Abraham: Víly Vesmíru

Včetně velkého úvodu k zákonu přitažlivosti

Abraham: Víly Vesmíru

Příspěvekod Petr » čtv 26. srp 2010 21:48:10HOST: Zajímá mě role pomocníků. Na konci Mexické plavby jste zmínili, že máme při sobě víly.. A zajímá mě, jaká je jejich role.
ABRAHAM: Když odkazujeme na "Víly Vesmíru", neviditelnou pomoc, která je vždy pro vás připravena, spolupracující části, zákon přitažlivosti.. Pouze vám chceme nabídnout vizuální vyjádření, tak abyste se mohli zaměřit na to blahobytí, které je tak silným a dominatním proudem.
Jinými slovy, vždy tu pro vás bude, vše co chcete, aby vás to pozvedlo na další úroveň, na nové místo. Ta expanze, kterou jste, nemá konec.. A proč volíme některá slova, je jen o vaší připravenosti nebo nepřipravenosti to zažít. Takže slova, která jsme zvolili..... jsme na pomezí toho, kdy vyprávíme pohádky, tak jak mnoho ostatních, ale my nechceme, abyste potřebovali verzi s pohádkou proto, abyste mohli začít věřit. Chceme abyste přijmuli realitu, tak jak jste ji právě prožil a popsal, jako mnohem důležitější a hodnotnější indikátor vašeho souladu, než tu myšlenku, že je někdo mimo vás, kdo je připraven vám pomoci, a vy jste v místě, kdy potřebujete pomoci.
Je velký rozdíl mezi tím, potřebovat pomoci a znát svou sílu.
Takže Víly Vesmíru jsou jednoduše spolupracujícími částmi, které jsou připraveny s vámi spolupracovat na jakémkoliv stupni umožnění, na kterém zrovna jste.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků