Já jsem

podle Pepy Kopřivy

Já jsem

Příspěvekod MartinesLuggi » pon 30. srp 2010 9:30:58

Slova „Já Jsem“ jsou nejsilnější tvůrčí slova života, slova jenž nás spojují s energií nejvyšších sil Stvoření – nejvyššího kosmického vědomí. Pokud člověk pochopí význam těchto dvou slov, pozná sílu svého nitra, jehož činnost se rovná zázrakům. Pozná, že naše mysl má mnohem více síly a možností než běžně používané vědomí. Nalézt tuto sílu v sobě a vědomě ji ze svého nitra vést na povrch, znamená vědomé ovládání energií neboli mistrovství nad substancí každé úrovně, ve kterém naše vědomí právě přetrvává.
Slovy „Já Jsem“ oslovujeme své nejvyšší vědomí, tím působíme z úrovně nejvyšších sil, které jsou připraveny uvést v činnost neomezené tvůrčí síly. Ke svému nejvyššímu vědomí nemusíme promlouvat nahlas. Naše nejvyšší vědomí – JÁ JSEM reaguje na vyslovená nebo myšlená slova stejně a okamžitě uvádí do pohybu síly, jejichž účinky jsou vždy takové, jaký mají následující slova význam. Naplňují to, o co jsme si řekli.
Vědomá komunikace s Já Jsem a vědomě užívat tyto síly, znamená za určitým záměrem oslovit naše nejvyšší vědomí - Já Jsem a pak vyslovit patřičná slova vystihující situace, kterou chceme řešit nebo uskutečnit. Tímto se vědomě obracíme na naše nejvyšší vědomí, které okamžitě uvádí do pohybu tvůrčí síly naplňující naše žádosti a prosby. Pro většinu lidí představuje pozvednout své vědomí k nejvyššímu kosmickému vědomí – Absolutnu , cosi těžkého a pro ně samotné nemožného. Přesto se s nejvyššími silami může kontaktovat každý člověk, tyto síly může každý kdykoliv vědomě užívat. Veškeré tajemství spočívá vtom, že naše ryze duchovní mysl JÁ JSEM vnímá slova „JÁ JSEM“ jako oslovení, jako své jméno.
Slova „JÁ JSEM“ v žádném případě neznamenají zdůraznění našeho ega. Jsou vyjádřením individuální existence, kterou každý národ vyslovuje svým jazykem. Vyjádření v jakémkoliv jazyce je vždy překladem z hebrejštiny- jednotného jména nejvyšší inteligence EHJEH.
Užívat sílu JÁ JSEM je právo člověka, vědomě však už po staletí jen málo lidí oslovuje své nejvyšší vědomí JÁ JSEM . Přesto každý z nás tuto sílu používá denně nesčíslně-krát nevědomě - JÁ JSEM osloví a následujícími slovy přednáší své nahodilé prosby nebo přání.
O učení JÁ JSEM věděli také zasvěcení učenci, tyto znalosti však střežili v nejpřísnější tajnosti a předávali je svým nástupcům. Doba, ve které žijeme je dobou velkých změn, které zasahují do života každého člověka. Jednou z těchto přicházejících změn je zrychlování duchovního vývoje celého lidstva. Tyto změny které na planetě Zemi probíhají a další které ji i obyvatele čekají jsou způsobeny zvýšenou kosmickou energií – vyššími frekvencemi, kterými se neustále naplňuje magnetické pole Země. Dříve byly vyšší frekvence zadržovány ochrannými clonami chránícími lidstvo před jejich intenzitou, které by tělo člověka nedokázalo zvládnout. Nyní jsou ochranné clony vlivem silnějšího záření z Velkého Centrálního Slunce – slunce všech galaxií – postupně odstraňovány a mohutné síly duchovní energie přinášející sub-atomární stavební částice pronikají klidem. Množství této energie nezadržitelně stoupá a neustále bude sílit. Člověk se pod vlivem těchto vyšších frekvencí začíná stále více zajímat o svoji duchovní i duševní stránku. Neustále se zvyšuje počet lidí, kteří vyhledávají filozofické a duchovní směry, které prosazují myšlenky lásky a dobré vůle. V různých částech světa začali lidé vědomě navazovat kontakt s fyzickému zraku neviditelnými, v současné době však právě vlivem zvyšování frekvence vibrací energie – citelnými pro lidi s tzv. jasnozřivými vlastnostmi - inteligentními jemně-hmotnými energetickými poli (nazývány běžně slovem „andělé, světelné bytosti…“) vlastnostmi. Kontakty s těmito inteligentními energetickými poli začaly být otevírány pokladnice dříve utajovaných a posléze zapomenutých znalostí.
Vědomé užívání JÁ JSEMAbychom docílili okamžitého spojení s Já Jsem, je vhodné, aby naše záda, týl i hlava byly v jedné kolmé rovině, tím jsou i průchodné meridiány kolem páteře. K navázání vědomého kontaktu třikrát zopakujeme slova „JÁ JSEM“. Při posledním třetím vyslovení ucítíme ve spáncích (event. v oblasti uprostřed čela ) a v oblasti duchovního srdce (uprostřed hrudi – v místech, kde se nachází brzlík) jemný, láskyplný pocit – tímto oslovením voláme vlastně naše Nejvyšší Vědomí – Já Jsem, jenž je částí Nejvyššího Kosmického Vědomí. Můžeme si u toho vizualizovat světlo v oblasti našeho duchovního srdce (uprostřed hrudi) a našeho duchovního vědomí (uprostřed čela).Nyní můžeme pronést svoji prosbu nebo přání, které také alespoň třikrát opakujeme.
Jak vypadá užívání vyššího vědomí si ukážeme na příkladě, kdy se chceme chránit před negativními vlivy jiných lidí nebo před negativními vlivy z astrálního prostředí. V tomto případě si musíme vytvořit ochranu, energetický obal, který tyto negativní vlivy nepropustí.
Vytvoření ochranného obalu vypadá takto:
„JÁ JSEM, JÁ JSEM , JÁ JSEM – ochranný magický elektronový obal okolo mne. JÁ JSEM – ochranný magický elektronový obal okolo mne, JÁ JSEM – ochranný magický elektronový obal okolo mne.“ Můžeme zde ještě dodat : „trvalý“, „který odvrátí ovlivňování mé psychiky“, „jehož vnitřní prostor naplňuji láskou“.
I když vyslovíme „trvalý“, přesto netrvá věčně. Je neustále narušován a ničen negativními vlivy jak z okolního prostředí, tak i emocemi nás samotných, proto je třeba ochranný obal občas obnovit.
Za oslovením „JÁ JSEM“, kdy vlastně zdůrazňujeme: „Nejvyšší Kosmické Vědomí, Nejvyšší Inteligence ve mně Je“ můžeme uváženě vybírat a sestavit patřičná slova pro další situace, které chceme řešit. Je však doporučeno zejména použití hlavních vět z publikace „Hovory o Já Jsem“ od Mistra Saint Germaina, tyto věty byly sestaveny osvícenými bytostmi, jenž dosáhly nejvyššího využití svého vědomí.
Když poznáme, jaká síla je ukryta v těchto dvou slovech, po vyslovení „JÁ JSEM“ uvědomíme si potřebu kontrolovat své myšlenky a slova i v běžných rozhovorech.
Příklady hlavních vět „JÁ JSEM“Já Jsem Přítomnost – vyřknu-li tuto větu, pak předávám od tohoto okamžiku žezlo vlády nad svým světem, životem, rodinnými záležitostmi, pracovními poměry – Nejvyšší Inteligenci – a ta nás vede životem v nejpozitivnějším slova smyslu. Poměry a záležitosti, situace, okolnosti ve kterých jsme dříve těžko nacházeli řešení, se nyní řeší jakoby samy.Co šlo dříve ztuhla, jde náhle hladce. Získáváme nové přátele, nepřátelé mizí z našeho života nebo se mění v přátele. Ovlivňuji naším vyzařováním naše široké okolí, aniž bychom ovlivnili jejich svobodnou vůli.
Modlitba na celý den: „JÁ JSEM ta nařizující, řídící Přítomnost, která dnes dává vše přede mnou do pohybu a já velím pro všechno mé konání dokonalý mír, harmonii a (všechny vlastnosti, které by mi mohly být užitečné toho dne)
Zákon odpuštění: „JÁ JSEM zákon odpuštění a ten mocný stravující plamen, který nyní stráví všechny mé minulé a dnešní omyly, jejich příčiny, záznam, paměť i následky, vše nechtěně ale i chtěně a nedokonale stvořené, za co je zodpovědné mé vnější já a já prosím vroucně o odpuštění zejména těch mých chyb, které vedly k (určitému zdravotnímu problému, životní situaci….).A já prosím ,aby mi byla dána moudrost i síla, abych tyto chyby více neopakoval“. Tímto uvolníme karmické zatížení transformujícím fialovým zářením… Při vyslovování těchto slov můžeme ucítit v různých částech těla bolestivé napětí, které nám dává najevo, kde se náš prohřešek usadil a že jsme k odstranění našich potíží použili správná slova. Také můžeme při terapii u klienta po vyslovení těchto slov cítit zvýšený příliv léčivé energie

Sebeovládání: „Já Jsem“ dokonalý klid a harmonie mého těla a mysli
Nabytí /získání/ energie: „JÁ JSEM“ ta mocná elektronová energie, která proudí, naplňuje a obnovuje každou buňku mé mysli a těla nyní a neustále.
Pohoda v bytě, škole, na pracovišti: „JÁ JSEM“ ta dobývající Přítomnost, která velí dokonalý klid, mír, spolupráci, klid ….. v tomto bytě, třídě, na tomto pracovišti
Věta na řízení auta: Bůh řídí tento vůz (tímto přirozeně zabráníte každé srážce)
Jídlo: „Já JSEM“ ta Přítomnost, která naplní toto jídlo a pití životodárnou esencí, kterou do sebe pojmu a která obnoví mé tělo k dokonalému zdraví (kráse, vyrovnanosti, mládí….)
Ochrana kyvadla: „JÁ JSEM“ ta Přítomnost, která vede a velí tomuto kyvadlu v mé pravé (či levé) ruce, aby ukázalo vždy čistou pravdu a ochrání ho před nedokonalým konáním lidských bytostí, zbloudilých duší či všech astrálních bytostí.
Krása: tímto způsobem dokážete vašim myšlením a cítěním přestavět hmotu vašeho těla do vybrané krásy, vaše oči, zuby, vlasy, pleť – plné zářivého svitu.. Hledíte-li do zrcadla, řekněte k vašemu obrazu: „Skrze inteligenci a krásu v každé buňce, z nichž jsi stavěn, ty poslechneš můj povel a staneš se každým způsobem zářivě krásným – v myšlence, slově, cítění a formě. „Já Jsem“ ten oheň a krása těchto očí a já vnáším tu zářivou energii do všeho, nač pohlédnu“
Návštěvy: „JÁ JSEM“ to záření čisté lásky Boží, které obklopuje tyto lidi a tímto rouchem je obejme, když přicházení a když odcházejí
Hubnutí: „JÁ JSEM“ ta Přítomnost, která upraví mou chuť k jídlu na dokonalou pro mě míru, která mi zaručí dokonale štíhlou postavu a dokonalé zdraví
Energetická ochrana lidského biopole“Energetická ochrana lidského biopole funguje kolem nás jako neviditelné silové pole. Ochraňuje nás před disharmonickými frekvencemi tím, že nám umožňuje vybírat si z okolního světa pouze ty vibrace, které potřebujeme a nevpouští k nám nahodilé energie, které pronikají polem naší aury a které by mohly způsobit nerovnováhu a rozkol. Energetická ochrana s použitím Boží Lásky, Boží Moudrosti a Boží síly nám umožňuje, abychom si zcela udržovali citlivost a duševní zdraví a zůstávali nedotčeni nízkými energiemi z okolí. Tato ulita z éterického fialového světla slouží jako energetický hotel, který poskytuje našemu Božímu Já – tedy jsoucnu z božského pole delta, prostor v komfortním pásmu, aby mohlo úspěšně a plně přebývat v našem fyzickém těle, přestože se naše tělo převážně zdržuje ve světě beta-alfa. K vytvoření daného typu ochrany lze použít následující meditaci, její programování a údržbu však budeme muset vykonávat pravidelně nebo ojediněle v závislosti na naší angažovanosti ve světě.
Pohodlně se posaďte do meditační polohy a uveďte se do duchovně-meditativního stavu
Představujte si, že sedíte v poli světla, v pavučině, ulitě nebo krunýři, který nyní okolo vás vyrůstá
Buďte klidní, dýchejte zhluboka a představujte si, že jste králem nebo královnou svého panství a že jste usazeni v jemné pavučině z mocného fialového světla.
Představujte si, že tato pavučina tvoří ochranný štít, který je upředen z mohutných neviditelných sil- z účinných původních sil stvoření – Boží lásky, Boží moudrosti a Boží síly
Vnímejte, jak je tato ochrana připojena ve vnitřních sférách ke třem kosmickým kabelům, které přenášejí nekonečný proud Boží lásky, Boží moudrosti a Boží síly.
Představujte si, že tyto tři kosmické kabely jsou připojeny k srdci a vědomí nejvyšší síly všeho stvoření.
Představujte si, že tato ochrana má svou inteligenci, že kolem vás pulzuje a nemůže se dočkat, až bude moci vysílat jasné pokyny inteligentnímu vesmíru, který ji obklopuje.
Nyní vizualizujte, že tato ochrana, v níž nyní pulzuje fialové světlo, brzy pojme to, co jste ji naprogramovali.
Ochranu chápejte jako počítač a svoji mysl jako softwarový program. Myslete na to, po čem toužíte, co se týká lásky, zdraví, hojnosti, štěstí, nadšení, smyslu a podobně.
Zcela zřetelně si svoje tužby představujte. Tím, že na ně myslíte, se stávají v poli ochrany skutečností. Podpořte to pocitem, že všechna přání se už uskutečnila.
Představte si, že podle zákona rezonance dostáváte všechno, oč žádáte jako odpověď na čisté signály a představy, které jste do své bio-ochrany právě vložili a které ona teď v pulzech vysílá.
Představte si, že z inteligentního vesmíru okolo vás vaše ochrana přijímá a přitahuje k vašemu poli všechno, po čem toužíte a co potřebujete.
Poté co jste dokončili vkládání myšlenek a tužeb do své bio-ochrany, představujte si, že v ní nyní svítí jako neonové nápisy a předávají srozumitelné vzkazy vesmíru.
Vizualizujte si, že jakmile třikrát vyslovíte „tak jest!“, programy, které jste do své ochrany nahráli se aktivují.
Jakmile už jednou základní energetickou ochranu vytvoříme, nastavíme její pole a zároveň budeme důvěřovat své Já Jsem Přítomnosti, stačí už jen pozorovat a seřizovat pole každého aspektu života. Tzn., jestliže chceme, aby se nějaká věc v našem životě stala, musíme předat zřetelné signály podpůrným silám, které nás obklopují a fyzickému uskutečnění pomáhají. Proto si máme dobře promyslet, co od života v každém ohledu žádáme.
Tvoření pomocí světlaMeditace
Cílem této meditace je naučit se, jak přivolat světlo, naplnit se jím a vyzařovat je.
Postup: Před touto meditací se vžijte do svého vyššího já.
1/ Přivolání a naplnění se světlem:
a) Představte si, že co možná nejvíce zkrášlujete svou energii. Vaše představa, že to děláte, úplně stačí k tomu, aby opravdu zkrásněla. Zatímco zkrášlujete svou energii, naslouchejte potřebám svého těla a zaujměte takovou polohu, abyste se cítili pohodlně a mohli zhluboka dýchat a nechat energii proudit svou páteří.
b) Zhluboka se nadechněte a pozvěte si k sobě světlo. Světlo je živé vědomí, které okamžitě reaguje na vaše zavolání. Nechte je vstoupit do své páteře a představujte si, že je trubicí plnou světla, která se rozšiřuje nad vaší hlavou a pod chodidly. Ze své páteře vyzařuje světlo dál, do celého těla. Představujte si, jak se ve vašem těle vytvářejí stále nové dráhy, v nichž postupně dokážete udržovat na fyzické úrovni stále více světla. Pošlete světlo do všech buněk svého těla, do své DNA, do každého atomu svého těla. Naplňte své tělo světlem.
c) Dodejte tomuto světlu tu nejkrásnější barvu, jako si dovedete představit, Jaká barva se vám vybaví? Zlatá? Nebo si představujete světlo bílé či jemně zabarvené do modra? Vylaďte intenzitu a zářivost tohoto světla tak, jak vám to právě vyhovuje.
d) Představte si toto světlo kolem sebe, před i za sebou, nad hlavou i pod chodidly – jako byste byli v kouli světla. Rozšiřujte toto světlo postupně za hranice těla, do celé místnosti. Pak je zase stáhněte zpět, aby jen nepatrně přesahovalo vaše tělo. Rozhodněte se podle svých pocitů, jak velká má vaše světelná koule být. Má pevné okraje, nebo se jen postupně vrací? Pokud má přesnou hranici, kudy vede?
2/ Vyzařování světla:
Po přivolání a naplnění se světlem je můžete posílat do nejrůznějších věcí. Do svých nápadů, do své budoucnosti, do svého vyššího poslání nebo do těla, myšlenek či pocitů. Energie všeho, kam své světlo pošlete, získává a jemnější vibrace. Světlo vysílejte v situacích, které chcete změnit, nebo je posílejte lidem, kterým chcete pomoci.
a) Pomyslete na člověka, kterému chcete poslat světlo. Začněte mu nebo jí posílat světlo celým svým tělem. Všímejte si, jaký z toho máte pocit. Dále si představte, jak světlo vychází z vašich očí, rukou a srdce a míří přímo k této osobě. Používejte právě takový způsob posílání světla ostatním, který se vám zdá nejpříjemnější a pro vás ten pravý.
b) Pomyslete na cokoliv, čemu chcete poslat světlo. Přivolejte si k sobě světlo a naplňte se jím. Představte si, že jste jasní jako krystal, a jste čistým vysílačem světla. A teď vyšlete světlo čemukoliv, co jste si vybrali. Pak vyšlete energii i svým srdcem a celým tělem. Používejte takový způsob posílání světla, který je pro vás nejpříjemnější a podle vás ten správný.
c) Pomyslete na jiné oblasti, do kterých byste chtěli poslat světlo, jako je mír na světě, planeta Země, rostliny nebo zvířata, či na cokoliv jiného, co vás přitahuje. Všimněte si, že když posíláte světlo, vaše vlastní světlo se stává jasnějším a krásnějším.
d) Právě jste se naučili, jak světlo přivolat, naplnit se jím a vyzařovat je.
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Re: Já jsem

Příspěvekod vostalpetr » pon 30. srp 2010 10:43:42

I když vyslovíme „trvalý“, přesto netrvá věčně. Je neustále narušován a ničen negativními vlivy jak z okolního prostředí, tak i emocemi nás samotných, proto je třeba ochranný obal občas obnovit.
..............................................................................................................................................................................

Jednou z vlastností JÁ JSEM je i to,
že je podstatou či podkladem či základem celého projeveného světa,
což se samozřejmě týká i negativních vlivů,
takže mně přijde jednodušší PŘIJMOUT, že všechno je JÁ JSEM,
nežli se pomocí JÁ JSEM chránit před JÁ JSEM...

Člověk se pak cítí všude "doma" v JÁ JSEM,
kdežto při dualitním náhledu se pak člověk musí neustále chránit před negativními vlivy, jež považuje ze NEJÁ JSEM

Ale i to má svoje kouzlo,
je to takový akčnější a člověk má furt co na práci a nenudí se,
když může bojovat s negativními vlivy, idejemi, lidmi,
no prostě když může ve jménu lásky bojovat za mír a za svobodu :D :D :D
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích


Zpět na Vytváření reality

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron