O mužích a ženách

O mužích a ženách

Příspěvekod armin » úte 07. lis 2023 22:42:55

Proč jsou starší ženy pro muže zajímavější? 40+ mají náskok před mladšími v několika zásadních bodech

Časy, kdy žena kolem čtyřicítky už byla odepsanou stařenkou v šátku, jsou dávno pryč. Naopak. Ženy 40 a více jsou teď IN! Muži totiž zjistili, že partnerky, které už mají něco odžito, šlechtí spousty žádaných předností.

Nejenže stále vypadají skvěle. (Díky dnešním kosmetickým vychytávkám už není problém udělat ze sebe o pár let mladší.) Oproti dvaceti a třicetiletým konkurentkám mají ještě benefit ve svých vnitřních kvalitách. Jsou samostatné, zkušené a často i více náruživé! Tady je výčet mnoho dalšího…

Nejsou rozmazlené
Dnešní dvacítka bude čekat, že ji budete vše financovat od A až do Z. Kosmetiku, občerstvení, dovolené, kino… U ženy 40+ stoupá pravděpodobnost skromnosti a samostatnosti. Když jí přinesete kytku nebo zaplatíte lístky do divadla, bude to pro ni svátek. Vyrůstala totiž v generaci, se kterou se rodiče moc nepárali. Žádný mamahotel až do třiceti. Je zvyklá se o sebe postarat.

„Mám osmnáctiletou dceru. Je to jasný příklad, jak jsou ty holky dneska nesamostatné,“ říká osvětlovač Štěpán z Liberce. „Pořád čekají, že všechno dostanou až pod nos. Je to naše chyba, že jsme je tak rozmazlili. Mysleli jsme to dobře, chtěli jsme, aby se měli lépe než my, a tohle jsou výsledky,“ jen potvrzuje tezi.

Časy, kdy žena kolem čtyřicítky už byla odepsanou stařenkou v šátku, jsou dávno pryč. Naopak. Ženy 40 a více jsou teď IN! Muži totiž zjistili, že partnerky, které už mají něco odžito, šlechtí spousty žádaných předností.

Nejenže stále vypadají skvěle. (Díky dnešním kosmetickým vychytávkám už není problém udělat ze sebe o pár let mladší.) Oproti dvaceti a třicetiletým konkurentkám mají ještě benefit ve svých vnitřních kvalitách. Jsou samostatné, zkušené a často i více náruživé! Tady je výčet mnoho dalšího…

Už umí vařit
Žádná začátečnice v kuchyni, která si z vás udělá testovacího králíka. Jednou jídlo přesolené, jednou bez chuti… I kdyby nebyla zrovna přirozený kulinářský talent, za svá léta praxe vše už vařila tolikrát, že bude mít recepty v malíčku. Takže se můžete těšit na svíčkovou a řízečky bez zbytečných stresů.

Mají vychytaný vzhled
Všimli jste si, že ženy často získají ten správný šmrnc až v pozdějším věku? Jako když se z ošklivého kačátka vyklube krásná labuť. Spousty mladých holek je ve dvaceti „oplácaných„. Když mladí při studiích leží v učebnicích a ládují se vším, co maminka připravila v lednici, jdou kila rychle nahoru. K tomu zkouší prapodivné účesy a nijak zvlášť vábné módní výstřelky, hledají se…

Jsou náruživější
Pravidlo – čím mladší, tím aktivnější v posteli – tu neplatí. Zvláště u žen je tomu spíše naopak. Po čtyřicítce se z nich stávají nenasytné šelmy! „Moje o pár let starší kamarádka mi říkávala – počkej po čtyřicítce, jak tě budou chytat chutě. A musím jí dát za pravdu. S manželem se teď zavíráme v ložnici mnohem častěji než dřív,“ svěřila se dvaačtyřicetiletá Káťa.

Nefňukají kvůli dětem
Nehrozí, že u sklenky vína bude více než vás sledovat chůvičku na stole. Žádný ječící mrňous v postýlce. Jen vy dva. Děti má už odrostlé, dost možná ve střídavé péči, takže bude mít fůru času jen a jen na vás. Žádné smutné oči, že by chtěla ještě jedno miminko… Tahle míza chytá ženy po třicítce.

Jsou samostatné
Bude zajištěná. Vlastní byt, auto, stabilní práce, uspořádaný život. Muž se nemusí bát, že na něm bude existenčně viset. Na rozdíl od čerstvé absolventky školy, která se teprve rozkoukává. Budete s ní jako rovný s rovným.

Není to fajn pocit?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2029
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: O mužích a ženách

Příspěvekod armin » úte 02. led 2024 19:24:25

Mám erotický vztah s dubem, žádný člověk se mu nemůže rovnat, tvrdí ekosexuálka
Lidé mají různé sexuální choutky a preference. Někdy mohou být tyto představy o sexualitě zcela neobvyklé a vzdálené tradičním představám. Jednou z takových neobvyklých variant je takzvaná ekosexualita. Jedna žena z Vancouveru se otevřeně přihlásila k tomuto alternativnímu vztahu. Tvrdí, že právě v tomto spojení našla naplnění a dokázala se přiblížit přírodě.

Ekosexualismus je termín, který se používá k popisu sexuální orientace, kdy jedinec pociťuje sexuální přitažlivost nebo vzrušení pouze v přírodě. Osoba se ekosexuální orientací může projevovat sexuální přitažlivostí k přírodním objektům, jako jsou stromy, rostliny, krajina nebo voda.

Tato sexuální orientace se často spojuje s environmentálním aktivismem a úsilím o ochranu životního prostředí. Ekosexualismus je relativně novým jevem a není běžně uznáván jako zcela samostatná sexuální orientace a vědecká komunita se na jeho existenci neshoduje.

Vždy jsem se cítila osamělá v sexuálním životě
Sonja Semjonova, která se hrdě identifikuje jako ekosexuálka, sdílí, že se vždy cítila osamělá ve svém sexuálním životě a nebyla schopná u partnera najít, co doopravdy potřebovala. Nicméně její nový vztah k dubu jí podle všeho vyplnil prázdnotu, kterou v sobě cítila. „Přítomnost, kterou cítím se stromem, je přesně to, co jsem hledala. Ale s člověkem je to pouze fantazie,“ tvrdí Sonja pro National Post.

Během procházek v lese se Sonja, která je průvodkyní sebeintimitou, potulovala kolem velkého dubu poblíž svého domova a v létě 2021 začala mít „erotické“ zážitky. Řekla: „Chodila jsem po stezce u stromu pět dní v týdnu po celou zimu. Všimla jsem si spojení se stromem. Ležela jsem u něho. Byla tam erotika s něčím tak velkým a tak starým, co mě okouzlilo.

Její spojení s dubem je pro ni velmi důležité. Sonja popisuje pocit, jakoby byla malinká, drobounká a podporovaná něčím neuvěřitelně pevným a silným. Ve spojení se stromem pociťuje také erotickou energii, kterou si přála zažít s lidským partnerem, ale nikdy ji nenalezla. Přiznává, že její vztah ke stromu je poněkud neobvyklý, avšak pro ni je zcela uspokojující.

„Sledování střídání ročních období je pro mě erotickým aktem. V zimě odejdete ze smrti a na jaře vše ožije a spáří se. Sex s lidmi je podobný, “ říká Sonja.

Prozkoumávám erotiku netradičním způsobem
Je důležité si uvědomit, že ekosexualita nemusí nutně zahrnovat fyzické aktivity mezi člověkem a přírodou. Sonja zdůrazňuje, že se nezapojuje do sexuálního vztahu se stromem, ale pro ni je to spíše způsob prozkoumávání erotiky mimo tradiční lidskou sexualitu.

Podle ní je velmi rozšířeným omylem domnívat se, že ekosexualita znamená konkrétně sexuální intimitu mezi lidmi a přírodou. Je to spíše jiná forma prožitku erotiky, kterou nemůže každý zažít.

Pětačtyřicetiletá Sonja věří, že každý člověk v sobě má vrozenou vazbu na přírodu a její erotickou sílu. Tato vazba je přítomná u mnoha lidí, ale často si toho nejsou vědomi. Svou představu, že bychom mohli mít symbiotický a erotický vztah s přírodou, Sonja považuje za možnou cestu ke zlepšení klimatických problémů. Ve své víře, že každý z nás je ekosexuál, vidí potenciál pro úzkou spolupráci s přírodou, která by mohla být prospěšná pro obě strany.

Koneckonců, i když se nám to nemusí zdát přirozené, neměli bychom zapomínat na to, že existence různých sexuálních preferencí a potřeb nemá být odsuzována. Místo toho bychom měli tolerovat a respektovat různorodost a individualitu v této oblasti.

https://www.frews.cz/pribehy-ze-zivota- ... .sznhp.box
Přílohy
woman-8310743_1920-1536x1026.jpg
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2029
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: O mužích a ženách

Příspěvekod armin » sob 20. led 2024 11:41:28

Spermagedon přichází. Chlapi přicházejí o spermie

Obrázek

https://medium.seznam.cz/clanek/topi-pi ... rmie-41388
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2029
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: O mužích a ženách

Příspěvekod honzam » sob 20. led 2024 19:08:54

armin píše:Vždy jsem se cítila osamělá v sexuálním životě
Sonja Semjonova, která se hrdě identifikuje jako ekosexuálka, sdílí, že se vždy cítila osamělá ve svém sexuálním životě a nebyla schopná u partnera najít, co doopravdy potřebovala. Nicméně její nový vztah k dubu jí podle všeho vyplnil prázdnotu, kterou v sobě cítila. „Přítomnost, kterou cítím se stromem, je přesně to, co jsem hledala. Ale s člověkem je to pouze fantazie,“ tvrdí Sonja pro National Post.

Není to žádná "Ekosexualita". Kmen dubu se podobá hadovi. Větve a kořeny se podobají hadům.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2939
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 126-krát v 119 příspěvcích

Re: O mužích a ženách

Příspěvekod armin » čtv 25. led 2024 9:35:01

Syn chce jít kvůli partnerce na vasektomii. Je to od ní sobecké. Co když se rozejdou?!

Doba se mění a čím dál víc žen odmítá brát antikoncepci a požaduje po mužích, aby vzali zodpovědnost do svých rukou konečně oni. Jenže, co když jde o vašeho syna?


Na adresu vztahovaporadna@firma.seznam.cz přišel následující dotaz:

Podle mě se chystá můj syn spáchat něco hrozného. Mají s partnerkou (ani to není jeho manželka!) dvě děti, jednomu je pět, druhému čtyři roky. Žijí spolu na hromádce asi sedmým rokem a madam se rozhodla, že už žádné děti nechce, a zároveň si „odmítá ničit zdraví“ antikoncepcí. Mého syna ukecala k tomu, že půjde na operaci, aby už nemohl mít děti, na vasektomii. Ona vůbec nechápe, že je na rozdíl od antikoncepce většinou nevratná! A já se strašně bojím. Co když se rozejdou, vždyť spolu dnes lidé moc dlouho nevydrží. Co když mu zakáže styk s dětmi? Syn přijde o děti, já o vnoučata, ale především - tím, že na tu operaci půjde, se připraví o možnost mí další děti s jinou ženou. Jak ho mám přesvědčit, jak mu mám vysvětlit, že přání jeho partnerky je totálně sobecké? Děkuji, Jiřina.

Odpověď
Dobrý den, paní Jiřino. Ne, není normální, když se chlap chce (navíc kvůli ženě) dát dobrovolně vykastrovat. Ale než svoji odpověď rozvedu, dovolte mi krátké odbočení. Před deseti lety jsme si s oběma mými bratry splnili jeden velký klukovský sen – procestovat východní Evropu – na jehož konci byla řeka Volha. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme s bratry reagovali při pohledu na ten majestátní veletok. Praktický Ari měl okamžitě chuť vypátrat ubytování a místní bary. Nejmladší Jossi se chtěl do řeky hned ponořit. Mě uchvátily temné meandry. Váš příběh je jako výprava na břeh té řeky. Prolíná se v něm rovina popisná, povrchní i hlubinná.
Těžko soudit o vztahu dvou lidí, o kterém vím velmi málo, byť chápu, že subjektivně jej prožíváte velmi intenzivně a je pro vás zdrojem neklidu. Nabídnu vám perspektivu hlubinnou, kde to nebude úvaha o vašem synovi, nýbrž o vás samotné. Osobně jsem přesvědčen, že (opakované) prožitky z dětství, které děti zažijí, osudově poznamenávají jejich život. Nejen v tom špatném, ale i v tom dobrém.

Hodnotový systém takového člověka je pak spolehlivě veden zažitými stereotypy chování, myšlení i cítění. Když dítě vyroste a opustí otcovský dům, tyto stereotypy si nese s sebou. A časem člověk zjistí, že i když by se snažil z jejich „sevření“ vymanit, vrací se stále k tomu samému, už jednou naučenému.

Je-li váš syn dnes odhodlán k rozhodnutí, které tak zásadním způsobem ovlivní jeho další život, je potřeba se ptát, kde k němu bere motivaci. A pokusit se při těchto úvahách zajít do hlubin jeho duše. Pakliže k tomu budete mít sama odvahu a nebudete se obávat, že důvody, pro které se chce nechat vykastrovat, až nebezpečně připomínají některé vzorce z jeho dětství. Možná jen matku časem vyměnil za svoji stávající partnerku? A ta jeho život formuje stejně (ne)milosrdně, jako to kdysi činila jeho matka? A byť by se snažil sebevíc, z tohoto osudového nastavení prostě nemá úniku? S úctou, Samuel Kaufman.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2029
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: O mužích a ženách

Příspěvekod armin » úte 05. bře 2024 13:08:54

Jak si lidovci a umělá inteligence představují pracující matku.

Obrázek

"Ano, ženo, když to musí být, běž si dělat kariéru, ale jen jestli máš navařeno."
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2029
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: O mužích a ženách

Příspěvekod armin » čtv 28. bře 2024 13:24:04

Jedno ze známých siamských dvojčat se vdalo. Abby Hensel si v tichosti vzala zdravotního bratra


Obrázek

https://www.super.cz/clanek/celebrity-j ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2029
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích


Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: honzam a 152 návštevníků