Pro Evu

Pro Evu

Příspěvekod Trini » sob 28. črc 2018 22:03:51

:idea2:
Dala jsem to sem, at na "Jen tak" nepřekážíme.


Eva Nada píše:
Trini píše:
armin píše:To rozdělení hadů má jistě nějaký smysl.
Lze překročit hranice vlastní osoby tak aby došlo ke spojení ne vlastních hadů v sobě, ale ke spojení opačně nabitých hadů mezi dvěma jedinci?


Tímhle tématem jsem se asi 10 let tak intenzivně zabývala, že jsem si dokonce k tomu spojení namalovala obrázek. Začlo to tím, že tenkrát můj nový známý nezbytně chtěl, abych si přečetla knihu od Jesse Stearna: Soulmates. Sám už ji neměl a kniha byla rozebraná, ale on na tom trval...Kdybych byla bývala tušila, kam to všechno povede, tak bych asi utekla. :koukam: :? :)

Mohla bys toto téma více rozebrat? O čem to bylo a k čemu to vedlo? Dost mě to zaujalo.
Buď tady nebo na Poradně, jak chceš.
Díky.
Máš s tím reálnou zkušenost, na rozdíl od armina, který nad tím ještě bádá..., aspoň to tak vnímám.


V podstatě to vedlo k tomu, že moje schopnost milovat závratně rostla - až jsem z toho někdy měla strach.


Eva Nada píše:Od armina, jak to vnímá(l):

Sice se to dnes snad už ani nesmí říkat, ale vypozoroval jsem, že je to tak, že žena má vztah k osobě - nejčastěji muži - skutečnému nebo personifikovanému, tedy Bohu v osobě Ježíše nebo Pána Boha a pod. Jedině muž může mít vztah k Bohu jako principu. Tedy neosobní, bez potřeby sebepotvrzení, přijetí a pod. Může úplně zmizet. Ne že by se rozpustil v tom, co miluje, jako to dělá žena.
Takhle podobně rozdíl ve vztahu k pojmu Bůh vypozoroval a popsal i Jung.

Takže žena je spojena s Bohem skrze muže a muž je spojen s Bohem díky lásce ženy. Láska ženy je ten "šém hám fóráš", který umožní překročit muži mrtvý bod osobního ne-úsilí a ne-záměru. Osobní úsilí (včetně osobního odevzdání) by totiž v jistém bodě muži bránily konečnému spojení s Bohem a zároveň bez úsilí to nejde. Neusiluje totiž už kvůli sobě, ale kvůli ženě, která ho miluje a která mu důvěřuje, že ji dovede k Bohu. Ona ho tedy k Bohu "dotlačí".
To je velký zázrak, vím o čem mluvím a všechno to rádoby advaitové ženské žvanění, které se tu i onde dnes tak plodně provozuje, na tom nic nemění.
Žena totiž není schopna neosobního úsilí, tedy ani neosobního odevzdání, prostého skončení. Stále je zde osobní vztah, který něco očekává - odezvu, pochvalu, přijetí, lásku, štěstí, blaženost, osvícení atd.
To "ženské žvanění", jak jsem to nazval, bohužel dnes často provozují i muži, ale naštěstí jen muži s malým "m" (tzv. přizdihráči)


Miroslav tady nebere v úvahu, že jsou různé stupně vědomí, které se týkají jak žen, tak i mužů. To co píše, platí pro tu nejrozšířenější úroven - ca. 60% lidí. Ale na té úrovni se nic moc zvláštního - spirituálně - mezi mužem a ženou nezažije.
Pro přibližnou orientaci se mi osvědčilo Sedm úrovní vědomí od Johanna Kössnera. Ale asi to je jen v němčině.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 4746
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 323
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » ned 29. črc 2018 6:21:00

Asi toto?

https://translate.google.cz/translate?h ... rev=search

Válka nebo mír - otázka vědomí

Vědomí je odrazem identity duše. Duše je skladovaným vývojem individuálního já: KAUSALSEELE. Prostor a čas jsou platformou, na které se vyvíjející kauzální duše formuje a poznává se v reflexním vnímání. Vědomí je vyjádřeno v trojrozměrné hodnotě a světovém pohledu a z toho vyplývá odpovídající chování.

Přestože proces vědomí je tekutý, lze vytvořit sedmkrát "kategorizaci" a přiřazení. Kde v každém jednotlivci existuje nějaký zkreslený obraz. Téměř vždy předchází mentální tělo. Myšlenky se často nacházejí na sedmé úrovni vědomí, zvláště u těch, kteří se uvědomují, zatímco další duševní části kauzálního těla stále ovládají bytost na páté nebo šesté úrovni.
Zralost dospívající duše v etické a morální kvalitě získává svou expresivní realitu. Zde se uvědomění stává akcí a tedy skutečností. Tímto způsobem - projevem vědomí - leží skutečný stav zralosti, kde jsou výkyvy přirozené a neměly by být smutné. V téměř každé z nás, která se uvědomuje, jsou vždy vzorce chování, které odpovídají nižší úrovni vědomí. Zvažte takové zpětné vazby jako zbytky výkyvu do nižší vývojové fáze.

Pojetí "duchovních sfér" odpovídá - vycházející z buddhisty - takovému sedmikrát vyšší hierarchii úrovní vědomí. Nyní, pokud jsou hierarchické úrovně uvedeny níže, nemělo by se dostat k "hodnotovému řádu", který je pro lidi našeho prostředí používán jako sociální hierarchie, ale především jako zrcadlo pro každého sebe samého, aby se rozpoznal ve svém vývojovém stavu může.
Samozřejmě je také možné, aby tato "mřížka" rozpoznala stav vývoje skupiny lidí kolem nás a snadněji pochopila odpovídající chování. Jen takové hluboké porozumění může přispět k vysoké toleranci a porozumění jeho prostředí.


1. úroveň vědomí:

Člověk žije nevědomě - souvisí s osudem

Impulsy života pocházejí z "zvířecí" motivační oblasti, řízené egem. Neexistuje komplexní pochopení větších vztahů a dlouhodobých účinků. Nadměrně povrchní priority určují vzorce chování. "Dobré je to, co je užitečné v tuto chvíli!" Primitivní, hedonistická životní styl se zde odráží každý den. Náhodná, okamžitá uspokojení potřeb je důležitou vlastností takové úrovně vědomí.
V rámci partnerské reflexe je takové uvědomění mimořádně důležité: partner se musí setkat a sloužit "mým" touhám a potřebám!


2. úroveň vědomí:

Stav soumraku - chování je zpochybněno

Výkon života je stále převážně chápán v sociálním procesu, který nelze a nesmí uniknout. Nejvyšší forma heteronomie a podřízení. Jiní ukazují, co mám dělat. „Zbožnost“. Materiálové priority týkající se ega stále určují životopisy jednotlivých osob. To, co kolektivní vědomí předstírá, je "správné"! Nemůžeš být jiný.
Podmínkami podmíněného prostředí jsou výchozí znak. Jeden se usadí nekriticky a pod. V partnerském reflexi ukazuje takový stav vědomí orientaci na funkční doplnění. Prostorová masková maska ​​partnera získá zvláštní váhu. Nicméně nástrojový vztah k partnerovi zůstává v popředí.


3. úroveň vědomí:

Povědomí v emocionálním životě - emocionální aspekt přichází do popředí

Primární ego objevuje jeho společenskou rezonanci. Potřeba platnosti společenského žebříčku se stává rozhodující. Být někdo je důležité. To dělá kolektivní mnemické vzorce zvláště vlivné. Výhledy týkající se společenské hodnoty související s vývodem z rodokmenu mají dominantní postavení. Staroměstské, městští a vesničtí myslitelé se stávají vysokým principem. Za tímto iluzorním světem se individuální ego často vylučuje a tajně vytváří skryté vzorce chování. Ale člověk se cítí velmi provinilý. Kariéra, profesionální úspěch, "reputace" ... se stávají generátorem pohonů. Takové místní kolektivní myšlenky se stávají automatizovanými a stěží zpochybňovány. V projekci partnerství přichází do popředí emoční referenční pole. Emocionální rezonance a dohoda určují především výběr partnera a tím i silné spojení a fixaci. To se může často převrátit a obrátit se na jeho opak, což může narůst na agresivní nenávist.


4. úroveň vědomí:

Vědomí na psychické úrovni

Mocenská zvědavost, touha po poznání a touha po poznání se dostávají do popředí. Už materiál, ale "duchovní" (i když v duševní oblasti) se stává důležitým. Vydává se otázka jeho ideologických programů. Kritická vzdálenost k kolektivnímu vědomí otevírá blednutí. Ale často se polarizuje: "Kdo má pravdu? Já nebo ostatní! "Začátek soběstačného etického pocitu - nezávislý na vnějších normách. Zanecháváme rodinné vzorce, náboženské omezení, ideologickou okupaci, kolektivní, mnemické vzorce. Pozornost na individuální rezonance, objev Karmaprinzipu. Ve vztahu k partnerovi přichází do popředí spiritualita. Mentální dohoda se stává rozhodujícím faktorem, vysokou ochotou se oddělit. Zpravodajské shody se hodí hodně. Partneři, kteří si mohou vzájemně poslouchat bez sebehodnoty a vzájemně se tolerují, se navzájem nesmírně přitahují.


5. úroveň vědomí:

Probuzení metafyzických, mytických sil

Duch je vnímán a postupně se začal realizovat. Předvídatelnost lidské bytosti je pochopena: "Vědomě vytvářím svou realitu prostřednictvím síly myšlení a vědomí!" Uznání vlivu na jeho životní prostředí, v konečném důsledku v morfickém planetárním smyslu, na celé planetě. Ovládnutí pravomocí jeho nižších self-emocionálních odrazů, mentálních reflexí, tvrdohlavosti - se stává principem osobnosti.
Zanechání sdružení tradiční, komunální politické a náboženské příslušnosti je obyčejným znamením. Svoboda vůči všem proudům. Velké "materské oddělení" starých řetězců. Často dočasný způsob, jak být sám ("All-One"). Otevřeno filozofické myšlení: při hledání hlubší lhářské pravdy a skutečných znalostí.
Vědomí Karma se stává aplikovaným regulačním behaviorismem: "Sesím to, co sem zasiju!"
Vnější znamení je duchovní vegetariánství, duševé zvíře je bezpodmínečně respektováno. Pravá morálka přebírá rozvrh života. Odcházení z pasivní karmické závislosti a kauzality. Začátek suverenity byl dosažen. Partnerství usiluje o nejvyšší duchovní dohodu; předchozí priority jsou vyřešeny jako váhy. Pouze několik lidí v prostředí může plnit takovou partnerskou roli.


6. úroveň vědomí:

Univerzální láska

Bytí na této úrovni se stává "kněžskou" duchovní agenturou. Jeho radiační pole dosahuje nadměrné hmotnosti. Jeho "přítomnost" je důležitější než jeho jednání. Lidská bytost na této úrovni přestane bojovat, dovoluje! Jeho ego je připomenuto k třetí dimenzionální primární sféře života. Oddělení mezi vyšším a nižším já je zrušeno a postupně JEDEN! Instance duše převezme autoritu v životě (je povoleno!).
Být jedním ze všeho, co je IS, přechází z vědění do rozumného a zážitkového světa. Komunikační dovednosti se zvířaty, rostlinami a křišťálem jsou vnímány. Třetí rozměrné bariéry a hranice se začínají rozpouštět: "Všechno je možné!" Duch je instalován jako hlavní instance. Materiální síly a třetí rozměrné oblasti jsou strukturovány podle vůle ducha. Toto je bod (přechodová zóna), kde se v jednotlivém bytí objevuje Božský zdroj.
V tomto stadiu lidského vědomí je násilně řízený reinkarnační cyklus ukončen. Frekvenční struktura takového subjektu se stává "celoživotní" a vědomě začíná vstupovat do telepatické komunikace s vyššími bytostmi. Dokončí svou zralost v prostoru a čase a dokončí takový učební cyklus. Zemi v současné době nabízí optimální rámcovou podmínku: dárek milosti, který proběhne za cíl prostoru a času v žádném okamžiku.
Partnerství získá novou dimenzi. Každá forma "držení" nebo "závazek" je překonána. Veškeré bohatství partnerství ve třetím rozměru lze žít a zažít bez nátlaku a závislosti. Všechny podřízené oblasti partnerství ve vesmíru a čase jsou dány a prožívány v "nebeské" svobodě: odrazem principu Matky Boha a Otce Boha.


7. Úroveň vědomí:

Unio Mystica

Šestá fáze vývoje všehožného bytí je plně realizována. Toto je "bůh" narozený! Božské vědomí, které se v šesté etapě stává stále více prominentním, se stává projevem. Toto je také místo, kde náleží pojem "vzestoupený mistr". Všechna vyloučení a hranice mezi vnějším a vnitřním světem se rozpouštějí. Zákony hmoty ztrácejí svůj účinek na podstatu. Chůze mezi vnějším světem a vnitřním světem již nevyžaduje inkarnaci.
Polarita je zvládnuta a už nemusí být přijata v husté podobě. Je na existenci, kdy, kdy, kde a kým se může ztělesnit jako avatar v polárním, hustém světě. Tato sedmá fáze je k dispozici pouze na planetě v milimetrovém rozměru, ale na cílové čáře doby NOW, přijde velký dav. Všichni tito současníci, kteří se pohybují v šesté úrovni vědomí, mohou očekávat, že do tohoto stavu dosáhnou konec našeho cyklu v roce 2012.
Co se týče partnerství, polární partnerství, která jsou relevantní až do šesté etapy, jsou zastaralá. Lze předpokládat, že taková duševní harmonie, která se již projevuje v šesté etapě, se znovu znovu zvýší v sedmé a dosáhne nejvyššího účinku záření a reflexe jako druhu tvořivé jednoty mezi matkou a otcem.


A teď?

Většina z nás se navzájem zrcadlí ve dvou nebo dokonce ve třech oblastech vědomí současně. Co zvláště ukazuje dynamický, ale i intenzivně se měnící stav vědomí každého z nás v době horké transformace NOW.

V současné době se na těchto sedmi úrovních vědomí na planetě Zemi nacházejí následné strukturální úkoly 6 miliard individuálních lidí.

Téměř 95 procent by bylo z prvního až čtvrtého stupně, přičemž třetí fáze s méně než 2/3 podílu celé lidstva je absolutně dominantní se čtyřmi miliardami lidských jedinců důrazem. Pokud člověk předpokládá, že planeta Země je čtvrtá dimenzionální planeta, ale pouze 7,5% si je vědoma, jeho nedostatek vývoje může být více než jasně vidět.

Pouze necelých 450 milionů lidí je tedy v této čtvrté úrovni vědomí.

Je však potěšující, že již 3,5% populace Země dosáhlo páté úrovně vědomí a s více než 200 miliony jedinců zesílil značná armáda lihovin. Dokonce i šestý stupeň, prorocké úrovni, říká, že již uspokojuje 1,8% populace Země, což je již 106 milionů lidí. Je-li pouze jedno z tisíců zemské populace v sedmé fázi, podle těchto tvrzení je to již více než půl milionu lidí. Pokud můžeme předpokládat, že se bude pohybovat mnoho lidí z nižších skupin, Země se pravděpodobně vyplatila jako vývojová planeta!
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5644
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » ned 29. črc 2018 6:23:29

Nebo takto?

http://inner-light.ning.com/profiles/bl ... ost:128753

SEDM ÚROVNÍ VĚDOMÍ PODLE MAYŮ - VĚDĚT NEZNAMENÁ ROZUMĚT

Aby práce s Mayským Kalendářem byla efektivní, je třeba velmi dobře porozumět, co znamená slovo VĚDOMÍ. Jelikož Vědomí je identifikátorem duchovní identity člověka. Celý evoluční výsledek individuálního lidského JÁ je uložený v duchovním těle zvaném tělo kauzální.Duše vstupující do fyzického těla začíná velmi významnou, ale neobvykle těžkou etapu učení.Na Zemi se úroveň duchovního Vědomí projevuje skrze přesvědčení,díky kterému vzniká obecný způsob Bytí. Kromě již zmiňovaného kauzálního těla hrají důležitou roli v procesu individuálního duchovního rozvoje další subtilní těla,zvlášť tělo emocionální a mentální.
Pokud proces uvědomování probíhá hladce, je možné pozorovat sedm úrovní Vědomí.Ale pamatujte, že u každého člověka mohou nastat vyjímky zabraňující správnému postupu.To se stává poměrně často, jelikož mentální tělo vždy předbíhá duchovní zralost člověka. Duchovní rozvoj začíná v případě,pokud umíme v životě použít to, co jsme se dočetli,pokud jsme schopni ovládat své myšlenky,nikoliv sbírat zranění a pokud se nenecháváme unášet emocemi,nesoudíme lidi ani jevy.Pokud kněz proklíná zločince, řídí se učením Krista? Nebo vysoký církevní hodnostář odsuzuje politiky,je skutečně duchovně zralý? Nebo člověk,který dokáže při meditaci vystoupit z těla je duchovně zralý, když v každodenním životě není schopen vyrovnat se s vlastními problémy a obviňuje za to druhé?
Vědět neznamená rozumět!
Pole mysli – zejména u lidí pracujících na svém Vědomí – velmi často dosahuje sedmé úrovně,zatímco jiná subtilní těla se nachází v páté nebo šesté úrovni. Aktuální stav Vědomí nejvíce odráží stav našich etických a morálních hodnot, vyjádřených v každodenním chování, způsobu Bytí.Čas od času se u každého projeví vzorce chování odpovídající nižším úrovním. Tento typ je důležité přijmout jako vyplavování zbylých sedimentů na povrch - pocházejících z nižších fází vývoje. Velkou překážkou na cestě rozvoje Vědomí způsobuje sama esoterika,velmi špatně informovaná literatura New Age, stejně jako náboženské dogma. Cesta ke zralosti se otevírá na páté úrovni,na nižším stupni se provádí pouze probuzení.
Sedmistupňová hierarchie úrovně Vědomí odpovídá duchovním sférám v buddhismu.Hierarchie má pomoci k rozpoznání úrovně Vědomí vlastního JÁ.Samozřejmě je dovoleno využívat hierarchický řád k poznávání stupně Vědomí našich nejbližších a k pochopení obecného způsobu života v kruhu přátel.

ZVAŽUJTE: úroveň Vědomí by neměla být spojována s úrovní lidských hodnot u člověka, který třídí lidi na dobré a zlé, nebo jim přisuzuje speciální sociální pozici!

SEDM ÚROVNÍ VĚDOMÍ

PRVNÍ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Člověk žije nevědomě – závislý na zvratech osudu.Všechny životní podněty vyplívají z potřeb EGA,tzv. zvířecí motivací podmíněné pudy. Neexistují zde žádné komplexní vztahy,nebo dlouhotrvající dalekosáhlé dopady.Do popředí vystupují egocentrické priority: Dobré je to, co v dané chvíli přináší úlovek. Primitivní požitkářská postava se zde stává normou.Charakteristickým rysem této úrovně vědomí je uspokojování současných potřeb bez jakékoliv hlubší motivace.
V PARTNERSTVÍ se tento typ vědomí projevuje především jako nástroj:Můj partner by měl splňovat mé požadavky a mé potřeby!

DRUHÁ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Stav zatemnění.Způsob bytí stojí ve znamení otázek.Naplnění životních očekávání je v převážné míře závislé na sociálních normách a závazcích,které nemohou a nesmí být protichůdné.Je to nejvyšší forma závislosti na obecném vlivu:Jiní nám ukazují, co máme dělat a absolutně nám to nevadí, a když přece – tak velmi mírně.Individuální běh života diktují materialistické priority,podřízené vůli Ega.To, co diktuje skupinové vědomí – musí být správné! A nemůže to být jinak! Tento vzorec je podřízen okolnímu trendu,vytváří submisivní charakter.Osoba se celkově podřizuje prostředí ,kde žije a vše přijímá bez kritiky.
V PARTNERSTVÍ se toto vědomí projevuje uspokojením osobních zájmů.Materialistické postavení partnera se stává stále důležitější.Na první místo se posouvá instrumentální vztah k partnerovi:Něco za něco!

TŘETÍ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Uvědomění si pocitového života – do popředí se dostává emocionální aspekt.Primární Ego objevuje společenský význam,ale nadále je rozhodující snaha zachovat důležité místo ve společnosti.Je důležité, že jsem NĚKDO!,proto kolektivní zbabělé modely mají konkrétní dopad na vliv osobnosti.Dominuje podmíněné oceňování původu. Panovačný,buržoazní plebejský způsob myšlení narůstá do vysoké hodnosti.Ale v pozadí – za kulisami světa pózy – se začíná bouřit individuální ego,potají tvoříc svoje vlastní vzorce chování.Podvědomě se objevuje pocit viny. Kariéra,profesní úspěch,uznání – se nadále projevuje v primárním plánu.Všechny podněty se slepě ubírají tímto směrem.Místní duch – způsob myšlení o životním prostředí – se projevuje automaticky – za těchto podmínek není schopen uvažovat o svém vlastním chování.
V PARTNERSTVÍ se na první místo dostává emocionální vztah k partnerovi. O výběru partnera rozhoduje souznění pocitů (emocionální harmonie).Partnerství se vyznačuje velmi silnou vazbou zavěšení se kolem krku. Takový vztah se může velmi rychle rozložit. Vášnivé city se mohou proměnit v nelibost, nebo dokonce v nenávist,či agresivitu.

ČTVRTÁ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Uvědomění si mentální roviny.Do popředí se dostává mentální zvědavost,touha po poznání,potřeba objevovat nové věci.Důležitější se stává to, co je duchovní,než to co je materiální (alespoň v oblasti myšlení). Objevují se otázky týkající se ideologických programů a kritického hodnocení kolektivního vědomí zahajující odstřižení od pupeční šňůry.Projevuje se velkými vnitřními konflikty a duchovním dilema.Kdo má pravdu? Já nebo ostatní?Je to první krok v oblasti etického a morálního smyslu, bez ohledu na platné normy objevující se venku.Rodinné vzorce,náboženská omezení,ideologická okupace,kolektivní zbabělost – všechno toto začíná ztrácet na významu.Pozornost teď přitahuje individuální rezonance.Začínají se odkrývat práva KARMY(práva příčiny a následku).
V PARTNERSTVÍ se na první místo začíná přesouvat duchovno.Rozhodujícím faktorem je duševní kompatibilita – v opačném případě bude ochoten se oddělit.Velkou roli hraje konvergentní úroveň inteligence – partneři jsou schopni poslouchat jeden druhého bez hodnocení jejich chování, jsou tolerantní,silně na sobě lpí.

PÁTÁ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Probuzení metafyzických sil.Na této úrovni se objevuje postupné uvádění duchovních sil do praxe.Zde se začínají zkoumat znalosti a fungování lidského těla: Díky síle mysli a síle duchovního myšlení si sami tvoříme realitu.Zde se uznává síla dopadu na celé životní prostředí a planetu v duchovní oblasti.Osobnost člověka se vyznačuje plnou kontrolou nad silami Nižšího Já – nad silou myšlenek, pocitů,svévolného jednání.Charakteristickým znakem této úrovně je stáhnout se z existujících tradičních vztahů, politických a náboženských vazeb.Tady člověk dosahuje svobodu projevu slova,uvolňuje se od hodnocení a posuzování.Přetrhávají se všechny staré okovy hroutí se poslední pouta otroctví.Je to dočasná cesta v osamělosti.Je to čas filozofické reflexe,hledání hlubší pravdy a cenných postřehů. Sklízíme,co jsme zaseli! Vnějším znakem tohoto vědomí je spirituální vegetariánství. Duchovní bratři - zvířata - musí být bezpodmínečně respektována! Kormidlo života přebírá morální pravda,která nám ukazuje směr naší cesty!Tady se dokončuje vystoupení z karmických vazeb,zde končí dopad karmických účinků Zde se otevírá cesta k SUVERENITĚ!
V PARTNERSTVÍ hledá nejvyšší souznění na duchovní rovině. Na této úrovni vědomí končí dřívější priority,ale jen málo lidí je schopno tyto požadavky splnit.

ŠESTÁ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Universální Láska.Osoba na této úrovni se stává duchovní instancí.Její aura přesahuje pozemské dimenze.Léčí se Bytí – nekonáním! Důležité je, že JSEM,nikoliv KDO JSEM.Tato osoba přestává bojovat,naslouchá hlas přirozených procesů, důvěřuje,věří ,umožňuje – aby se stalo! Role i aspekt Ega jsou omezeny pouze ve fyzické oblasti života. Bytost se plně řídí nejvyšší duchovní silou.Pomalu se vše stává JEDNÍM.Taková vysoká úroveň vědomí činí tuto duchovní bytost autoritou pro ostatní (to je povoleno)! Na této úrovni vědomí se sjednocuje se VŠÍM CO JE,vstupuje do říše vědomých pocitů a zkušeností.Schopnost komunikovat se světem zvířat,rostlin a krystalů se stává skutečností. Začínají se stírat poslední trojdimenzionální hranice: Všechno je možné!Síla materializace je podřízena síle Ducha! Schopnost realizovat sny a osobní vize téměř na hranici zázraků! To je bod ( sféra přechodu) v němž se lidská bytost začíná více a více projevovat jako Božský Zdroj! Na této úrovni vědomí končí „nucený“ cyklus reinkarnace! Vibrace takového člověka umožňují spojit se VŠEMI A VŠÍM,tzn. že tato osoba začíná mentálně vstupovat do komunikace s Vyšími Bytostmi! V této fázi končí proces zrání v ČASE A PROSTORU.Zde se uzavírá cyklus pozemské zralosti!V současné době poskytuje Země každému z nás příznivé podmínky pro duchovní růst. Je to vyjímečný akt MILOSTI! Každý z nás v neuvěřitelně krátkém čase může udělat kvantový skok v úrovni vědomí.
Na této úrovni získává PARTNERSTVÍ naprosto novou podobu.je překonána každá forma soukromého vlastnictví a osobních závazků.Nejsou žádná vnitřní omezení a vzájemná závislost. Tady je prožíváno plného štěstí pozemském pojetí partnerství.Veškerá činnost je prováděna dobrovolně,v nebeském souladu – jako dárek pro jinou osobu!V tomto partnerství se odráží rodičovská laskavost,čili nejvyšší aspekt mateřsko-otcovské moudrosti Božského Zdroje.

SEDMÁ ÚROVEŇ VĚDOMÍ
Mystická jednota.Zahájena na šesté úrovni procesu sjednocení Bytí se VŠÍM CO JE – nyní vstupuje do fáze uskutečnění. Tímto způsobem se rodí na Zemi Nový Bůh!Božské vědomí, které se na šesté úrovni stále více dostávalo do popředí, se zde projeví! S touto úrovní se váže pojem prorok nebo duchovní mistr!Všechny rozdíly vnitřního a vnějšího světa se spontánně rozpustí.Pro tuto osobu přestávají platit zákony hmoty! Putování z vnějšího do vnitřního světa jí nedělá problémy!Tento člověk už nemusí zažívat polarizaci těžké pozemské hmoty na vlastním těle,protože už pochopil všechny póly problémů a rozpory.Výběr záleží jen na ní : JESTLI,KDY,KDE či v KOHO se chce inkarnovat do světa hmoty jako Avatar! Sedmá úroveň vědomí se na Zemi vyskytuje v minimálním množství promile,ale na konci ČASU se objeví velké množství "vysokých" Bytostí na sedmé úrovni Bytí.Všichni lidé, kteří běží po šesté úrovni vědomí, lze očekávat,že na konci cyklu ČASU v roce 2012 dosáhnou sedmé úrovně!
Pokud jde o PARTNERSTVÍ, všichni ti, kteří se vznesli na sedmou úroveň vědomí,unikli z působení dopadu pólů strachu a lásky.Duchovní harmonie,která se objevila na šesté úrovni,je na sedmém vnímána už jako stav jednoty mezi mužem a ženou.

Je téměř jisté, že mnoho lidí patřících do nižších úrovní Vědomí je schopno v roce 2012 vše dohnat,takže už teď můžeme říci, že se vyplatilo učinit planetu Zemi Sférou Experimentů a Rozvoje.


Výběr z knihy Hanny Kotwické : Věda a filozofie Mayů.
Překl. Lenka Sýkorová
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5644
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Eva Nada » ned 29. črc 2018 10:38:32

Pro mě to jsou popisy, které se nedají prožít..., informace...

V podstatě to vedlo k tomu, že moje schopnost milovat závratně rostla - až jsem z toho někdy měla strach.


Na čem to spočívalo, že schopnost milovat závratně rostla? A nyní to máš jak?

Miroslav tady nebere v úvahu, že jsou různé stupně vědomí, které se týkají jak žen, tak i mužů. To co píše, platí pro tu nejrozšířenější úroven - ca. 60% lidí. Ale na té úrovni se nic moc zvláštního - spirituálně - mezi mužem a ženou nezažije.


Tady v tomto jsem "nepolíbená"?
Pokud vím, Miroslavovi je blízké učení Tomášových a Tomášovi s tantrou nepracovali, alespoň jsem nic takového u nich nezaznamenala. Kladli největší důraz na božské bytí, na Bytí...
Možná Chögyam Trungpa by v tom byl lepší, ale jeho učení neznám, nenatrefila jsem na něco od něj, co by byl příběh = k prožití a popisy jsou pro mě zbytečné...

Takže v této oblasti Miroslav asi tápe, nevím, ale pokud by ses chtěla ty více podělit, budu ráda.
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 856
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » ned 29. črc 2018 11:41:13

Tara cituje:
"Nesuďte muže podle jeho meče a zbroje, ale podle ženy, která stojí po jeho boku. Má-li skvělý meč a blyštivou zbroj, ale vedle sebe ženu, která vypadá jako loutka, pak se netřeba bát, protože takový muž nic velkého nedokáže. Je-li ale mužova žena svobodná, silná a šťastná, pak by se měli mít všichni na pozoru, protože to je skutečně nebezpečný muž, schopný velkých věcí."

Netušil jsem že jsem tak nebezpečný ;)

Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 1850
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 67-krát v 64 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Eva Nada » ned 29. črc 2018 17:18:35

Pak vůbec netuším, proč, když máš vedle sebe ženu svobodnou, silnou a šťastnou, jste jedno tělo a duše - serfuješ po netu a zachraňuješ nějaké další ženy.
Psal jsi, že tě zajímá, jaké to je a zda to jde spojit dva protichůdné póly dvou osob.
Proč, když už to tak máš? Spasitelský syndrom?
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 856
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » ned 29. črc 2018 19:07:33

Eva Nada píše:Pak vůbec netuším, proč, když máš vedle sebe ženu svobodnou, silnou a šťastnou, jste jedno tělo a duše - serfuješ po netu a zachraňuješ nějaké další ženy.
Psal jsi, že tě zajímá, jaké to je a zda to jde spojit dva protichůdné póly dvou osob.
Proč, když už to tak máš? Spasitelský syndrom?

To ty asi zatím nechápeš. Kladu otázky těm, co něco tvrdí. Aby se zastavili a třeba díky tomu něco pochopili.
A tebe jsem probudil mávnutím kouzelným proutkem. Je to špatně?
Zatím to vypadá, že jsi stále ještě vzhůru. Chceš snad tu svoji vzácnou příležitost života v lidském těle raději jen prospat?
;)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 1850
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 67-krát v 64 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Eva Nada » pon 30. črc 2018 19:18:48

armin píše:
Eva Nada píše:Pak vůbec netuším, proč, když máš vedle sebe ženu svobodnou, silnou a šťastnou, jste jedno tělo a duše - serfuješ po netu a zachraňuješ nějaké další ženy.
Psal jsi, že tě zajímá, jaké to je a zda to jde spojit dva protichůdné póly dvou osob.
Proč, když už to tak máš? Spasitelský syndrom?

To ty asi zatím nechápeš. Kladu otázky těm, co něco tvrdí. Aby se zastavili a třeba díky tomu něco pochopili.
A tebe jsem probudil mávnutím kouzelným proutkem. Je to špatně?
Zatím to vypadá, že jsi stále ještě vzhůru. Chceš snad tu svoji vzácnou příležitost života v lidském těle raději jen prospat?
;)

Nechci ji prospat, prý není horší pocit, než v hodině smrti rekapitulovat, co jsme mohli "udělat" a neudělali..., chjo, kdyby to nebylo tak těžké, jeden neví, JAK a furt jede ve vyjetých kolejích a nic se pro něj nemění...
Víš, jsem vděčná za lidi, co jsou kolem mě, doma, v práci, i tady na netu, ale jaxi furt je to o tomtéž, nic, nic, nic. I za tvou existenci v mém životě jsem vděčná, ale jaxi budu se opakovat: "a co dál" ( a tvé obligádní: "nic"), kolik vody už uteklo a je to pořád o tomtéž, nepociťuji žádnou změnu k lepšímu (co je to lepší), spíše mi je hůř fyzicky, kdy mě už noha neudrží a chodím opřená o nábytek, jeden doktor si mě posílá k druhému doktorovi a když jsem před dvěma, třemi měsíci aspoň vyšla a sešla do schodů, dnes už to nejde a nevidím z toho cestu, nevím JAK, opravdu až musím na samé dno bolesti, aby se něco změnilo? Aby vysvitlo slunce a já se s radostí usmála, tak lehce, jako když spokojené dítě ráno otevře oči a je mu dobře tam, a tak kde je a jak je ...?
Ty v mém životě jsi vždy znamenal a znamenáš toho pokušitele, který nabourával mé jistoty, sem tam od sebe nechal zavát čerstvému větru, abys mne zase za chvíli něčím zpražil, kolik let se známe? Hodně už. Aniž bys odtajnil svou identitu, dal se slyšet alespoň přes telefon, o odmítnutých setkáních ani nepíšu.... Co si mám o tom myslet? Opravdu tě má maličkost nějak zajímá? Opravdu? A myslíš, že takto to má smysl, to naše setkávání? Sem tam nějaký popud, rozčeření hladiny a nic, nic, nic... Proč si stále hraješ na pana tajemného, muže bez ega (který už ho nemá, jak jsi nedávno tady psal)...., na přímou otázku proč to děláš reaguješ, že tomu nerozumím a že jen kladeš otázky, když někdo něco tvrdí.
Copak já něco tvrdím???????? Prostě jen už jsem hodně vyčerpaná tím mlácením se tady ve světě a teď i tou bolestí. Nemohu říct o sobě, že ego už nepotřebuji řešit (že ho nemám), vím, že mám, to, že ty ho nemáš ti nevěřím, nepotřeboval by ses tak skrývat a vystupovat tak povýšeně...
Pomohl jsi mi s něčím vůbec kdy?
To poslední probrání z letargie, bylo to k něčemu? K čemu?
Abych se stala silnější a ne tolik závislou na cizí pomoci.
Ale JAK?
Nevystupuješ ke mě upřímně, necítím tvou osobní účast, jen povýšenost..., neber to nijak zle, píšu to, co cítím a jak to cítím.... a popravdě mě opouští chuť s tebou dále komunikovat. Nevidím v tom žádný smysl.

Nedávno jsem dala odkaz na Poradnu jednomu člověku, s kterým se znám velmi krátce, osobně vůbec ne, ať mrkne na ty stránky, že já jsem tam jako Tara a ty jako Miroslav, že se známe už dlouho a co si o tom setkávání tam myslí.

Ocituji, třeba to pomůže také i jinému. Takové sdělení považuji za přínosné, blahodárné a ano, je z něho cítit velká životní moudrost, protože je to sdělení člověčenské a bez ega. Aniž by to o sobě musel tvrdit...

Ano, přečetl jsem si pár odstavců … a tak by se asi dalo pokračovat donekonečna … je asi jedno, kde začnu a kde skončím – takový mám pocit … zeptám se tě: proč na těch řádcích pořád někdo někoho/něco posuzuje? To je stále a jen posuzující mysl, co ty řádky tvoří … hele … jeden podnikatel, od kterého kupuje Marie éterické oleje, jí jednou řekl, že když se rozhodl dělat obchod, uvědomil si, že se už nemůže a tudíž taky nebude zabývat konkurencí, že to nedává smysl, a začal si dělat svoje věci bez ohledu na to, co dělají druzí … no a potom něco udělal a stále dělá (je mu asi 71) a dokazuje prakticky, že ví, kdo je a co dělá, a hledí si toho, aby ve svém životě stačil využít svůj potenciál takovým způsobem, aby mu ze sebe nebylo špatně … a není … vidí rozdíl mezi dobročinností a obchodem a stále hledá svou rovnováhu, aby se jednomu nebo druhému nezpronevěřil … posuzovat ho nemá smysl, on ví, co dělá, a jen toto jeho uvědomění mu dává smysl pokračovat a s přibývajícím časem také posouvat střed oné/zmíněné rovnováhy, která v podstatě znamená jediné – jeho vyrovnání se světem … když se mu to nakonec podaří, odejde bez dluhu sobě i světu … a to je vše …Učení Maháršiho od Arunáčaly zasáhlo lidi na celém světě a Čechy obzvlášť … není na něm nic špatného … jinak je tomu ale s výklady Ramanova učení … mám doma české tiskoviny z doby mezi světovými válkami, z doby potom, i z doby po revoluci … zajímavé srovnání různých interpretací toho, co Mahárši kdy komu řekl … každopádně Ramana se nikdy o nikoho nestaral, lidi se starali o něj, aby se dověděli/a dovídali se, jak to má on … a to je také vše, co je možné k tomuto tématu jednoduše napsat …Podívej … asi 180 let před naším letopočtem žil jistý Garab Dordže, který po sobě/svým žákům zanechal testament poté, co celý život usiloval spolu s nimi o dokonalost a zušlechtění lidského ducha … v tom testamentu stojí:

„Přímo objev svůj stav,

nezůstávej v pochybnostech,

pokračuj v kontemplaci, v hlubokém stavu samoosvobozování“No a víc nikdo nepotřebuje … pokračuj v kontemplaci znamená – žij dál svůj život takový, jaký ho máš, a dbej jenom na to, abys věděl, kdo ten život žije a už o něm/sobě nepochybuj … každý má v životě jiný úkol, takže nelze jednoho srovnávat s druhým … a to je taky vše JDěti se učí z postojů dospělých, ne z jejich řečí, proto záleží na každém, aby se ke svému životu nějak/po svém postavil … dá-li to někomu smysl žít, tak hurá, nedá-li, tak se nedá nic dělat, on si už svou cestu najde třeba jinde …Tvůj skutečný Miroslav N.
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 856
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Eva Nada » pon 30. črc 2018 19:24:24

Pro Trini:

Lze překročit hranice vlastní osoby tak aby došlo ke spojení ne vlastních hadů v sobě, ale ke spojení opačně nabitých hadů mezi dvěma jedinci?


Tímhle tématem jsem se asi 10 let tak intenzivně zabývala, že jsem si dokonce k tomu spojení namalovala obrázek. Začlo to tím, že tenkrát můj nový známý nezbytně chtěl, abych si přečetla knihu od Jesse Stearna: Soulmates. Sám už ji neměl a kniha byla rozebraná, ale on na tom trval...Kdybych byla bývala tušila, kam to všechno povede, tak bych asi utekla.


Podělíš se od srdce, jaké to bylo, o čem to bylo, k čemu to vedlo a jaké to máš teď? Svými slovy...

Jestli se ti do toho nechce, nemusíš...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 856
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » pon 30. črc 2018 20:11:18

Eva Nada píše:Nevystupuješ ke mě upřímně, necítím tvou osobní účast, jen povýšenost..., neber to nijak zle, píšu to, co cítím a jak to cítím.... a popravdě mě opouští chuť s tebou dále komunikovat. Nevidím v tom žádný smysl.


To je v pohodě. Nikdo tě přece nenutí komunikovat s někým s kým nemáš chuť komunikovat. Nebo snad ano?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 1850
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 67-krát v 64 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Eva Nada » pon 30. črc 2018 20:16:15

Ne, nenutí. Akorát je mi to líto. Je to podobný pocit, jako když se rozejdeš s dlouhodobým přítelem...., pořád mi budeš blízký, v srdci, ale zároveň víš, že už si nic navzájem nemůžete dát...

Každý konec znamená i začátek něčeho nového :-)

Děkuju. ♥
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 856
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » sob 04. srp 2018 9:51:26

Eva Nada píše:Pro Trini:

Lze překročit hranice vlastní osoby tak aby došlo ke spojení ne vlastních hadů v sobě, ale ke spojení opačně nabitých hadů mezi dvěma jedinci?


Tímhle tématem jsem se asi 10 let tak intenzivně zabývala, že jsem si dokonce k tomu spojení namalovala obrázek. Začlo to tím, že tenkrát můj nový známý nezbytně chtěl, abych si přečetla knihu od Jesse Stearna: Soulmates. Sám už ji neměl a kniha byla rozebraná, ale on na tom trval...Kdybych byla bývala tušila, kam to všechno povede, tak bych asi utekla.


:whiteflower:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 4746
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 323
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » sob 04. srp 2018 13:49:11

Je to marný, je to marný, je to marný...


Tihle tzv. "hledači Pravdy a Lásky" vlastně žádnou Pravdu nehledají. Hledají jen únik z pro ně nepříjemné reality, hledají jen bezpodmínečnou lásku (ale od těch druhých) nebo hledají obyčejný únik od žalosti, bolesti, utrpení...
Prostě jen hledají jak si vyřešit své emoční problémy se světem, aniž by museli slevit ze svých dosavadních požadavků na své okolí, na ty druhé kolem sebe, aniž by se museli pohroužit sami do sebe, do svého nitra.

Pravda s velkým Pé na začátku je vlastně o něčem jiném, než o problémech ega ...a pro ty "hledače" je to naprosto nezajímavý předmět zkoumání...oni takovou pravdu o Pravdě vlastně ani znát nechtějí, je jim odporná....

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5644
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » sob 04. srp 2018 14:21:16

Eva Nada píše:Pro Trini:

Lze překročit hranice vlastní osoby tak aby došlo ke spojení ne vlastních hadů v sobě, ale ke spojení opačně nabitých hadů mezi dvěma jedinci?


Tímhle tématem jsem se asi 10 let tak intenzivně zabývala, že jsem si dokonce k tomu spojení namalovala obrázek. Začlo to tím, že tenkrát můj nový známý nezbytně chtěl, abych si přečetla knihu od Jesse Stearna: Soulmates. Sám už ji neměl a kniha byla rozebraná, ale on na tom trval...Kdybych byla bývala tušila, kam to všechno povede, tak bych asi utekla.


Podělíš se od srdce, jaké to bylo, o čem to bylo, k čemu to vedlo a jaké to máš teď? Svými slovy...

Jestli se ti do toho nechce, nemusíš...


Určitě se ted nedivíš, že nechce.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 4746
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 323
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » sob 04. srp 2018 14:45:04

Alaja píše:Je to marný, je to marný, je to marný...


Tihle tzv. "hledači Pravdy a Lásky" vlastně žádnou Pravdu nehledají.


Ale hledají. Někdy dávají i 150% či víc, na rozdíl od některých běžných hledačů, kteří jsou radši přesvědčení, že už to mají. Bohužel když pořád nemohou dosáhnout toho, co očekávají, když to trvá velmi dlouho, tak přestanou důvěřovat, že to, co hledali, existuje. Ale když opravdu dali těch 150%, tak se jim pročistilo ego natolik, že už nevidí druhé negativně. Nepovyšují se nad ně, protože by si mysleli, jak to mají podle nich proti nim blbě. A to je velký dar.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 4746
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 323
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Trini za tento příspěvek:
Nic

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » sob 04. srp 2018 14:56:48

P.S. Boj či dokonce nenávist může přetrvávat, ale do toho, kdo už leží na zemi, se nekope. Alespon po tu dobu ne. Je moje přesvědčení.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 4746
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 323
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » sob 04. srp 2018 15:46:39

Trini píše:
Alaja píše:Je to marný, je to marný, je to marný...


Tihle tzv. "hledači Pravdy a Lásky" vlastně žádnou Pravdu nehledají.


Ale hledají. Někdy dávají i 150% či víc, na rozdíl od některých běžných hledačů, kteří jsou radši přesvědčení, že už to mají. Bohužel když pořád nemohou dosáhnout toho, co očekávají, když to trvá velmi dlouho, tak přestanou důvěřovat, že to, co hledali, existuje. Ale když opravdu dali těch 150%, tak se jim pročistilo ego natolik, že už nevidí druhé negativně. Nepovyšují se nad ně, protože by si mysleli, jak to mají podle nich proti nim blbě. A to je velký dar.

Trini píše:P.S. Boj či dokonce nenávist může přetrvávat, ale do toho, kdo už leží na zemi, se nekope. Alespon po tu dobu ne. Je moje přesvědčení.


Na zemi tu nikoho ležet nevidím...ty jo?
No - leda tak na trávníku u bazénu....to víš, je horko ....
Přílohy
35142857_1978264045541306_4008592242640945152_n.jpg
35142857_1978264045541306_4008592242640945152_n.jpg (87.72 KiB) Zobrazeno 4951 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5644
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » sob 04. srp 2018 20:15:12

Moje zkušenost je,, že pravdu hledá opravdu málo kdo. Většina duchovně zaměřených lidí pouze hledají něco, aby se díky tomu cítili dobře. V tom má Alaja pravdu. Bohužel.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 1850
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 67-krát v 64 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » sob 04. srp 2018 20:29:11

armin píše:Moje zkušenost je,, že pravdu hledá opravdu málo kdo. Většina duchovně zaměřených lidí pouze hledají něco, aby se díky tomu cítili dobře. V tom má Alaja pravdu. Bohužel.


Moje zkušenost je jiná. Bohudík.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 4746
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 323
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » sob 04. srp 2018 21:54:32

armin píše:Moje zkušenost je,, že pravdu hledá opravdu málo kdo. Většina duchovně zaměřených lidí pouze hledají něco, aby se díky tomu cítili dobře. V tom má Alaja pravdu. Bohužel.


Trini píše:
armin píše:Moje zkušenost je,, že pravdu hledá opravdu málo kdo. Většina duchovně zaměřených lidí pouze hledají něco, aby se díky tomu cítili dobře. V tom má Alaja pravdu. Bohužel.


Moje zkušenost je jiná. Bohudík.


Potkala jsem, osobně i na internetu, jak "hledače", tak lidi, co opravdu hledali to, co se nečekaně na chvíli objevilo a zase zmizelo a chtěli tomu přijít na kloub. Těch druhých bylo o mnoho méně.....víc bylo těch "hledačů", co jen o tom povídali nebo psali na netu, ale do nějaké své duchovní praxe se jim nechtělo.
:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5644
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Další

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron