Jana - citáty

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Eva Nada » úte 07. kvě 2024 10:24:08

Paradoxy, určitě, kdo vnímá, že je potřeba činit ochrany, je to ok.
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 939
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 35
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Paradoxy » úte 07. kvě 2024 10:37:08

Eva Nada píše:
Já jsem naopak ted s ochranou pořádně začala. :)

Proč?

Mám doma všechny knihy od Eduarda Tomáše a Míly.
Nikdy jsem se s nimi osobně nesetkala.

Začala jsem nejdříve číst Paměti mystika od E. Tomáše.... :-)
A potom knihy od Míly. A ta mi vnitřně otevřela to, co je za slovy E. Tomáše.

V jedné své vzpomínce vzpomíná Míla na setkání s ženou, která "byla ovládána tzv. černou magií". Velice silná osobnost, ale bohužel na nesprávné straně barikád.... :-)

Při setkání Míly s touto ženou nastal takový vyjímečný a důležitý okamžik. Obě stanuly proti sobě a proběhla výměna energií = kdo z koho.

Samozřejmě světlo zvítězilo nad tmou...

--------------------------------

Nevím proč, ale poslední slova Alaji byla o tom, že nad ní zvítězila nebo ji dostala nějaká taková temná energie (panenka vúdú)


Kdo je alaja? Mám pocit, že jsem to jméno tady nebo na poradně zahlédla. Co se jí stalo?
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 154
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Trini » úte 07. kvě 2024 10:47:38

Paradoxy píše: Asi bych to brala tak, že kdo cítí, že ochranu potřebuje, tak ať si ji udělá.


Taky to tak vidím.

Před mnoha lety někdo proti mne používal černou magii. Myslim, že nechtěl škodit, ale chtěl, aby lidé dělali to, co si od nich přeje. Zjistil totiž, že mu to funguje, a tak to rozvíjel. Tenkrát jsem dokonce vyhledala odbornou pomoc. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5198
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Eva Nada » úte 07. kvě 2024 10:51:49

Paradoxy píše:
Eva Nada píše:
Já jsem naopak ted s ochranou pořádně začala. :)

Proč?

Mám doma všechny knihy od Eduarda Tomáše a Míly.
Nikdy jsem se s nimi osobně nesetkala.

Začala jsem nejdříve číst Paměti mystika od E. Tomáše.... :-)
A potom knihy od Míly. A ta mi vnitřně otevřela to, co je za slovy E. Tomáše.

V jedné své vzpomínce vzpomíná Míla na setkání s ženou, která "byla ovládána tzv. černou magií". Velice silná osobnost, ale bohužel na nesprávné straně barikád.... :-)

Při setkání Míly s touto ženou nastal takový vyjímečný a důležitý okamžik. Obě stanuly proti sobě a proběhla výměna energií = kdo z koho.

Samozřejmě světlo zvítězilo nad tmou...

--------------------------------

Nevím proč, ale poslední slova Alaji byla o tom, že nad ní zvítězila nebo ji dostala nějaká taková temná energie (panenka vúdú)


Kdo je alaja? Mám pocit, že jsem to jméno tady nebo na poradně zahlédla. Co se jí stalo?
Ája, alaja, Alena.
Prošly jsme spolu a s dalšími hodně těch cest skrze diskuzí....setkávání a tay, na inspiruj to měla alaja moc ráda...

Zemřela v září 2022....
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 939
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 35
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod armin » úte 07. kvě 2024 10:55:27

Eva Nada píše:
Samozřejmě světlo zvítězilo nad tmou...

--------------------------------

Nevím proč, ale poslední slova Alaji byla o tom, že nad ní zvítězila nebo ji dostala nějaká taková temná energie (panenka vúdú)


No vidíš, že nemusí vždy zvítězit světlo nad temnotou. Tma a temnota nejsou to samé. Tma je prázdná, temnota je plná toho, co světlu brání.

Ale jinak, ten tvůj avatar, ten ti teda sekne :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2049
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Trini » úte 07. kvě 2024 10:56:58

Paradoxy píše:
Eva Nada píše:
Nevím proč, ale poslední slova Alaji byla o tom, že nad ní zvítězila nebo ji dostala nějaká taková temná energie (panenka vúdú)


Kdo je alaja? Mám pocit, že jsem to jméno tady nebo na poradně zahlédla. Co se jí stalo?


Alaja tady a dříve na Poradně a JZ hodně psala. Taky na speciálním foru pro Petra Vostála - http://vp.inspiruj.cz/. S Evou Nadou se dobře znala. Byla s ní v kontaktu, než zemřela.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5198
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Paradoxy » úte 07. kvě 2024 11:03:43

Trini píše:
Paradoxy píše: Asi bych to brala tak, že kdo cítí, že ochranu potřebuje, tak ať si ji udělá.


Taky to tak vidím.

Před mnoha lety někdo proti mne používal černou magii. Myslim, že nechtěl škodit, ale chtěl, aby lidé dělali to, co si od nich přeje. Zjistil totiž, že mu to funguje, a tak to rozvíjel. Tenkrát jsem dokonce vyhledala odbornou pomoc. :)


Je dobře, že ti bylo pomoženo. Na mě snad zatím nikdo vědomě neútočil, ale nevědomě asi jo. Jak jsem už psala, někdy nedokážu rozlišit, kdy jde o mé podvědomí a kdy jde o někoho jiného. Teď mám už asi rok klid.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 154
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Paradoxy » úte 07. kvě 2024 11:12:09

Trini píše:
Paradoxy píše:
Eva Nada píše:
Nevím proč, ale poslední slova Alaji byla o tom, že nad ní zvítězila nebo ji dostala nějaká taková temná energie (panenka vúdú)


Kdo je alaja? Mám pocit, že jsem to jméno tady nebo na poradně zahlédla. Co se jí stalo?


Alaja tady a dříve na Poradně a JZ hodně psala. Taky na speciálním foru pro Petra Vostála - http://vp.inspiruj.cz/. S Evou Nadou se dobře znala. Byla s ní v kontaktu, než zemřela.


Ježkovy voči :) už jsem zmatená jako včela. To forum Petra Vostála je nějak tady jako speciální vlákno nebo je to zase úplně jinde?
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 154
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Eva Nada » úte 07. kvě 2024 11:15:15

armin píše:
Eva Nada píše:
Samozřejmě světlo zvítězilo nad tmou...

--------------------------------

Nevím proč, ale poslední slova Alaji byla o tom, že nad ní zvítězila nebo ji dostala nějaká taková temná energie (panenka vúdú)


No vidíš, že nemusí vždy zvítězit světlo nad temnotou. Tma a temnota nejsou to samé. Tma je prázdná, temnota je plná toho, co světlu brání.

Ale jinak, ten tvůj avatar, ten ti teda sekne :-)

To věřím, že se ti Hyrem líbí, ty Sulejmane :-)
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 939
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 35
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Trini » úte 07. kvě 2024 11:17:03

Paradoxy píše:
Trini píše:
Paradoxy píše:
Kdo je alaja? Mám pocit, že jsem to jméno tady nebo na poradně zahlédla. Co se jí stalo?


Alaja tady a dříve na Poradně a JZ hodně psala. Taky na speciálním foru pro Petra Vostála - http://vp.inspiruj.cz/. S Evou Nadou se dobře znala. Byla s ní v kontaktu, než zemřela.


Ježkovy voči :) už jsem zmatená jako včela. To forum Petra Vostála je nějak tady jako speciální vlákno nebo je to zase úplně jinde?


To udělal majitel tohoto fora speciálně pro Petra Vostála, protože píše strašně vulgárně. Je to zřejmě pod inspiruj. Třeba to vysvětlí Pedrito, ten se v takových věcech vyzná. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5198
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Jářek » úte 07. kvě 2024 11:26:19

Je to pod jednou doménou a na jednom hostingu. Ale jsou to dvě na sobě nezávislé stránky - instalace phpBB.

:-)
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Paradoxy » úte 07. kvě 2024 11:57:48

Jářek píše:Je to pod jednou doménou a na jednom hostingu. Ale jsou to dvě na sobě nezávislé stránky - instalace phpBB.

:-)


Že já sem lezla, mám z toho hlavu nafouklou jak pátrací balón :D
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 154
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jana - citáty

Příspěvekod honzam » ned 12. kvě 2024 19:15:08

http://poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=79&t=8906&start=8480#p204421

Jana píše:
Veil píše:
Co je jasné mně nechme teď stranou. Tys tu dala odvážná vyjádření, jak jsi nekonečné, věčné, časem a prostorem neomezené absolutní Jsoucno, tak se ptám, proč si to myslíš a ukazuji ti, že nekonečná, věčná, časem a prostorem neomezená rozhodně nejsi. Takže pořád nevidím žádný dobrý důvod, pro který by sis měla myslet, že jsi absolutnem, které má takové kvality.


Jinými slovy, vůbec nevadí, že Ti to, co Ti píšu, není jasné, a tím pádem Ti nemůže být jasné, co píšu.

:D

To už je fakt hardcore. :D
E PLURIBUS UNUM, Práce v žitném poli
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3076
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 65
Poděkováno: 126-krát v 119 příspěvcích

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Paradoxy » ned 12. kvě 2024 19:18:01

honzam píše:http://poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=79&t=8906&start=8480#p204421

Jana píše:
Veil píše:
Co je jasné mně nechme teď stranou. Tys tu dala odvážná vyjádření, jak jsi nekonečné, věčné, časem a prostorem neomezené absolutní Jsoucno, tak se ptám, proč si to myslíš a ukazuji ti, že nekonečná, věčná, časem a prostorem neomezená rozhodně nejsi. Takže pořád nevidím žádný dobrý důvod, pro který by sis měla myslet, že jsi absolutnem, které má takové kvality.


Jinými slovy, vůbec nevadí, že Ti to, co Ti píšu, není jasné, a tím pádem Ti nemůže být jasné, co píšu.

:D

To už je fakt hardcore. :D


Šílený :D
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 154
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jana - citáty

Příspěvekod Jářek » ned 12. kvě 2024 19:56:00

Nejšílenější je, že ona si to nikdy nepřizná, jaký zhovadilosti na lidi roky chrlila.
Ona je fakt přesvědčená, že je čistá láska...

:cry:
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Eva Nada a 10 návštevníků