jiným, než láskou, blahem, krásou samotné existence.

Ramana Mahariši problémy světa neřešil. Nepřetržitě a plynulé přebýval ve stavu nejvyšší blaženosti bez myšlenek na nesvobodu a vysvobození, ve stálé službě nejvyššímu Bohu. A přeci nepochybně pro štěstí lidských bytostí udělal mnohem více, než Hitler, který se snažil vytvořit dokonalý svět, ve kterém budou mít právo na život jen dokonalí jedinci.
Nic
 
Příspěvky: 1689
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Nic » čtv 23. kvě 2019 5:15:33

honzam píše:
Nic píše:Nepřetržité a plynulé přebývání ve stavu nejvyšší blaženosti

bez myšlenek na nesvobodu a vysvobození

je stálou službou nejvyššímu Bohu."

:poklona:


Měl jsem v té době nějaké materiály v počítači. Zastavil jsem se u fotografií Maháršiho. Tehdy jsem o něm moc nevěděl ani neznal jeho učení. Dostal jsem se k němu tak, že jsem si jméno pamatoval ze seriálu "Paměti mystika" a asi měsíc před tím zmizením sebe sama jsem si něco nastahoval z internetu.

Viděl jsem v něm něco nádherného a měl pocit, jako když ke mně ta fotografie promlouvá:

"Tak jsi to dal. To koukáš, co. To je mazec."

...

Když vědomí klesne do srdce, zmizí a nastává nová skutečnost, kde není prostor ani pozorovatel, ale jen já, krása a blaženost.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... =30#p50666


:poklona: :andilek1: :poklona:
Nic
 
Příspěvky: 1689
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Trini » čtv 23. kvě 2019 8:52:33

Ramana odpovídal každému na jeho úrovni.

Hledačům věčného štěstí, blaženosti a lásky odpověděl tak, aby jim to trochu pomohlo dál.

Hledačům pravdy, odpovídal jinak. Pro ně už není nejdůležitější věčná blaženost atd., takže bez problémů snesou střízlivou pravdu.

Pro velmi pokročilé hledající jsou velmi přínosné jeho odpovědi na Joganandovy otázky. Např. "Utrpení je cesta k uskutečnění Boha."

Kdo zatím není zralý pro Ramánův stav, který popsal jako neutrální, tak se samozřejmě může babrat - jak dlouho ho to bude bavit - v blaženosti a spol.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod honzam » čtv 23. kvě 2019 10:35:27

Nic píše:
honzam píše:
Nic píše:Nepřetržité a plynulé přebývání ve stavu nejvyšší blaženosti

bez myšlenek na nesvobodu a vysvobození

je stálou službou nejvyššímu Bohu."

:poklona:


Měl jsem v té době nějaké materiály v počítači. Zastavil jsem se u fotografií Maháršiho. Tehdy jsem o něm moc nevěděl ani neznal jeho učení. Dostal jsem se k němu tak, že jsem si jméno pamatoval ze seriálu "Paměti mystika" a asi měsíc před tím zmizením sebe sama jsem si něco nastahoval z internetu.

Viděl jsem v něm něco nádherného a měl pocit, jako když ke mně ta fotografie promlouvá:

"Tak jsi to dal. To koukáš, co. To je mazec."

...

Když vědomí klesne do srdce, zmizí a nastává nová skutečnost, kde není prostor ani pozorovatel, ale jen já, krása a blaženost.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... =30#p50666


:poklona: :andilek1: :poklona:

Už jsem Ti to psal dřív, měla bys vidět souvislosti. Tohle je vlákno "Martin", k mému uctívání slouží jiné vlákno.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=265&t=30#p50666
Divoký let kamikaze jogína ze srdce do srdce
Příspěvekod honzam » stř 08. zář 2010 14:06:12


2010 byly ještě zlaté časy plné radosti ...


Pak následoval postupný soumrak bohů.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mistrovstv%C3%AD_sv%C4%9Bta_v_ledn%C3%ADm_hokeji

2010 - 1.
2011 - 3.
2012 - 3.
2013 - 7.
2014 - 4.
2015 - 4.
2016 - 5.
2017 - 7.
2018 - 7.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod armin » čtv 23. kvě 2019 18:43:57

Ramana Mahariši problémy světa neřešil. Nepřetržitě a plynulé přebýval ve stavu nejvyšší blaženosti bez myšlenek na nesvobodu a vysvobození, ve stálé službě nejvyššímu Bohu.


Tohle jsou jen představy těch, kteří si promítají sebe na Ramanu a další probuzené - jak oni, kdyby byli probuzení, by to žili.
Usuzují zkrátka podle sebe, podle svého vlastního pokřivení...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Trini » čtv 23. kvě 2019 19:55:18

Jana píše:
armin píše:
Jana píše:Zdenku, nejspíš asi úplně stejnou řeč nenajdeme.


To opravdu nenajdete. Zdeněk hledá, ty si naopak myslíš, že už jsi našla. Ale nic pravdivého jsi bohužel nenašla. To, co jsi našla, opravdu hledajícího nemůže a dokonce nesmí uspokojit. Naopak pravdivě vidí, že tudy cesta opravdu nevede. A Zdeněk v tom svém vidění tady naštěstí není sám. :)


Armine, k tomu, aby sis mohl troufnout pravdivě se vyjadřovat k pravdivému vidění, potřebuješ nejdříve sám najít.



Na Janině odpovědi se jasně pozná, že Armin má pravdu. Odpověd' nafouknutého, naprsknutého ega, nic víc. Moudrost s láskou by reagovala úplně jinak. Toho, kdo opravdu našel, se vůbec nedotkne, když mu to někdo něvěří. Je to pro něho zcela v pořádku. Má pro to pochopení.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod honzam » čtv 23. kvě 2019 21:59:01

Trini píše:Na Janině odpovědi se jasně pozná, že Armin má pravdu. Odpověd' nafouknutého, naprsknutého ega, nic víc. Moudrost s láskou by reagovala úplně jinak. Toho, kdo opravdu našel, se vůbec nedotkne, když mu to někdo něvěří. Je to pro něho zcela v pořádku. Má pro to pochopení.
:)

Krásného ega milujícího svou dokonalou moudrost, kterou si nikdo nesmí troufnout kritizovat, protože kritika je v rozporu s jeho "pravdivým" viděním své vlastní krásy.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Trini

Re: Martin

Příspěvekod Alaja » pát 24. kvě 2019 21:19:03

honzam píše:
Trini píše:Na Janině odpovědi se jasně pozná, že Armin má pravdu. Odpověd' nafouknutého, naprsknutého ega, nic víc. Moudrost s láskou by reagovala úplně jinak. Toho, kdo opravdu našel, se vůbec nedotkne, když mu to někdo něvěří. Je to pro něho zcela v pořádku. Má pro to pochopení.
:)

Krásného ega milujícího svou dokonalou moudrost, kterou si nikdo nesmí troufnout kritizovat, protože kritika je v rozporu s jeho "pravdivým" viděním své
vlastní krásy.



Nesmí se kritizovat? To je na tom pak stejně jako muslimové. Ti také tvrdí, že jejich učení kritizovat nikdo nesmí. Jednou, když jsem se s jednou českou muslimkou chvilku bavila na netu, tak jsem se dozvěděla, že to nejlepší, co ji islám poskytl, je bidet.... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod honzam » ned 26. kvě 2019 18:07:47

honzam píše:https://cs.wikipedia.org/wiki/Mistrovstv%C3%AD_sv%C4%9Bta_v_ledn%C3%ADm_hokeji

2010 - 1.
2011 - 3.
2012 - 3.
2013 - 7.
2014 - 4.
2015 - 4.
2016 - 5.
2017 - 7.
2018 - 7.

Zlatý věk se stále nevrací. Dnes vstupujeme znovu do období bramborajuga. :cry:
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » ned 12. pro 2021 16:15:48

Krásný den vám přeji. Jak se máte?
Už jste slyšeli o ZELENÝCH POTRAVINÁCH té nejvyšší kvality?
Zelené potraviny nejvyšší kvality patří ke světlu dnešní doby. Setkáváme se s lidmi, kterým se mění životy, kteří se uzdravují.
Zelené potraviny neléčí, tělo uzdravuje samo sebe, když mu člověk pomůže do přirozeného stavu čistoty a výživy.
Zelené potraviny nejvyšší kvality umí tělo dokonale vyčistit a vyživit. Bio šťáva z ječmene a bio čistá chlorella jsou komplexní potraviny.
Rád poskytnu osobní konzultaci na toto téma. Je zde také možnost, zapojit se jako obchodní partner a plně se finančně osvobodit, vyzkoušet si podnikání, stát se součástí komunity skvělých lidí, za kterými jsou silné životní příběhy.
Pokud hledáte v životě změnu, posun a tvůrčí směr, hmatatelný nástroj a jasné výsledky, napište a podíváme se spolu na to. Děkuji. Martin
Přílohy
10-1-nejzajimavejsich-detoxikacnich-potravin_15475674492943_560x420_tt_90.jpg
10-1-nejzajimavejsich-detoxikacnich-potravin_15475674492943_560x420_tt_90.jpg (72.57 KiB) Zobrazeno 13568 krát
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » čtv 14. črc 2022 12:50:04

Krásný den, přátelé,

je zde kniha, čerstvé miminko, kniha první, úvodní, esenciální.
Zvu vás k projektu, který tato kniha otevírá. Je to projekt odhalování pokladů nitra, projekt objevování vlastního vztahu se Životem, projekt oslavování všední obyčejnosti, projekt objevování vlastního snílka a projekt vítání a tvoření Zlatého věku na planetě Zemi.

Kniha nese název "Martin - pohádky a povídky" a již se tvoří její pokračování "Martin - Dobrodružství se Životem".

Knihu vydávám formou předprodeje a celý ten báječný proces vzniká v úžasném nakladatelství Klika.cz
Distribuci knihy si zajišťuji sám. Kniha je živá, je branou k transformaci a je velkým pohlazením bezpodmínečné lásky.
Cena knihy je 250kč plus poštovné, ale je možné přispět na tento projekt částkou vyšší a podpořit tím další tvůrčí proces.

Jen pro obrázek, vydání knihy v nákladu tisíc kusů vyjde v tuto chvíli cca na 65 000kč.

Každou knihu odešlu já osobně, s osobním věnováním.
Kniha bude živou Přítomností ve vaší domácnosti, osobním pokladem, klíčem k pokladům nitra, pokladům světským a pokladům duchovním. Záměrem této knihy je, přivést Milost do vašich životů, Milost, která vám pomůže objevit univerzální pravdy, oslavovat vlastní jedinečnost, zbavit se zbytečných zátěží, které si s sebou člověk nese, uvolnit se a začít žít v radosti, svobodě, lásce. Tato živá kniha nepřináší informace, těch už máte plnou hlavu a bylo jich řečeno všude dost, tato živá kniha přináší transformace. Tuto knihu jsem si vždycky přál číst a vždycky jsem si přál ji žít, a tak ji píši, žiji, prožívám a sdílím.

Email pro objednávky, dotazy, komunikaci: MartinKalki@post.cz
Číslo účtu: 1377419017/3030

Všem velice děkuji a přeji nové a úžasné dobrodružství se Životem, nové objevy a inspirace na cestě a nejvyšší světlo ať proudí, léčí, pomáhá. Martin

Ukázka z knihy:

1.

„Jakou hru si dnes zahrajeme?“ Zeptal jsem se života. A život odpověděl: „Co kdybychom se dnes podívali k Dinosaurům?“ „K dinosaurům? Do pravěku? To může být skvělý výlet.“Řekl jsem.
„Máme několik možností, jak můžeme cestovat časem a cestování časem miluji, je to skvělá zábava.“Řekl život. „Jdeme na to?“ „Jdeme,“odpověděl jsem s důvěrou a nadšením z nového dobrodružství.
Jako mávnutím kouzelného proutku jsme se přenesli do pravěku, pozoroval jsem s údivem všechny ty rostliny té doby a nepřeberné množství zvířat různých druhů, tvarů a velikostí.
„Co na to říkáš?“Otázal se můj milovaný průvodce, život. A já, plný přemíry dojmů, jsem odpověděl: „Úchvatné.“ „Tak jakou hru si tady spolu zahrajeme?“Zeptal se mě život a vzal na sebe jednu ze svých podob, jen aby mi ukázal, jak šibalsky mu svítí oči. „Můžeme na sebe vzít podobu jakéhokoli druhu a trochu se s nimi spřátelit,“povídá. „Navrhuji nějaké býložravce, pro začátek, nemusí z nás hned být krvelačný T-rex. Jací býložravci se líbí tobě, Martine?“ „Brontosauři.“ „Staňme se tedy brontosaury. Ale nebudou z nás dva brontosauři, ale hned celé stádo a přidáme se tamhle k té skupině brontosaurů. Je to velice přátelské a mírumilovné plemeno, takže se není čeho bát, ani se nemusíš bát nějaké epizody s predátory, víš, že je tahle výprava v mé režii a nic takového neplánuji. Připraven?“ „Připraven.“
Najednou z nás dvou bylo stádo brontosaurů, bylo úžasné, prožívat ten stav. Za prvé, že jsme nebyli jen dva, že já jsem nebyl jen jeden brontosaurus, ale byl jsem celým tím stádem, to byl zajímavý prožitek, mít více těl, více hlav, a přesto jedno vědomí. Za druhé tu byl samotný prožitek toho, být brontosaurem. Užíval jsem si to tělo, úžasný pocit mohutnosti, ty velké nohy, doslova jsem si užíval chůzi, na jednu stranu těžkopádné, na druhou úplně přirozené pohybování se prostorem. Měl jsem tak dlouhý krk, snažil jsem se dosáhnout na zem, nebo jsem zkoušel vytáhnout hlavu co nejvýše. Mít rozhled nad korunami stromů a pozorovat tamní nebe, zřejmě už byl podvečer, protože na horizontu byly krásné červánky a nebe hrálo všemi barvami. Nejsrandovnější mi přišlo, že mám ocas, uvědomoval jsem si jeho samovolný pohyb v rytmu chůze a jak dokonale vyvažoval můj dlouhý těžký krk.
Poté došlo k setkání s domorodým stádem Brontosaurů. Můj nejlepší přítel Život očividně zařídil, aby celé toto setkání proběhlo v přátelské atmosféře. Z počátku na nás naši noví společníci hleděli překvapeně a snad se i nejdříve zvědavě polekali, ale to byly opravdu jen první okamžiky a krůčky našeho setkání. Byli zrovna zabraní do přežvykování listí a větví stromů. Někteří z nich dokonce dosáhli až na vrcholky vysokých pravěkých stromů, aby se dostali k těm nejlepším a nejsladším lístkům. Ano, vzpomínám si, že ty listy chutnaly sladce. Jako člověku vlastně nevím, jak by mi chutnaly a jestli by chutnaly stejně, ale jako brontosaurovi mi chutnaly sladce. Nenechali jsme se dlouho pobízet a integrovali jsme se mezi naše nové přátele právě skrze jídlo a začali jsme je napodobovat, a právě jako přátelské gesto to oni přijali. Žádné sobectví, žádná rivalita, vždyť stromů a zeleně bylo všude kolem dostatek. Měl jsem pocit nevyčerpatelných plání nejrůznějších rostlin a stromů. Z celého toho setkání si pamatuji právě onu přátelskou atmosféru. Prostor jí byl doslova nasycen. Vzájemně jsme se sice nedotýkali, přesto jsem měl neustálý pocit doteku a přízně. Když tento pravěký kolos kráčí, je zde určitý pocit vznešenosti, majestátnosti.
Pomalu se smráká a já začínám mít pocit, že se pohár naplnil. Život na mne v tu chvíli nemluvil slovy, ale měl jsem jasný pocit, že je výlet u konce a budeme se vracet zpátky. Stalo se to v mžiku a opět spolu sedíme na mém gauči, uprostřed venkova, nic neříkáme a necháváme doznít onen půvabný zážitek.
„Dáš si čaj?“ Ozvalo se do prostoru a ticha. Když jsem otevřel oči, vidím prostřený stůl, na kterém stojí mé bambusové čajové moře, na něm můj krásný čínský čajový porcelán a z konvičky se kouří. „Ano,“usmál jsem se. „Čaj si dám velice rád. Jaký máme?“ „Nech se překvapit,“ řekl Život. „Jsem si jistý, že ti bude chutnat.“ Vzal konvičku a oběma nám rozlil do připravených šálků. Při pozorování stoupající čajové páry jsem si živě vybavil načechrané bílé pravěké mraky a okamžitě jsem byl vnitřně v pocitu, který jsem zažil na našem čerstvém výletu. Po chvilce, když čaj trochu vychladl a měl jsem dojem, že už se dá pít, jsem vzal šálek do rukou a přiložil k nosu. Vůně čerstvého zeleného čaje se nedá popsat, ale kdo jí miluje, toho vždy rozradostní. Nebylo to poprvé, co spolu se Životem popíjíme čaj, je to jeden z našich oblíbených rituálů.
„To jsou čerstvě natrhané lístky z jednoho mého oblíbeného kopce na čínském venkově. S láskou se o své keře starají a taková lahůdka z toho vzniká,“mírným a soustředěným hlasem povídá Život. „Ano,“ hbitě odpovídám. „Mám pocit, že tu vůni moc dobře znám.“Poté jsme společně popíjeli čaj, který Život umí tak mistrovsky připravit. Mlčeli jsme, občas se na sebe s úsměvem podívali a ještě chvilku mlčeli.
„Cestování časem,“protrhlo ticho, když Život začal hovořit. „Cestování časem je zábava, viď? Ty víš a zažíváš, že existuje jen přítomnost, živá přítomnost. V jakém čase a v jakém prostoru jsme to tedy cestovali? Podívej se na svět, vše je tak báječně tvořené v tomto okamžiku. A teď si představ, že v tomto okamžiku existují všechny časy, doby, prostory a možnosti, které si umíme, i neumíme představit. Právě teď existují dinosauři, u kterých jsme dnes byli, a právě teď existuje celá historie i budoucnost téhle planety. Existuje to tak, jak je to psáno ve vašich knihách historie, ale existují i jiné varianty a podoby. Některé existují v podobě vize, v podobě možností a jiné se skutečně fyzicky odehrávají. Nikdy neomezuj nekonečno, můj drahý příteli a mé vlastní milované „Já“.
„Takže, kdybych chtěl prožít „Návrat do budoucnosti“, kde M. J. Fox cestuje časem a uplatňuje všechny představy fyziků, o kauzalitě, příčinách a následcích takového cestování v čase, byl by to pouze prožitek. Živá přítomnost by pořád byla živou přítomností a vše bych mohl prožít jako pozorovatel, vidět obrazy, jako v kině, nebo být přímo tam, fyzicky a prožívat ten příběh, jakoby ho napsal nějaký scénárista a být si plně vědom toho, že je to hra, nebo může iluze zcela zastřít mé vědomí a plně mě integrovat do příběhu a já si nebudu vědom toho, že jsem bůh, že jsem život, že jsem vědomí, že je to jenom hra a budu pobíhat jako M. J. Fox a snažit se, dát věci do pořádku, aby se seznámili moji rodiče, abych se mohl narodit, aby nenastal vesmírný paradox a já nezmizel z existence a budu to brát úplně vážně.“
„Přesně tak,“řekl život. „Teď jsi to plně vystihl a dokonce jsi krásně popsal, jak funguje život na vaší planetě.“


2.

„Je to pěkně studená voda,“povídám, když jsem si smočil palec v malém jezírku u lesa. „Mám rád horkou indickou řeku, ale na český rybník si pořád nemohu zvyknout. Tady i v létě je na slunci horko a voda studená, ale cítím, že se to každým rokem mění, naše těla se mění a snad jednou…
Možná se přidám i ke skupině svých přátel, kteří se koupají v lednu v ledu, možná jednou.“
„Rád se dotýkám vody, víš? Rád jí hladím. Je to úžasná bytost.“ „To je,“povídá život. „Vaše planeta je voda, život na vaší planetě je voda. Teď na to nejsi naladěný, ale rád ti někdy dám prožitek vody na Zemi, ve všech jejích tvarech, formách a podobách. Je to velkolepý zážitek.“
„Máš pravdu, teď jsem naladěný na tenhle úžasný malý rybník. Kvákají zde žáby, plují kachny, děti se v něm občas koupou. Když pohladím hladinu a dotknu se jí, vody, je tak živá. Když člověk žije v blaženosti, je prostoupena vším jako krása, a přesto každá ta blaženost chutná jinak, jiná je, když prožívám stromy, jiná je, když prožíváš slunce a jiná, když se dotýkáš vody. Kolik život umí, z ticha, vytvořit rozmanitosti a kolik chutí blaženosti v tom je.“
„Na co myslíš?“
„Ty víš, na co myslím.“
„Řekni to nahlas.“
„Dnes nemám chuť na koupání, plavání...“
„Chtěl bys chodit po vodě, viď?“
„Přesně tak. Vždycky mě to lákalo. Myslíš, že bychom teď mohli?“
„Já myslím, že nastal ten správný čas,“řekl život a potutelně se usmál, jako vždy, když nás čekalo nějaké nové dobrodružství.
„Chceš tady od jezu? Je tu hloubka. Nebo támhle od břehu, bezpečně?“
„Tak ty víš, že ti plně důvěřuji, ale také vím, jak báječný máš smysl pro humor, takže, maximálně se vykoupu v té studené vodě.“Rozhodl jsem se bez váhání, že svůj pokus chůze po hladině zrealizuji rovnou tam, kde jsem, a protože většinou chodím bosky, nemusel jsem se ani zdržovat sundaváním bot a už hladím špičkou chodidla hladinu rybníka. Chození po vodě není schopnost, nevěřím na schopnosti a nemám potřebu schopností. Je to tak, že mé srdce po něčem touží a život mi to buď dá, nebo ne. A tenhle způsob jsem si zamiloval, je dokonale bezstarostný. Já si plně uvědomuji omezenost svého rozumu, nevím, je-li rozumné, přát si to, či ono a jaké by to mohlo mít následky, vlastně by to byl jen stres. Ale život to ví, ví, kudy může cesta jít a kudy ne a jaké to bude mít následky. Život není nikdo druhý, cizí. Je to mé vlastní „Já“. Kruh je dokonale uzavřen. Život tvoří Martina a Martin si plně uvědomuje Život.
Okamžik pravdy. Zkusím se na hladině postavit. Voda omývá moje chodidla, jsou lehce ponořená, ale hlouběji se nepropadají, takový měkký pocit, ale skutečně mě hladina drží. Hop. Odrazil jsem se rukama od jezu a trochu zavrávoral, balancuji...a najednou stojím jistě a ohromně se chechtám. Takový příval energie a já se musím smát. Nemohu přestat a dělám své první krůčky, krok za krokem, pomalu, a vím, že se za chvíli zkusím rozeběhnout. Chůze po vodě není schopnost, je to prožitek. Cítíte, jak je voda živá, vnímáte bytost vody, jak vás drží na nohou, na hladině, úplně živý dotek, jakoby se život s vodou domluvil, aby láskyplně změnila na chvíli své přírodní zákony.
Běžím, běžím po hladině vody, skáču a najednou žbluňk. Mohl jsem to čekat, že mě nakonec život vymáchá. Vynořuji se nad hladinu a pořád se směju a Život také. „To bylo úžasné,“ křičím a pokojně se pokládám na hladinu vody. Chvilku jen tak jsem, a poté plavu znak. Voda už mi samozřejmě nepřipadá studená a ještě si jí chci vychutnat. Nakonec plavu zpátky ke břehu, kde už na mě Život s úsměvem čeká.
Dlouze si pak ještě o celém tom zážitku povídáme.


3.

„Hmmm, les. Já tak miluji les. To byl skvělý nápad, jít se projít do lesa.“ „Všiml sis? Zase jsem ti navýšil prožitek jednoty a vnímání živosti všude a ve všem.“ „Všiml a užívám si to. Baví mě pozorovat, jak je všechno živé, ta cesta, po které jdeme je naprosto živá, všechna ta příroda kolem, ale i nebe a mraky a ty velké kameny kolem jsou absolutně živé, dýchající, pulsující. Člověk by řekl, že to všechno jsou samostatné bytosti, ale jasně vidím, že je to projev Jediného, projev Života. Ale zároveň mě baví ta jedinečnost a rozmanitost.“
„To jsem rád, že tě to baví, a že si to užíváš,“ povídá Život. „Vidím, že jsi úplně v povzneseném stavu,“ pokračuje. „Mám pro tebe takový návrh. Když jsi teď v těch výšinách, mohl by pro tebe být zajímavý prožitek kontrastu.“ „Kontrastu?“ Ptám se.
„Jsem s tebou, abych ti dal jakýkoli světský, nebo duchovní prožitek, máme spolu otevřenou hru a můžeme se pustit do jakéhokoli dobrodružství. Kontrast je ideální forma vychutnávání si prožitků. Když je ti horko, užiješ si zimu, když je ti zima, užiješ si saunu, oheň, slunce… Když máš bolest, potřebuješ obejmout, po sladkém jídle chceš jíst slané a po slaném jíst sladké, vidíš, je to obousměrka. Vem si třeba mne, jsem Život, jsem to Jediné, co existuje, jsem vším a zároveň ničím. V podstatě jsem živé ticho, teprve potom je zde světlo, které na sebe bere tvary a projevuje se vždy jedinečným způsobem. Proč myslíš, že to všechno dělám, proč se to všechno děje? Jsem do sebe zamilovaný, jsem zamilovaný do Života. Když je tu pouze ticho, neznám se. Možná tě to překvapí, ale já se doopravdy neznám. Lidé si představují dokonalého boha, ale tak to není. Jsou myšlenky a je skutečnost. A skutečností je, že Život je doopravdy živý, mojí podstatou je živost, je to neuchopitelné, není to nic daného, konečného, je to prostě živé, a tak já sám pro sebe jsem nekonečným tajemstvím, nekonečným mystériem. A Já jsem sám na sebe ohromně zvědavý, mojí povahou je radost a nadšení a z toho to všechno vyvěrá. To živé ticho je nekonečno možností a to světlo je cesta, jak ty možnosti projevit. To světlo je vlastně světlo vědomí a ve vědomí je možné stvořit jakýkoli prožitek. Vědomí je totiž to jediné, co existuje. Žádná věc ve stvoření neexistuje jen tak sama o sobě, vlastně neexistuje doopravdy fyzicky, vždy je to jen prožitek, vždy se to odehrává pouze ve vědomí, díky tomu je možné stvořit vše a prožít vše a Život stále zůstává Životem.
Všiml sis, že dýcháš? Nádech, výdech. Tvé srdce pulsuje. To je onen kontrast, o kterém hovořím. Abych sám sebe mohl prožívat, používám kontrasty. Muž a žena, jin a jang, plus a mínus a mezi tím probíhá jiskření, elektřina existence, elektřina stvoření, Já to vnímám jako neustálé milování, je to vlastně nepřetržitý sex stvoření a je potřeba to vnímat jako jednotu, divadlo jednoty. A tak, jako ty si dnes užíváš svoji procházku po lese, Já si užívám všechny své cesty a procházky po Existenci.“
„Je pro mne hudba, tě poslouchat a sladkost jasně vidět a vědět, o čem to mluvíš. Není k tomu potřeba rozum a znalosti, ale jasný prožitek toho, co říkáš. Nejsou to věci k pochopení, ale k prožití. Miluji myšlení, ale kdyby to bylo jen myšlení, nebavilo by mě to. Potřebuji tam být, potřebuji to vidět, potřebuji to žít a prožívat.“
„Proto mne dnes napadlo,“ pokračuje Život, že bychom se mohli posadit támhle u toho kamene a chtěl bych ti dát prožít prožitky, které jsou často souzené a odsuzované.“
„Tak jo, pokračuj,“ tázavě se dívám na Život a usedám k velkému kameni u lesní cesty.
„Jsou to ty pocity a prožitky, které jsou často souzeni lidmi, ale i duchovními učiteli. Ale já netvořím nic, co by bylo odsouzeníhodné, nic, čím bych nebyl. Pro mne je všechno hra, lidé berou život vážně, protože neví, kým jsou. Když se do této pravdy probudí, chechtají se, to je jasný průvodní jev osvícení, smích. Naplní je ohromná nevážnost a jsou zase hraví, jako malé děti. Takže ať už stvořím cokoli, můžeš prožívat více, nebo méně vznešené prožitky, ale jde pouze o chuť, zážitek, hru. Já sám zůstávám stále Životem, mohu vstoupit do jakékoli řeky a pořád jsem, čím jsem. Nemůžeš mě rozetnout ve dví, nemůžeš mne zabít a nemůžeš mne ušpinit. Je to jenom hra.“
„To se mi líbí, to je ohromně osvobozující,“ reaguji na slova Života.
„Přesně tak, Já jsem svoboda sama a díky této svobodě je Život zároveň Láska, bezpodmínečná Láska. Láska je Svoboda a Svoboda je Láska.“
„Jsem připraven na dnešní dobrodružství,“ povídám.
„Mým dnešním záměrem bylo, dostat tě do povzneseného stavu a seznámit tě s kontrastem. Není to učení, já nejsem učitel a ty nejsi žák a život není škola. Jak jsem už řekl, Já jsem radost z prožívání sebe sama. Ty jsi Já a skrze tebe, prožívám sám sebe.
Jde tedy o zajímavost a intenzitu prožitku. Ten kontrast spočívá v tom, že bych ti chtěl ukázat a dát intenzivně prožít Žárlivost, Chamtivost, Strach, Pocit viny, Rozčilení a ještě pár dalších lahůdek. Lidská mysl má tendenci soudit, posuzovat, poměřovat a člověk si nevychutnává s láskou a nadšením všechny prožitky, které jsou spojené s člověkem. Ideální je vědomí života, vědomí zdroje, vědomí útočiště, odkud můžeš prožívat a vidět cokoli.“
„Zní to zajímavě a je to takové nečekané, ale plně ti důvěřuji a líbí se mi naše společné hry. Kdyby byl v mém životě nějaký mistr, nějaký guru, vytvářelo by to rozpory, nedokázal bych se v tom naplno uvolnit, ale s tebou jsem úplně uvolněný, úplně odevzdaný, přesto je tu úžasná svoboda, říct kdykoli Ne, svoboda vůbec říct cokoli. Nikdo mi nedýchá na rameno, nemusím se ohlížet. Guru je problém, byť může mít to nejvyšší vědomí a já mohu s ním zažívat jednotu, naše jedinečnosti se mohou lišit, naše mysl se může lišit a to vytváří rozpor. V podstatě cítím, že bych takovou bytost miloval, i nenáviděl zároveň. Taková bytost by mi otevírala mnoho dveří, ale zároveň mi byla vězením a pouty. Pro mne je doslova láska svobodou a svoboda láskou. A já prožívám, že ty a já jsme jedno, že hovoříš mým jazykem, je zde jednota, jsi plně v souladu s mojí jedinečností a jsi v souladu s jakoukoli jedinečností, jsi Život, jsi všude a ve všem a za vším, jestli je tu nějaký guru, ty tvoříš onoho guru a já potřebuji to nejvyšší, potřebuji jít přímo ke zdroji.“
Bylo krásné slunné odpoledne, vzduch byl prosycen vůní lesa a čerstvého vzduchu, vůkol zpívali ptáci, v trávě bylo slyšet cvrčky, létali kolem motýli a usedali na divoké luční kvítí. A my se spolu se Životem nořili do jednoho odsuzovaného prožitku za druhým. Bylo úžasné, prožívat to s plnou důvěrou v Život, bez soudů a posuzování. Zážitky probíhaly velmi intenzivně a do hloubky. Měl jsem pocit, že každý ten prožitek, kupříkladu ona žárlivost, je stejné dítě Života, jako kterékoli jiné. Měl jsem pocit, že každé takové dítě stvoření potřebuje lásku a pozornost, jako kterékoli jiné dítě stvoření. Cítil jsem soucit, že se vůbec nedostává lásky odsuzovaným pocitům a myšlenkám. Bylo krásné, pozvat na návštěvu každý takový prožitek, prohlédnout a vychutnat si ho.
Užili jsme si další krásné letní odpoledne se Životem. Děkuji
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod honzam » čtv 14. črc 2022 22:03:27

Muž a žena, jin a jang, plus a mínus a mezi tím probíhá jiskření, elektřina existence, elektřina stvoření, Já to vnímám jako neustálé milování, je to vlastně nepřetržitý sex stvoření ...


Pannou byla vzduchu dcera,
ušlechtilá Luonnotara;
dráhně v tiši svaté žila,
stavu panny nezrušila,
v široširých dvorech vzduchu,
na prostranstvích povětrných.

Již jí dlouhá chvíle byla,
panenství si znechutila,
nechtěla být věčně sama,
vésti nudný život panny
v širých vzduchu prostořinách,
na pustinách, samotinách.

Sestoupila shůry dolů,
spustila se do vln morských,
na průzračné plece moře,
na pláň pustou širodálnou;
prudko zavál vichr Východ,
vír větrný zdvih se náhle,
zpěnily se morské vlny,
rozčeřily, rozbouřily.

Vichr vílu zkolébával,
proud si s pannou pozahrával
na blankytném moře znaku,
na stříbřistých jeho vlnách,
zavál vichr do dělohy,
mořem lůno oplodněno.

Nosila se se životem
plným, tvrdým, obtěžkaným
sedm set let ve bolestech,
ba víc ještě: věků devět,
aniž synek z lůna vyšel,
aniž z útroby se dobyl.

Plula panna, paní vody,
ku východu, ku západu,
na půlnoc i na poledne,
plula ke všem světa úhlům,
úzkostlivá o plod větru,
outěžek svůj jedva vlekouc;
aniž synek z lůna vyšel,
aniž z útroby se dobyl.

Plačíc panna pořád plula,
takto sobě žalovala:
„Já nešťastná, přenešťastná,
putovnice přeneblahá,
kam já sirá dospěla to,
že mne ovál vítr Východ,
že mne pudí bouře litá,
vír a vlna že mnou zmítá
vodní pouští bohopustou,
morskou plání nekonečnou!

Bylo by mně lépe bylo,
bych ostala vílou vzduchu,
nežli času nynějšího,
kdy jsem smutná paní vody,
kdy mráz tělo probíhá mi,
mdloba údy pojímá mi
v tom na vlnách přebývání,
v tom po vodách putování.

Ukko, bože na výsostech,
jenžto držíš nebes klenbu!
Sestup ke mně zarmoucené,
přispěj té, jež tebe vzývá,
podej panně pomoc v nouzi,
ženu života zbav tísně,
kvapem kvap a spěchem spěchej,
vysvoboď mne zoufající!“

- Kalevala
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » pát 09. zář 2022 3:35:04

Můj nový článek pro časopis Spirit

Doba přechodová

Přeji krásný den svému čtenáři, který se vzrušením otevírá další číslo Spirit. To vzrušení zná člověk z dětství, protože vnitřně neustále hledá jakýsi poklad. Dítě v sobě tento poklad nosí jako vzpomínku na to, odkud pochází, zároveň je to cosi, co člověk v sobě přirozeně má, touhu života sama po sobě, vzrušení z prožívání, zvědavost na to nové. Každý z vás možná někdy četl o osvícení a zatoužil po neznámém pokladu, který by měl být tím nejvyšším a nejcennějším. Někdo z vás četl a slyšel o zlatém věku, který se blíží, který přichází. To všechno mohly být myšlenky a pocity vašeho dětství a mládí, zvláště pokud se tento čas odehrával ve vlně devadesátých let a vlny duchovní literatury, nových obzorů, učení a kurzů. Někdo s nadšením chodil s Tomášovými do Lucerny. Jiní objevovali holotropní dýchání Stanislava Grofa, či Silvovu metodu kontroly mysli. S úžasem lidem vstupoval do života Sai Baba, dočítali se o zázracích všeho druhu a nakonec tu vždy byl Osho, který vše stavěl nohama na zem a bral lidem z rukou zbytečné náboženské a ezoterické hračky. Každý si jistě vzpomenete na svoji kouzelnou knihu svého duchovního zaujetí, něco, co vás oslovilo, zaujalo, okouzlilo. Ty knihy vám připomínaly kouzlo neznámého a začali jste toužit a hledat. A najednou se objevilo spousty metod a technik a učení, meditací, terapií. Z počátečního nadšení se stala cesta a z cesty se postupně stala past. Najednou zde bylo samé čištění, co smíte dělat, co nesmíte dělat, co musíte dělat, co smíte a nesmíte jíst, jak byste měli myslet, nemyslet, cítit. Přišel chaos, temná noc duše, psychospirituální krize, drama na duchovní cestě, vyhoření. Mnozí z vás se najdou v některé z těchto popisovaných fází a někteří šťastlivci se dostali ještě dál. Přišel moment odevzdání, kdy člověk mohl poznat, že ego, malé já, identita s tělem a rolí, je jen iluze a pokud to člověk prožil do morku kostí, došlo k probuzení, osvícení, splynutí se životem a život nabyl zcela nových kvalit a najednou člověk v přítomnosti žije onen poklad, který do té doby hledal někde tam venku, jezdil do Indie, hledal mistry, avatary, spasitele, procházel nejrůznějším zasvěcením, aby zjistil, že nejvyšším zasvěcením je život sám a všechny poklady jsou ukryty v nitru člověka a štěstím je pak žít. Samozřejmě, že existují jisté spirituální milníky, ale tento je, podle mne, tím nejdůležitějším. Samozřejmě, že mohou přicházet různé stavy vědomí, člověk může zažívat světlo a hlouběji a hlouběji se nořit do jednoty, ve skutečnosti ten proces vědomí nikdy nekončí a cesta a dobrodružství je nekonečné a věčné, ale jsou na cestě člověka jisté milníky. Probuzení je probuzením se do života, do přítomnosti, do nitra, člověk je osvícený životem a je v jednotě s tímto životem.
Tuto dobu nazývám dobou přechodu, dobou přechodovou. Mohli jsme se inkarnovat plně do doby temnoty, doby oddělení od zdroje a všeho živého, lépe řečeno prožitku této oddělenosti. Tak nazývám dobu, která je za námi. A plně bychom žili tuto dobu. Mohli jsme se plně inkarnovat do zlatého věku a plnými doušky pít atmosféru doby. Ale my jsme se inkarnovali do doby přechodu, jednou nohou ve staré době, abychom jí mohli vidět a milovat a zároveň cítit potřebu světla a jednoty. Druhou nohou jsme ve snech, vizích a představách toho nového, co přichází, cítíme onu vůni a příslib budoucnosti. A uprostřed nás se děje proces, proces, který je bujarý a divoký, leckdy plný chaosu a silných emocí a zmatených myšlenek. Denně se mi ozývají lidé se svými silnými příběhy. Lidem se probouzí a opět poklesá kundalini, životní a duchovní síla, vědomá síla, pnoucí se po páteři po mentálních centrech, čakrách a otevírá nejrůznější pocity, stavy a prožitky v oblasti sexuální, emocionální a mentální. Jsou zde otevírány uložené prožitky našich předků, kolektivní mysli a můžeme vidět věci nevídané, jak v úžasu pozitivním, tak v úžasu negativním. Jsme svědky toho, jak v podstatě nezůstává kámen na kameni, jak v našem světě vnitřním, tak ve světě vnějším, kde se vše rozpadá, celý establishment a věci, které přichází jsou za hranicemi naší představivosti.
Nějak jsme žili, nějak budeme žít, ale nyní mnozí z vás, nás, objevujeme svoji roli v době přechodu. Důležité je říct, že život sám vás tam dovede, je to hra. Můžete kráčet lehce, můžete jít těžce, je to na vás, vy jste tvůrce a objevitel. Mojí cestou je lehkost, hravost, smysl pro humor, jednoduchost. Pracuji s lidmi pomocí aktivní meditace, meditace mě nikdy nebavily, ale objevil jsem, oprášil a po svém sdílím pár meditací, které baví mě, i lidi. Říkám tomu sekání hlav, protože přesně to člověk potřebuje, osvobodit se od programů a otroctví minulosti, stejně tak od programů a podmíněností různých cest a učení, které člověk nasbíral cestou. Je potřeba, dostat se za mysl a vyčistit cestu dovnitř, uvidět, že život sám sobě stačí, není potřeba guru, mistr, sekta, cvičení, doktríny, biče a klece. Život vyvěrá z radosti a je možné ho v této absolutní radosti žít a prožívat. Člověk může vidět jednotu se životem a tímto světlem radosti. Láska a svoboda, to je to, co by na své spirituální pouti životem člověk měl cítit a objevovat. Duchovní cesta může být peklo, nebo ráj, volba je na vás.
Smyslem tohoto článku je zastavení se a společné zasnění. Uvědomění, že jsme ve velmi vzrušující době, kde někdo může cítit strach, protože se mnohé mění, někdo cítí nadšení a těší se na to, co přichází. Nedovolte strachu, aby držel v rukou kormidlo vašeho života a objevujte možnosti nadšení a odhalování tajemství a pokladů, které život obsahuje a se kterými nyní za námi všemi hojně a rozmanitě přichází. Chtěl bych vás přivítat na dobrodružné cestě a když budete chtít, můžeme se setkávat. Děkuji za vaše naslouchání. Martin

Martin
MartinPointa@post.cz
https://www.facebook.com/LaskaASvoboda
https://www.youtube.com/channel/UCtbaGe ... Ny8iqTj5HQ
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » pát 23. zář 2022 15:42:41

Obrázek
Krásný den vám přeji.

Spojili jsme své síly a došlo k propojení Martina a Domu jógy v Praze Anděl, Chodov a Vinohrady.
Je teď možné se takto krásně setkávat v úterý, středu, sobotu a neděli.

Vybral jsem Aktivní meditace, které lidem chutnají a baví je. Ve středu je i možnost online z celé České republiky. A tady je stručný popis, o co jde...

Aktivní meditace

Aktivní meditace je ideální pro západního člověka.
Smyslem meditace je přivést člověka do jeho nitra, aby člověk cítil sebe, cítil život, cítil radost ze života, aby si mohl zamilovat život, osvobodit se od robota v hlavě, stresu, strachu, aby srdce mohlo rozkvést a kvést.
Aktivní meditace přináší klid a mír, zároveň vhání do žil životní sílu a energii.
Vybral jsem a po svém předávám čtyři techniky aktivní meditace, které lidem velmi chutnají a baví je a vhodně jsem je rozmístil do všech tří Domů jógy – Anděl, Chodov, Vinohrady.
Jste srdečně zváni k dobrodružství lidského nitra. Martin

To je stručný popis pro jóga centrum, kdyby kdokoli chtěl, mohu jít trochu více do hloubky a více rozebrat, co tyhle meditace umí, proč jsem si je vybral, proč s nimi pracuji atd.

Rezervace je možné provést zde: https://dum-jogy.cz/
Nebo přímo VÝPIS LEKCÍ PRO INSTRUKTORA: Martin Schovánek https://rezervace.dum-jogy.cz/rs/kalend ... tor/188062
Zítra je první premiérová Aktivní meditace na Andělu, můžete přijít ochutnat a odkaz na rezervaci je zde: https://rezervace.dum-jogy.cz/rs/id/594 ... i-meditace

Těším se na vás, brzy se více uvidíme, více uslyšíme, budeme se více osobně setkávat, začíná krásné období. Martin
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » stř 12. říj 2022 9:41:17

Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » čtv 03. lis 2022 13:02:34

Krásný den vám přeji. V rámci svého turné po Čechách a díky velké lásce k Plzni, vás srdečně zvu na Aktivní meditaci a besedu.
Meditace, kterou s lidmi sdílím je zlatý řez mezi Meditacemi a lidem se hodně líbí. Dle sdílení účastníků, zažívají při meditaci lehce věci, které si léta přáli a o které léta usilovali.
Tato technika silně probouzí životní energii a energie je zapotřebí ke každé změně, transformaci a posunu. Při této technice se vám doslova rozechvěje každá buňka v těle. Buněčná paměť a energetický systém snadno pouští programy a bloky, které člověku neslouží, nebo stojí v cestě lehkosti, radosti a životu v přítomnosti.
Tato doba v sobě nese jistou sílu a milost, když tomu jde člověk vědomě naproti, má tato technika potenciál vytvořit atmosféru, kde se dějí změněné stavy vědomí, posun do vyšších stavů vědomí, mohou přijít probuzené stavy, nebo samotné probuzení, osvícení.
Osvícení je pro mne velký návrat domů, konec utrpení, rozpuštění iluze oddělenosti. Osvícení je pro mne jednota se životem a velký návrat k sobě samému. Martin
Součástí setkání je krátká beseda, sdílení, povídání. Samotné setkávání a utváření nových vztahů je pro mne nejdůležitější součástí takovýchto akcí.
Druhou součástí je předání mé knihy, vydané samizdatem. Kdo bude chtít, může mít osobní věnování. Kniha je dar a je v ceně události.
Vstupné: 250kč
Registraci a potvrzení účasti prosím u Františka ve Štěstíčku, nebo na email: MartinLaskaSvoboda@post.cz

https://www.facebook.com/events/805260097393534
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » čtv 03. lis 2022 13:41:19

Aktivní meditace a beseda s Martinem

Srdečně vás zvu na milé a příjemné setkání s aktivní meditací, v Mariánských lázních. Mariánské lázně jsou srdeční záležitost, tak jako Lesní pramen, který miluje mé tělo. V lázních je každý den neděle. Sváteční atmosféra proniká přítomností každého návštěvníka. A místo, vybrané pro meditaci, celou atmosféru jedině podtrhne.
Mám meditační turné po Čechách, s meditací, kterou lidé milují. Je to dar od himalajských mistrů. Tato technika silně probouzí životní energii a energie je přesně to, co člověk potřebuje ke své transformaci, životní energie přináší prospěch tělu, mysli, i duchu. Energii potřebujeme k úspěchu, radosti, i k překonávání překážek.
Tato meditace je zlatý řez mezi meditacemi. Lidé snadno dosahují věcí, na kterých pracovali léta. Odpojit od robota v hlavě a jít s lehkostí do prostoru srdce, jít do bytí, vědomí a blaženosti.
Tato doba, plná síly a milosti, přináší lidem možnost velkých spirituálních posunů, včetně osvícení samotného. Osvícení je, podle mne, být osvícen pravdou, svobodou, láskou, požehnáním. Osvícení je o jednotě se životem, o jednotě sám se sebou. Je to zkrátka, být doma.
Součástí setkání je malá beseda, povídání, sdílení. Setkávání s přáteli a utváření nových vztahů je mojí hlavní motivací.
Druhou součástí události je předání mé knihy, vydané samizdatem. Tato kniha je dar a je součástí vstupného.
Vstupné: 250kč
Registrace a potvrzení účasti se uskuteční zasláním emailu s vaším jménem a zaplacením vstupenky na účet: 1377419017/3030
email: MartinLaskaSvoboda@post.cz
Těším se na krásný společný večer. Martin Schovánek Danes
Datum a čas: 13. 12. - 18:00hod.
https://www.facebook.com/events/693935591812958
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » sob 04. úno 2023 14:49:39

Naposledy upravil Martin Danes dne pát 10. úno 2023 16:53:08, celkově upraveno 5
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » stř 08. úno 2023 18:50:09

Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » pát 17. úno 2023 18:37:03

Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Inspirativní osobnosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron