Stránka 1 z 1

Co vám pomáhá zvládat negativní emoce a stres?

PříspěvekNapsal: čtv 30. dub 2026 14:26:57
od ricolána
Máte nějaké postupy na zvládání negativních emocí? U mě když se to spojí se špatnou náladou a stresem, tak to zvládám psychicky dost těžce.. :/ třeba tady https://www.asva.cz/jak-zvladat-negativni-emoce/ je třeba docela pěkný postup s návodem, ale otázka jestli to může pomoct?