Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Texty, návody a zkušenosti

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » čtv 12. lis 2020 18:27:03

armin píše:Ale kdybych si já měla (jako žena) vybrat, vybrala bych si Vostála, protože to není zas takový magor a má smysl pro humor.

Dobrý pokus, jak se mi vlichotit. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod armin » čtv 12. lis 2020 18:44:45

honzam píše:
armin píše:Ale kdybych si já měla (jako žena) vybrat, vybrala bych si Vostála, protože to není zas takový magor a má smysl pro humor.

Dobrý pokus, jak se mi vlichotit. :)

Dovedeš si vůbec představit, že se ti tím, co píšu nikomu nechci vlichotit ani nic jiného od toho neočekávám?
Píšu, co mne napadá.
Ber, nebo nech ležet.
A nebo si s tím dělej co potřebuješ. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » čtv 12. lis 2020 19:02:23

armin píše:Dovedeš si vůbec představit, že se ti tím, co píšu nikomu nechci vlichotit ani nic jiného od toho neočekávám?

Ne, nic takového neznám. Každá činnost má nějaký počáteční impuls.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » čtv 12. lis 2020 19:08:27

http://intago.sweb.cz/channeling.htm
Takže chceš říct, že život na naší planetě je boj? Však nejen na vaší planetě, v celém vesmíru bojují dvě síly. Mužská, ženská prasíla se svými pozitivními i negativními aspekty. Nejvtipnější na tom všem je, že tyto naprosto rozdílné síly se bez sebe neobejdou. Střetávají se dennodenně a ani jedna nechce ustoupit. A tak je vlastně i celý vesmír udržován v chodu. A není náhodou hybnou sílou láska? Hybnou sílou je přitažlivost kterou pociťuje část první k části druhé.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod armin » čtv 12. lis 2020 20:38:24

honzam píše:
armin píše:Dovedeš si vůbec představit, že se ti tím, co píšu nikomu nechci vlichotit ani nic jiného od toho neočekávám?

Ne, nic takového neznám. Každá činnost má nějaký počáteční impuls.

Ano, každá činnost má nějaký impulz.
Ale u mne není impulzem se někomu vlichotit nebo očekávání něčeho.
Prostě projevení, sdílení toho, co mne napadá. A jak to dopadne, není mojí věcí, stejně jako východ či západ slunce také není mojí věcí.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » čtv 12. lis 2020 20:59:06

armin píše:Ale u mne není impulzem se někomu vlichotit nebo očekávání něčeho.
Prostě projevení, sdílení toho, co mne napadá. A jak to dopadne, není mojí věcí, stejně jako východ či západ slunce také není mojí věcí.

armin píše:Jsem zvědav, jestli přijdeš po těch všech svých otázkách na to, že intago je jen takový duchovňácký "hochštapler".

Ty sám jsi jen takový "hochštapler" a mluvka.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Trini

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod armin » čtv 12. lis 2020 21:20:28

honzam píše:
armin píše:Ale u mne není impulzem se někomu vlichotit nebo očekávání něčeho.
Prostě projevení, sdílení toho, co mne napadá. A jak to dopadne, není mojí věcí, stejně jako východ či západ slunce také není mojí věcí.

armin píše:Jsem zvědav, jestli přijdeš po těch všech svých otázkách na to, že intago je jen takový duchovňácký "hochštapler".

Ty sám jsi jen takový "hochštapler" a mluvka.

No, jestli se ti tak jevím, tak s tím nic nenadělám, ani mi to nijak nevadí.
Je to tvoje věc.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » čtv 12. lis 2020 21:25:49

armin píše:No, jestli se ti tak jevím, tak s tím nic nenadělám, ani mi to nijak nevadí.
Je to tvoje věc.

Ten "hochštapler" je Tvůj výmysl!
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod armin » čtv 12. lis 2020 21:41:30

honzam píše:
armin píše:No, jestli se ti tak jevím, tak s tím nic nenadělám, ani mi to nijak nevadí.
Je to tvoje věc.

Ten "hochštapler" je Tvůj výmysl!

"hochštapler" je pojem, který tu existoval ještě dříve, než jsem se narodil. Já jsem si ho nevymyslel, akorát jsem ho přiřadil ke konkrétní osobě, podle toho, jak se mi projevy této osoby jeví. Třeba se mýlím, nicméně je to můj názor.
Třeba jako Vostál zase má názor o mně, že jsem idiot. To je v pořádku. Může si myslet co chce, stejně jako já si můžu myslet co chci, stejně jako ty si můžeš myslet co chceš.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » čtv 12. lis 2020 22:05:04

armin píše:Třeba jako Vostál zase má názor o mně, že jsem idiot. To je v pořádku.

Je to v pořádku, protože to jen konstatuje, jako když vyjde slunce. Nebásní o tom, jak je zvědav, jestli na to přijdou i ostatní. Máš se od něho ještě hodně co učit.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Trini

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod armin » pát 13. lis 2020 9:22:26

honzam píše:
armin píše:Třeba jako Vostál zase má názor o mně, že jsem idiot. To je v pořádku.

Je to v pořádku, protože to jen konstatuje, jako když vyjde slunce. Nebásní o tom, jak je zvědav, jestli na to přijdou i ostatní. Máš se od něho ještě hodně co učit.


Já o tom nebásním, zkrátka jsem zvědav, tak konstatuji, že jsem zvědav.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » pát 13. lis 2020 17:58:33

armin píše:Jsem zvědav, jestli přijdeš po těch všech svých otázkách na to, že intago je jen takový duchovňácký "hochštapler". Nechce si to připustit, zuby nehty se naopak drží toho, že opravdu komunikuje s vyššími bytostmi či přímo s Bohem.

Proč pochybuješ, že komunikuje s vyššími bytostmi? Například já s nimi také komunikuji, třeba s Tebou. Už jsem přišel na to, že jsi takový duchovňácký "Übermensch" úplně bez vady. Víš o nějaké své neřesti nebo mindráku?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod armin » pát 13. lis 2020 18:58:46

honzam píše:
armin píše:Jsem zvědav, jestli přijdeš po těch všech svých otázkách na to, že intago je jen takový duchovňácký "hochštapler". Nechce si to připustit, zuby nehty se naopak drží toho, že opravdu komunikuje s vyššími bytostmi či přímo s Bohem.

Proč pochybuješ, že komunikuje s vyššími bytostmi? Například já s nimi také komunikuji, třeba s Tebou. Už jsem přišel na to, že jsi takový duchovňácký "Übermensch" úplně bez vady. Víš o nějaké své neřesti nebo mindráku?


"Übermensch" nejsem, mindráky už nemám, neřesti mám. Nic lidského, co přináleží tělu a s ním spojenou psychikou mi není cizí.

Channeling znám z vlastní zkušenosti. To není cesta ke komunikaci s vyššími bytostmi. Jen se vytváří domnění, že komunikuji s vyššími bytostmi. Skutečné komunikaci brání ego, jeho sebestřednost, ambice atd.
A místo toho jsou v chanellingu zažívány vychtěné "mystické" zážitky.
Poznáš to například podle toho, jak ty "vyšší" bytosti jsou v souladu s egem, jeho ambicemi a očekáváním. Zkrátka ego si povídá samo se sebou se svým nadegem třeba dokonce "Bohem" a tím se povznáší a sebepotvrzuje.

Čili je to přímo opakem duchovní cesty, cesty poznání a osvobození.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli armin za tento příspěvek:
Eva Nada

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » pát 13. lis 2020 19:11:45

Co si myslíš o bytosti dívce Jáje?

http://intago.sweb.cz/channeling.htm
Dívka Jája

Jsi mou nejduchovnější částí? Ne, jsou mnohem duchovnější, ale Jája je jen jedna. Je nás tu moc, každý má určitou roli. Jaký účel máš ve mně? Já jsem část tebe, která tě má velmi ráda a pečlivě usiluje o tvůj rozvoj. Ráda se projevuji láskou, mírností i vlídností, ale i silou. Jakou? Důrazem na hodnoty, které mi jsou milé. Dávám ti některé myšlenky, sám bys mohl vědět, které to jsou, když se zaposloucháš. Co máš k mé práci? Jsi strašně hrubý, násilný a sexuální, to já ne. Jsem mírná. Žiješ ve svém světě, nebo i v tomto? Ve svém, ale i v tomhle, i ty budeš mít tuto možnost. O tom ti zatím nesmím nic říci. Žiješ tam s mně známými lidmi? Ne, s jinými, ale o tom ti neřeknu niž bližšího.

Kde bereš životní sílu, kvality a inspiraci pro svou osobnost? Přesto, že jsem potlačená energie, jsem dost silná. Cítím se být utlačená v srdci, píchá mě tvá hrubost a nevzdělanost v citech. Inspiraci mám ve skutečných ženách, které jsou či byly kolem tebe, ale kvality mám vlastní. Jsou formované tím, nač jsi zapomněl.

Čím jsi nejvíce ohrožena? Jsem ohrožena tupostí, kterou jsem tebou přehlížena. Dívám se někdy smutně, někdy vesele. Má forma je spjatá s tvojí, neexistuješ beze mne a já bez tebe. Co určuje délku setrvání ve formě, kterou máš? Mohu se měnit libovolně v čase a prostoru. Tam, kde se vejdu, si dělám, co je mi libozvučné. Kdy budu na tvém místě já? To se stát může, ale nebylo to často. Vždy pak zvítězila tvá hrubá drsná část, která odmítá lásku. Každý mne nemá, někdo mi neudělal místo, ve kterém bych mohla přebývat, skulinku ve svém srdci. Co bys mi chtěla říci na závěr? Že tě mám ráda a budu ti vždy pomáhat.

Po dvou letech mi přítelkyně nakreslila obrázek dívky s dlouhými vlasy, prý je to část mne. Zavolal jsem ji: Já jsem tvá Jája, střed mám v dimenzi 4,7, ale mohu výš. Naučím tě něčemu novému, jak vnímat život. Krásně, lehce, hebce, vnímavě a s láskou. Oživím v tobě ženu. Jsi dobrodružná? Ani trochu. A na sex? Také ne, jsem cudná jako panna. Proč nejsi na sex, copak to odporuje Poznání? Tys to ještě nepoznal? Prostě se musíš soustředit na to hlavní, a to je Poznání. Vše ostatní tě zavádí stranou. Nelze sloužit dvěma pánům.

Oč ti jde? O Boha, o Poznání Základů Stvoření. Ale to je v nekonečnu? Nerozumíš tomu tak, zdokonalování má smysl. Proč jsi v černém? To je symbol vážnosti věci. Proč na obrázku nemáš nohy? Nepotřebuji je, jsem fluidní, umím se pohybovat světy. Co znamenají ty hory v pozadí? Výši Poznání, jež tě se mnou čekají. A vycházející slunce? I tobě bude svítat. Uvítám tě ve světě, kde slunce nezapadá. Jsi podobná IAUE? Ne, jsem vážnější, kristovská. Jak budeme spolupracovat? Budu oslovovat tvé vědomí i nevědomí. Vstoupím do tebe, ovlivním tě i v meditaci. Cítím, že mám méně obyčejných myšlenek a větší ponor, tos zařídila ty? Tvoje části mě mají rády, alespoň některé. Co se sexem? Omezím ti ho tím, že vyvážím tvou silnou mužskou část. A agresivitu? Tu obalím láskou a rozpustím ji. Jak si mohu zesílit lásku? Přijmutím mě se postupně rozdmýchá. Pokud ji opravdu chceš a budeš ji dávat, rozhojní se. Zatím o ní nic nevíš. A ve vztahu k ženě a dceři? To je problém. Vše, co řekneš, je stejně málo účinné, jen si nenasbírej trestné body. Stálým odmítáním a kritizováním stejně nic nenapravíš. Jen se zablokují ve svých iluzích. Najdi si k nim cestu chválou.

Jsi někdy smutná? Znám mnoho druhů smutku. Když mne odmítáš, když mnou pohrdáš, když zůstávám v pozadí, protože tvoje malost vítězí. Komu jsi podřízena? Vyšším částem sebe jako i ty. Není moje představa individuality chybná? Vcelku ne, jen je to strašně, nekonečně složité. Každá individualita je jako celý vesmír, ba ještě větší a ty části jsou docela volné. Samy žijí a pohybují se prostory, světy představ.

Co z toho budeš mít, když se mi dostaneš více do vědomí? Více energie, abych mohla růst rychleji. Ušlapáváš mne a nemohu vzkvétat jako květinka. To se tak těšíš do 24. dimenze? Ano, Tam budu již skoro Vším. Ale vždyť je individualita jen v některých pohledech na Stvoření? To nevadí, přesto existuje. Jak to? To prožiješ v příštích meditacích. Ona Tam je, ale Jinak. Ale v nekonečné dimenzi stejně individualita končí? To nevím, Tam nevidím, ale stejně není jiná cesta. Chceš jít rychle, i když to víc bolí? Nevadí, zvládnu to. Jinakosti vyšších dimenzí se nebojíš? Trochu ano, ale i to zvládnu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod Eva Nada » pát 13. lis 2020 20:06:29

Co se týká chanelingu, taky bych to viděla podobně jako armin.
Kdysi kdysi jsem s tím taky koketovala, koupila si knížku o chanelingu, přečetla ji a začala provádět podle knížky spojení s vyšším světem, světy, se svým vyšším já.... zajímavé bylo, že hned asi na podruhé se mi podařilo navázat spojení a já jakoby v transu slyšela, skutečně slyšela, jak někdo, byl to mužský hlas, zvolal mé jméno: "Evo"!
A já v transu byla tak šťastná! Tak šťastná! Slzy mi tekly, bylo to tak opojné..... a pak to skončilo....

No, nevím, jak by to se mnou bylo dál, ale svěřila jsem se s tím svým zážitkem jáčkovi a on mi řekl něco podobného jako teď napsal armin (před tím mi tak "shodil" věnování se tarotu, kartám, vykládala jsem i lidem, pořádala dokonce kurz tarotu, numerologie... řekl, že to jsou všechno jen takové hry, které většinou dodávají lidem, kteří to provozují, pocit osobní důležitosti....), no když to řekl jáčko, hned jsem to pustila...
Vnitřně jsem mu dala za pravdu, uvědomila jsem si, že to tak skutečně je a že takové praktiky akorát odvádějí od toho skutečného, pravdivého....
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Eva Nada za tento příspěvek:
armin

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » pát 13. lis 2020 21:25:03

Troufnu si tvrdit, že dívka Jája popisuje fundamentální principy fungování skutečnosti. Je pravděpodobné, že mluví o přechodu z jednoty do mnohosti a chaosu obecně v jakémkoliv systému. Připouštím, že jsou tyto informace hodně zkreslené přes intagovo myšlení a jeho úroveň chápání světa. Je také jisté, že před rokem 1975 by v nich něco takového těžko kdo hledal. Při našem současném poznání matematiky získávají úplně nový rozměr dostupný těm, kteří mají potřebné znalosti.

Po dvou letech mi přítelkyně nakreslila obrázek dívky s dlouhými vlasy, prý je to část mne. Zavolal jsem ji: Já jsem tvá Jája, střed mám v dimenzi 4,7, ale mohu výš. Naučím tě něčemu novému, jak vnímat život. Krásně, lehce, hebce, vnímavě a s láskou.

Oč ti jde? O Boha, o Poznání Základů Stvoření.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » pát 13. lis 2020 22:02:36

Jája přímo nedokazuje, že má intago schopnosti komunikovat s nějakými matematičkami z jiné reality, ale nepřijde mi, že by sám intago hodnotě 4,7 rozuměl a použil ji záměrně. Myslím si, že by ji pak napsal v přesnější podobě tolik nezaokrouhlenou a také ne ve spojení se slovem dimenze. Pro mě osobně je ten channeling s Jájou velmi zajímavý a ještě budu zkoumat, co se v něm dál může ukrývat. Škoda, že sem teď intago nepíše. Zajímal by mě i jeho pohled na Jáju. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod Alaja » sob 14. lis 2020 0:29:06

Eva Nada píše:Co se týká chanelingu, taky bych to viděla podobně jako armin.
Kdysi kdysi jsem s tím taky koketovala, koupila si knížku o chanelingu, přečetla ji a začala provádět podle knížky spojení s vyšším světem, světy, se svým vyšším já.... zajímavé bylo, že hned asi na podruhé se mi podařilo navázat spojení a já jakoby v transu slyšela, skutečně slyšela, jak někdo, byl to mužský hlas, zvolal mé jméno: "Evo"!
A já v transu byla tak šťastná! Tak šťastná! Slzy mi tekly, bylo to tak opojné..... a pak to skončilo....

No, nevím, jak by to se mnou bylo dál, ale svěřila jsem se s tím svým zážitkem jáčkovi a on mi řekl něco podobného jako teď napsal armin (před tím mi tak "shodil" věnování se tarotu, kartám, vykládala jsem i lidem, pořádala dokonce kurz tarotu, numerologie... řekl, že to jsou všechno jen takové hry, které většinou dodávají lidem, kteří to provozují, pocit osobní důležitosti....), no když to řekl jáčko, hned jsem to pustila...
Vnitřně jsem mu dala za pravdu, uvědomila jsem si, že to tak skutečně je a že takové praktiky akorát odvádějí od toho skutečného, pravdivého....


A jak to bylo s tím odváděním duší zemřelých? Kdysi jsi se o tom někde zmínila...

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod honzam » sob 14. lis 2020 0:32:22

Zjistil jsem, že channelingu předcházel sen s dívkou Jájou, který částečně potvrzuje mou teorii:
Zasvěcenec měl zvláštní sen. Byl ve školní třídě s asi čtrnáctiletou dívkou, která byla velmi bystrá.

Měli v tom snu hodinu matematiky?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod Nic » sob 14. lis 2020 7:17:54

honzam píše:Jája přímo nedokazuje, že má intago schopnosti komunikovat s nějakými matematičkami z jiné reality, ale nepřijde mi, že by sám intago hodnotě 4,7 rozuměl a použil ji záměrně. Myslím si, že by ji pak napsal v přesnější podobě tolik nezaokrouhlenou a také ne ve spojení se slovem dimenze. Pro mě osobně je ten channeling s Jájou velmi zajímavý a ještě budu zkoumat, co se v něm dál může ukrývat. Škoda, že sem teď intago nepíše. Zajímal by mě i jeho pohled na Jáju. :)


Může to být zajímavé, ale zajímavější by bylo, jestli už dokáže Tvá mužská část v Tobě sdílet Jáji pohled na Tebe, jestli sám sebe vidíš ještě v mínusu a Jáju v nedostižných výšinách, nebo jestli teď jako Matka můžeš mít na Tvou mužskou podobu pozitivnější pohled.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Meditace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron