Síla naší mysli

podle Pepy Kopřivy

Síla naší mysli

Příspěvekod MartinesLuggi » pon 30. srp 2010 9:32:55

Pokud o něčem dokážete snít....dokážete to i udělat! "To co držíte ve své mysli a věříte tomu, že se stane, budete skutečně držet i ve svých rukou!"

Sníte o něčem? Člověk beze snů je jako vyhaslé ohniště. Zažehněte znovu ten plamen, který ještě hořel ve vašem mládí, kdy jste byli plni ideálů a představ o skvělém životě, který vás čeká.

"Myšlenka má moc tvořit vaší realitu" Všechno co v životě prožíváte, si do něj přitahujete. Je to k vám přitahováno mocí obrazu, který máte ve své mysli. Stáváte se tím, na co nejvíce myslíte, ale také přitahujete to, o čem nejvíc přemýšlíte.
Myšlenky, které máte právě teď tvoří vaši budoucnost. Cokoliv právě teď cítíte, je dokonalým obrazem toho, co se stane. Dostáváte přesně to, co cítíte.
Přejete si něco? Sněte svůj sen, sněte ho opravdově a nenechte se ničím odradit, držte jej ve své mysli, představujte si, že je již skutečný, že jej žijete, dotýkáte se ho... a děkujte za něj jakoby už se stal. Je jen otázkou času kdy se stane realitou!
Říkáte si takhle jednoduché to přece nemůže být? Proč ne. Ty nejgeniálnější věci jsou často velmi jednoduché. Ale jeden háček to přece jen má. Vaše víra a odhodlání, a schopnost překonat jakoukoliv pochybnost! Nabídl jsem vám jednoduchý, ale účinný klíč, a je jen na vás zda se rozhodnete otevřít bránu zázraků.

Všechno začíná uvnitř...Myšlenky jsou totéž co věci. Každá myšlenka má své důsledky. Čím soustředěněji přemýšlíte, tím mocnější je výsledek. Vy sami jste ovoce myšlenek, jež jste zasadili a pěstovali. Chcete-li lepší sklizeň, musíte zasít lepší nápady.

Myslete výhradně pozitivně, a to co nejsilněji. Pěstujte si představy plné nadšení, nebojte se. Často si opakujte povzbudivá slova. Tím vším ovlivníte svoje nazírání reality a jako magnet k sobě přitáhnete prostředky, díky nimž si zhmotníte svět, po kterém toužíte.

Pro vesmír je typická hojnost. Neexistuje v něm žádný nedostatek, nanejvýš v naší vlastní mysli. Stačí, že se rozhodnete zbohatnout a vesmír vám ochotně zajistí blahobyt. Na každého člověka, který začne praktikovat postoj boháče, se vzápětí začnou valit skvělé příležitosti a požehnání.

Kdo dává, dostane. Dej a bude ti dáno. Pochopení a užívání zmíněného paradoxu vyžaduje nejprve uvěřit, potom jednat. Budete-li se chovat právě tímto způsobem, byť často bez nadšení, otevřou se před vámi duchovní dimenze budování blahobytu. Rozdávejte ostatním svůj čas, uznání, úsměv, rady, moudrost, lichotky, smysl pro humor, nadání, pozornost, povzbuzení a lásku. Všechno se vám vrchovatě vrátí..

Vaše bohatství jste vy. Každý začátečník potřebuje pouze tři zdroje: dobrý nápad, zápal pro něj, klíčové kontakty vlastnící všechny ostatní zdroje. Každý zdroj, který potřebujete (hmotný i nehmotný) v této chvíli někde někdo vlastní. Přemýšlejte, jakým způsobem toho člověka najít a přesvědčit ho, aby vám zmíněné zdroje poskytl.

Bohatství rovná se svoboda.
Finanční svoboda- nejste už otrokem pravidelného platu, máte dost peněz na zabezpečení celé své budoucnosti a pracujete proto, že chcete, a ne proto, že musíte.
Časová svoboda - práce se pro vás stala zábavou a zábava prací, práce nevlastní vás, ale naopak, kdykoli si dopřeje pauzu na odpočinek či dovolenou.
Svoboda vztahů - máte dost času na budování vztahů se svými blízkými
Duchovní svoboda - můžete prozkoumat své duchovní já, věnovat se studiu, navštěvovat zajímavé kurzy.
Tělesná svoboda - máte čas na pravidelný pohyb, peníze na kvalitní potraviny, zdravý životní styl a lékařskou péči.
Podle průkopnické studie doktora Howarda Gardnera z Harvardovy univerzity je každý z nás v jistém směru génius. Dosáhnete-li bezvýhradné svobody, máte možnost v sobě objevit svou vlastní genialitu a možnosti jejího uplatnění.

Všechno začíná snem. Kde budete ode dneška za pět let? Povzneste se nad břemeno svého současného života a vzlétněte na křídlech fantazie do budoucna. Až budete večer usínat, představujte si tuto zářivou budoucnost do sebemenšího detailu. napište si, co je pro vás při přeměně vašeho snu v budoucnost nejdůležitější.

Stanovte si cíle. Na pět let, na rok, na měsíc, na týden, na den. Splnění každého malého denního cíle vás posune blíže k vašemu velkému cíli. A vzhledem k tomu, že je třeba v životě udržet rovnováhu, snažte se, abyste si stanovila cíle fyzické, intelektuální, duchovní, organizační, finanční i cíle v oblasti mezilidských vztahů. Zmíněné cíle si zapište a každý den si je potvrďte jako byste již dosáhli úspěchu.

Využívejte své nadání. Sestavte si svůj seznam genialit.
Co děláte rádi? Po čem tajně toužíte?
V čem jste dobří? Za co vás lidi chválí?
Co je pro vás důležité? Kvůli čemu byste riskovali život?
V čem můžete přispět světu? Jakou máte zvláštní příležitost?

Velikost otázky určuje velikost odpovědi. Když si položíte otázku: "Jak vydělám nebo získám 1 000 000 korun?", váš mozek se ihned pustí do hledání uspokojivé odpovědi. Všimněte si, že většina lidí si klade otázky jako " Jak mám sehnat práci, slušný plat, trvalé zaměstnání?" Nebo můžu tímhle vydělat 50 000 korun?" Otázky předurčují odpověď. Formulace otázky předurčuje obsah odpovědi. Jen pár lidí si troufne na výdělky, vynálezy, inovace, výrobu a kladení otázek, jež by vynesly miliony. Ale proč byste si na ně netroufla vy? Osoby, které si nekladou ty správné otázky, zdaleka nevyužívají svůj skutečný potenciál. Mají mnohem víc talentu, než kolik využívají.

V okamžiku, kdy se člověk bezvýhradně oddá své věci, na jeho stranu se postaví prozřetelnost i osud. Zanícení pro věc je jiskrou, která zažehne oheň. Když prohlásíte: " Jsem odhodlaný udělat tohle - za každou cenu, i kdyby to trvalo sebedéle," vyšlete neviditelný signál jako radar a probudíte v sobě dosud spící schopnosti a zdroje, kterých je třeba k dokončení úkolů zapotřebí. Tyto zdroje se najednou začnou realizovat jako mávnutím kouzelného proutku, nové nápady se hrnou jako vodopád, čas běží podle potřeby chvíli rychle, chvíli pomaleji. Nečekaně se potkáte přesně s těmi lidmi, které potřebujete


Zdroj: www.stastnyzivot.com :srdce: :kvetina:
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod vostalpetr » pon 30. srp 2010 11:02:17

Využívejte své nadání. Sestavte si svůj seznam genialit.
Co děláte rádi? Po čem tajně toužíte?
V čem jste dobří? Za co vás lidi chválí?
Co je pro vás důležité? Kvůli čemu byste riskovali život?
V čem můžete přispět světu? Jakou máte zvláštní příležitost?
............................................................................

No já jsem geniální skoro ve všem,
jenže skoro všechno mě i vyčerpává,
a tak se snažím být geniální jen v lenošení...

Lidé mě za to ovšem moc nechválí, nebot nové ideály a obzory lidsvo přijímá velmi neochotně a velmi pomalu,
ale já přesto věřím, že svou leností a případně i propagací lenosti mohu pomoci světu,
že možná lidi pak přestanou blbnout a neustále něco měnit k lepšímu,
stačí se jen podívat do oblasti politiky, kde neúnavní politici se neustále snaží o nějaké reformy a perestrojky,
nebo se podívat na svůj vlastní život a úsilí dosáhnout třeba svého prvního milionu...

Jistě, mysl je silná a skutečně dokáže zrealizovat téměř každou zhovadilost co nás napadne,
ale my rozumější víme, že všechno to úsilí je zde jen proto, abychom byli štastní a mohli se jen líně povalovat,
tak proč to neudělat rovnou,
prostě jen přestat usilovně blbnout a rovnou se natáhnout na gauč..

Ale je mi to jasný,
mysl je neklidná a tak potřebuje stále vytvářet nějaké cíle a vize,
prostě o mysli platí: DOBRÝ SLUHA, ALE ZLÝ PÁN...

:yes:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod vostalpetr » pon 30. srp 2010 11:08:58

V okamžiku, kdy se člověk bezvýhradně oddá své věci, na jeho stranu se postaví prozřetelnost i osud. Zanícení pro věc je jiskrou, která zažehne oheň.
....................................................................................................................................................................................

To je jak z kázání Adolfa Hitlera,
hahaha,

ale faktem je, že na tomhle stojí celá civilizace, tedy ta západácká,
přece ještě sem tam v zastrčených vesničkách afriky a asie lze najít místa, kde lidi žijí v poklidu bez prozřetelnosti a osudu.... :happyroll:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » pon 30. srp 2010 18:54:17

vostalpetr píše:V okamžiku, kdy se člověk bezvýhradně oddá své věci, na jeho stranu se postaví prozřetelnost i osud. Zanícení pro věc je jiskrou, která zažehne oheň.
....................................................................................................................................................................................

To je jak z kázání Adolfa Hitlera,
hahaha,

ale faktem je, že na tomhle stojí celá civilizace, tedy ta západácká,
přece ještě sem tam v zastrčených vesničkách afriky a asie lze najít místa, kde lidi žijí v poklidu bez prozřetelnosti a osudu.... :happyroll:



no chtěla jsem napsat nějaký komentář, ale asi bych byla obviněna z rasismu, kór po tadytom hitlerovi :) tak mlčím a předstírám, že jsme všichni jeden jako druhý ;)

s tím zanícením je to pravda! :) ale je potřeba i zanícení pro zanícení :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Petr » pon 30. srp 2010 20:59:14

watta píše: ale je potřeba i zanícení pro zanícení :)

Prosiiiim te :), jak jsi na to dosla? :) (nemysleno ironicky, ale vazne :))
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod LuKas » pon 30. srp 2010 21:06:48

Petr píše:
watta píše: ale je potřeba i zanícení pro zanícení :)

Prosiiiim te :), jak jsi na to dosla? :) (nemysleno ironicky, ale vazne :))


kritickej den

http://www.youtube.com/watch?v=nIT6cdD5CU8
Uživatelský avatar
LuKas
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli LuKas za tento příspěvek:
Ladislav

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Petr » pon 30. srp 2010 21:20:27



kdy? kdo?
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » úte 31. srp 2010 8:32:56

Petr píše:
watta píše: ale je potřeba i zanícení pro zanícení :)

Prosiiiim te :), jak jsi na to dosla? :) (nemysleno ironicky, ale vazne :))


omlouvám se, ale nerozumím otázce :whiteflower:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Petr » úte 31. srp 2010 9:56:56

watta píše:omlouvám se, ale nerozumím otázce :whiteflower:

No myslel jsem to tak, ze: Podle jakych indicii jsi dosla k zaveru, ze nestaci zaniceni pro ruzne jednotlive veci, ale je potreba mit i zaniceni pro zaniceni? :)

A proc se ptam.. protoze to je Basharovo "tajemstvi za tajemstvim", tj. jeho maly (dle neho veledulezity) dodatek k filmu, knize The Secret.
Zaniceni pro zaniceni asi nebude spatna vec, protoze te bude tahnout k tomu vyhledavat ruzna zaniceni, ale neni to v tom zaniceni uz nejak tak obsazeno, tj. ze to je to proc se tomu rika zaniceni, protoze te to zanicuje. Tak me zajimalo, co konkretne je v tom za pridanou hodnotu.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » úte 31. srp 2010 14:54:45

Petr píše:
watta píše:omlouvám se, ale nerozumím otázce :whiteflower:

No myslel jsem to tak, ze: Podle jakych indicii jsi dosla k zaveru, ze nestaci zaniceni pro ruzne jednotlive veci, ale je potreba mit i zaniceni pro zaniceni? :)

A proc se ptam.. protoze to je Basharovo "tajemstvi za tajemstvim", tj. jeho maly (dle neho veledulezity) dodatek k filmu, knize The Secret.
Zaniceni pro zaniceni asi nebude spatna vec, protoze te bude tahnout k tomu vyhledavat ruzna zaniceni, ale neni to v tom zaniceni uz nejak tak obsazeno, tj. ze to je to proc se tomu rika zaniceni, protoze te to zanicuje. Tak me zajimalo, co konkretne je v tom za pridanou hodnotu.



tak to je asi zhola něco jiného. já měla na mysli zcela normální, běžné lidské zanícení pro nějakou věc - normální motivaci, čili puzení k nějakému výkonu (nebo myšlence). v tom je ale vlastně už obsaženo rozhodnutí, že chci být puzen (k onomu výkonu). čili že se otevřu možnostem různých motivací. bez toho motivace nepřijdou - což se také dá použít a je to asi i často využíváno, pokud motivován být nechci (protože motivace nemusí nutně znamenat pohodlí). prostě rozhodnutí pro to, že chci být vlastně "zanícen" :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Petr » úte 31. srp 2010 15:08:46

no tak jsem to prave take nejak take myslel... asi se to da jen rici ruznymi zpusoby :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » úte 31. srp 2010 15:54:44

tak to určitě :) ty jsme teda každopádně nevyčerpali! :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 31. srp 2010 21:28:46

Abraham by řekl něco v tom smyslu, že pakliže potřebujem hledat zanícení pro zanícení, pak se jedná v jejich pojetí o hledání motivace a ta je vždy na zákadě podnětu z vnějšku (např. bude se učit španělsky, protože mi pak zaměstnavatel nabídne lépe placenou pozici). Zatímco když takovou potřebu nemám, pak se jedná o inspiraci, která jde vždy z vnitřku (budu se učit španělsky, protože mě to baví a naplňuje).
Ale možná jsem to jen špatně pochopil a řekl by to úplně jinak :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » stř 01. zář 2010 8:07:55

tak to já si zase myslím, že žádná motivace zvnějšku neexistuje. zvnějšku přichází akorát podnět. ale motivace je podle mě vždy zevnitř, z člověka samotného.
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » stř 01. zář 2010 8:09:10

i když tak si říkám, že to asi tak u fůry lidí nebude - já totiž nevím, co je to nuda. a už od hodně lidí jsem slyšela, že se nudí. takže tam asi ta motivace musí přijít také zevnitř. ale to už je za hranicí mé představivosti :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Lenny » stř 01. zář 2010 13:11:25

Děkuji za krásný článek, přesně jsem ho dnes potřebovala, jelikož je venku zataženo a negativní myšlenky dnes mají v mojí hlavě oslavu. :)
Lenny
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 15. dub 2010 8:48:58
Poděkoval: 51
Poděkováno: 24-krát v 14 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Petr » stř 01. zář 2010 14:25:28

watta píše:tak to já si zase myslím, že žádná motivace zvnějšku neexistuje. zvnějšku přichází akorát podnět. ale motivace je podle mě vždy zevnitř, z člověka samotného.

mam vzdy rad tyhle chytre pohledy (uprimne;)), ktery to vsechno zjednodusi :)

No Abraham sice take rozlisuje motivaci a inspiraci.. ale tak je neco na tom co rikas.

Ja to ted vnimam tak, ze motivace je u cinnosti, ktere bych si normalne nezvolil, protoze v sobe nesou neco nezadouciho, ale je to kompenzovano necim zadoucim na strane druhe (a to zadouci musi byt silnejsi, nez to nezadouci, protoze jinak si to NIKDY NIKDY nezvolime delat).
Kdezto inspirovanou cinnost vnimam jako cinnost, ktera v sobe nese zadouci aspekty a jsme na ne zamereni, a kvuli kterym chci tu cinnost delat sam od sebe, ale maximalne me neco muze nemotivovat ji delat, kvuli zdanlivym nezadoucim dusledkum.

Priklad s jedincem motivovanym financne :)
Pozitivni motivace: Udelej to a to, a dam ti 1000Kc.
Negativni motivace: Udelej to a to, a neseberu ti 1000Kc.
Inspirace: Chci moc a moc delat to a to.
Inspirace s antimotivaci: Chci delat to a to, ale myslim si ze mi to zpusobi nezisk, tak budu delat delat radeji neco jineho.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod watta » stř 01. zář 2010 15:52:49

Petr píše:mam vzdy rad tyhle chytre pohledy (uprimne;)), ktery to vsechno zjednodusi :)


to je potíž, to nemá být pohled, který něco zjednodušuje (i když to může navrhovat, to je fakt :D) - každá takováhle moje věta je otázka: "a co vy"? taková hozená rukavice, skrytý dotazníček, chápeš :D


Petr píše:Ja to ted vnimam tak, ze motivace je u cinnosti, ktere bych si normalne nezvolil, protoze v sobe nesou neco nezadouciho, ale je to kompenzovano necim zadoucim na strane druhe (a to zadouci musi byt silnejsi, nez to nezadouci, protoze jinak si to NIKDY NIKDY nezvolime delat).


máš k tomu nějaký konkrétní příklad? nedokážu si představit "činnost, kterou dělám, a přesto si ji normálně nezvolím". jak přesně to třeba myslíš?

Priklad s jedincem motivovanym financne :)
Pozitivni motivace: Udelej to a to, a dam ti 1000Kc. tohle je to, čemu říkám podnět - čili vnější okolnost, nikoli motivace. když zkrátka nebudeš chtít (tj. nebudeš motivovaný), tisícovka tě nepřemluví (ani milion).
Negativni motivace: Udelej to a to, a neseberu ti 1000Kc. tohle není motivace, ale vydírání. navíc myslím, že ve většině států světa nelegální :D
Inspirace: Chci moc a moc delat to a to. tohle teda podle mě není ani motivace, ani inspirace. to je snění. aby to nebylo snění, musí tam být: chci moc a moc dělat to a to, a proto teď dělám to a to.
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Petr » stř 01. zář 2010 19:17:47

watta píše:
Petr píše:mam vzdy rad tyhle chytre pohledy (uprimne;)), ktery to vsechno zjednodusi :)


to je potíž, to nemá být pohled, který něco zjednodušuje (i když to může navrhovat, to je fakt :D) - každá takováhle moje věta je otázka: "a co vy"? taková hozená rukavice, skrytý dotazníček, chápeš :D

Chápu. :) Chápeš ty mě? :D


watta píše:
Petr píše:Ja to ted vnimam tak, ze motivace je u cinnosti, ktere bych si normalne nezvolil, protoze v sobe nesou neco nezadouciho, ale je to kompenzovano necim zadoucim na strane druhe (a to zadouci musi byt silnejsi, nez to nezadouci, protoze jinak si to NIKDY NIKDY nezvolime delat).


máš k tomu nějaký konkrétní příklad? nedokážu si představit "činnost, kterou dělám, a přesto si ji normálně nezvolím". jak přesně to třeba myslíš?

tak to jsem myslel tak, ze malokdo by si jeste treba nyni (ale i to se vic a vic meni ;)) zvolil chodit do te stejne prace, kterou ma, kdyby tam nebyla ta pozitivni motivace - penize (neboli podnet u tebe).

watta píše:Priklad s jedincem motivovanym financne :)
Pozitivni motivace: Udelej to a to, a dam ti 1000Kc. tohle je to, čemu říkám podnět - čili vnější okolnost, nikoli motivace. když zkrátka nebudeš chtít (tj. nebudeš motivovaný), tisícovka tě nepřemluví (ani milion).
Negativni motivace: Udelej to a to, a neseberu ti 1000Kc. tohle není motivace, ale vydírání. navíc myslím, že ve většině států světa nelegální :D
Inspirace: Chci moc a moc delat to a to. tohle teda podle mě není ani motivace, ani inspirace. to je snění. aby to nebylo snění, musí tam být: chci moc a moc dělat to a to, a proto teď dělám to a to.

hehe, no jak to ruzni lidi vidi a pojmenovavaji ruzne :thumb:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Síla naší mysli

Příspěvekod Cizinec » čtv 02. zář 2010 3:48:24

vostalpetr píše:o mysli platí: DOBRÝ SLUHA, ALE ZLÝ PÁN...

Hmm, jak může být něco poznáno, aniž by to bylo poznáno myslí? Lze si uvědomit realitu pán-sluha bez mysli?

Ale vlastně je to celé blbost, protože mysl je ta, čili paní..
Uživatelský avatar
Cizinec
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 21. led 2010 19:29:59
Poděkoval: 0
Poděkováno: 15-krát v 11 příspěvcích

Další

Zpět na Vytváření reality

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník