Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 11:10:07

Trini píše:To zní napínavě, ale nevěrohodně. Připadá mi zvláštní psát stále další knihy a nesplnit ten úkol.


On to v některé knize psal, proč to jeho vynalézání vázne...nejspíš byl finančně věčně v skluzu....a jak psal, tak si tou výměnou stejně moc nepolepšil, prý se mu v novém těle ozvala i zranění ze starého těla...asi se vyměnil se vším všudy...tak nakonec se dal na to psaní, aby se aspoň uživil.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 11:11:27

Alaja píše:
Aha.
Děkuji.

Ale nedozvěděla jsem se zase nic podrobnějšího... :donknow:


:lol:
Asi budeš mít víc planet ve znamení Panny, a proto tě zajímají především podrobnosti. :D

Já mám jiný problém, Nejsem vůbec "uzemněná". :lol: Kromě descendentu nemám vůbec nic v zemských znameních.
Podle mne je ten popis M. Tomášové pefektní. M. Tomášová měla v Panně Jupiter, Saturn a IC - podle tohoto horoskopu:

https://www.elvirafarkasova.cz/clanky/u ... asova.html



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 11:16:55

Alaja píše:
Trini píše:To zní napínavě, ale nevěrohodně. Připadá mi zvláštní psát stále další knihy a nesplnit ten úkol.


On to v některé knize psal, proč to jeho vynalézání vázne...nejspíš byl finančně věčně v skluzu....a jak psal, tak si tou výměnou stejně moc nepolepšil, prý se mu v novém těle ozvala i zranění ze starého těla...asi se vyměnil se vším všudy...tak nakonec se dal na to psaní, aby se aspoň uživil.... :lol:


Mně se to prostě nelíbí, obětovat život jednoho člověka pro něco, co vůbec nevyjde - a to ještě kvůli financím. :roll: :? Není to věrohodné. :donknow:

P.S. Největší úspěch měla ta prvni (?) kniha Třetí oko. Proto to odhaduji na to channelování, které časem přestalo.
Naposledy upravil Trini dne čtv 01. říj 2020 11:21:10, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 11:17:50

Trini píše:
Alaja píše:
Aha.
Děkuji.

Ale nedozvěděla jsem se zase nic podrobnějšího... :donknow:


:lol:
Asi budeš mít víc planet ve znamení Panny, a proto tě zajímají především podrobnosti. :D

Já mám jiný problém, Nejsem vůbec "uzemněná". :lol: Kromě descendentu nemám vůbec nic v zemských znameních.
Podle mne je ten popis M. Tomášové pefektní. M. Tomášová měla v Panně Jupiter, Saturn a IC - podle tohoto horoskopu:

https://www.elvirafarkasova.cz/clanky/u ... asova.html



:)



Hmm, ona tam nemá hodinu narození? Nebo se narodila někdy kolem půlnoci? :donknow:
Nebo na tom, v kolik hodin se kdo narodil, nezáleží?
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 11:24:45

Trini píše:
Alaja píše:
Trini píše:To zní napínavě, ale nevěrohodně. Připadá mi zvláštní psát stále další knihy a nesplnit ten úkol.


On to v některé knize psal, proč to jeho vynalézání vázne...nejspíš byl finančně věčně v skluzu....a jak psal, tak si tou výměnou stejně moc nepolepšil, prý se mu v novém těle ozvala i zranění ze starého těla...asi se vyměnil se vším všudy...tak nakonec se dal na to psaní, aby se aspoň uživil.... :lol:


Mně se to prostě nelíbí, obětovat život jednoho člověka pro něco, co vůbec nevyjde - a to ještě kvůli financím. :roll: :? Není to věrohodné. :donknow:


Lámové v Tibetu byli asi málo předvídaví.....prý mu horoskopy vytvořili, ale měl v něm jen spoustu překážek, těžkostí v dalším životě....prostě žádný pohodlný život lámy v klášteře.... :donknow:

No, mě je celkem jedno, jestli byl tibeťan nebo angličan. A jsem ráda, že napsal, to, co napsal...a že to u nás bylo vydáno v době, kdy jsem to potřebovala... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Alaja za tento příspěvek:
Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 11:28:36

Alaja píše:
Hmm, ona tam nemá hodinu narození? Nebo se narodila někdy kolem půlnoci? :donknow:
Nebo na tom, v kolik hodin se kdo narodil, nezáleží?


Samozřejmě, že na tom záleží. Ale dobrý astrolog dokáže odhadnout podle významných událostí v životě člověka, kde ten ascendent a postavení domů (aspon přibližně) budou. Ale ten Jupiter a Saturn měla M. Tomášová na každý pád v Panně. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 11:34:59

Trini píše:
Alaja píše:
Aha.
Děkuji.

Ale nedozvěděla jsem se zase nic podrobnějšího... :donknow:


:lol:
Asi budeš mít víc planet ve znamení Panny, a proto tě zajímají především podrobnosti. :D

Já mám jiný problém, Nejsem vůbec "uzemněná". :lol: Kromě descendentu nemám vůbec nic v zemských znameních.
Podle mne je ten popis M. Tomášové pefektní. M. Tomášová měla v Panně Jupiter, Saturn a IC - podle tohoto horoskopu:

https://www.elvirafarkasova.cz/clanky/u ... asova.html



:)


Nevím, ještě jsem horoskop nezkoušela, stejně neznám hodinu, kdy jsem se narodila. Ale Panna jsem, to je fakt a ještě k tomu myš..... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 12:13:55

Trini píše:
Alaja píše:
Hmm, ona tam nemá hodinu narození? Nebo se narodila někdy kolem půlnoci? :donknow:
Nebo na tom, v kolik hodin se kdo narodil, nezáleží?


Samozřejmě, že na tom záleží. Ale dobrý astrolog dokáže odhadnout podle významných událostí v životě člověka, kde ten ascendent a postavení domů (aspon přibližně) budou. Ale ten Jupiter a Saturn měla M. Tomášová na každý pád v Panně. :lol:


P.S. Ted' se dívám, stojí tam 23:35 CET -1:00. Zřejmě byl letní čas.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 12:19:36

Alaja píše:
Nevím, ještě jsem horoskop nezkoušela, stejně neznám hodinu, kdy jsem se narodila. Ale Panna jsem, to je fakt a ještě k tomu myš..... :lol:


Slunce máš v Panně. To je velmi důležitá "osobní" ..ehm..."planeta" ;) :roll: . :lol:

Jupiter a Saturn nejsou "osobní" planety.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod adiuv » čtv 01. říj 2020 12:22:23

Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli adiuv za tento příspěvek:
Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 12:36:18

Trini píše:
Alaja píše:
Nevím, ještě jsem horoskop nezkoušela, stejně neznám hodinu, kdy jsem se narodila. Ale Panna jsem, to je fakt a ještě k tomu myš..... :lol:


Slunce máš v Panně. To je velmi důležitá "osobní" ..ehm..."planeta" ;) :roll: . :lol:

Jupiter a Saturn nejsou "osobní" planety.

:)


:D

A prý jsem...puntičkářský senzibil.....jak jsem se před chvilkou dozvěděla z on-line výpočtu.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 13:04:53

adiuv píše:Horoskop narození

Míla Tomášová
https://osobnosti.najdise.cz/zivotopis/mila-tomasova



:koukam: Mám taky AC na konci Raka a MC na začátku Skopce.

V tom předešlém horoskopu má M. Tomášová MC v Rybách.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 13:07:23

Alaja píše:
Trini píše:
Alaja píše:
Nevím, ještě jsem horoskop nezkoušela, stejně neznám hodinu, kdy jsem se narodila. Ale Panna jsem, to je fakt a ještě k tomu myš..... :lol:


Slunce máš v Panně. To je velmi důležitá "osobní" ..ehm..."planeta" ;) :roll: . :lol:

Jupiter a Saturn nejsou "osobní" planety.

:)


:D

A prý jsem...puntičkářský senzibil.....jak jsem se před chvilkou dozvěděla z on-line výpočtu.... :lol:


To docela sedí, nebo? :D
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 13:13:48

Trini píše:To docela sedí, nebo?


No nevím...něco sedělo, něco ne...
Ostatně, ten den se nás v republice narodilo asi hodně, a bylo by opravdu podivné, kdybychom byli všichni stejní...tak klidně něco přenechám těm ostatním... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 01. říj 2020 13:15:33

Alaja píše:
Trini píše:To docela sedí, nebo?


No nevím...něco sedělo, něco ne...
Ostatně, ten den se nás v republice narodilo asi hodně, a bylo by opravdu podivné, kdybychom byli všichni stejní...tak klidně něco přenechám těm ostatním... :lol:


Ale ty jsi nemohla zadat čas, když ho nevíš, nebo?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5290
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 13:23:09

Trini píše:
Alaja píše:
Trini píše:To docela sedí, nebo?


No nevím...něco sedělo, něco ne...
Ostatně, ten den se nás v republice narodilo asi hodně, a bylo by opravdu podivné, kdybychom byli všichni stejní...tak klidně něco přenechám těm ostatním... :lol:


Ale ty jsi nemohla zadat čas, když ho nevíš, nebo?


Nezadala, opravdu ho neznám...mamka mi jen kdysi řekla, že jsem si dávala na čas...takže nevím, jestli jsem se narodila někdy odpoledne nebo někdy v noci.... nebo brzo ráno... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod adiuv » čtv 01. říj 2020 13:40:56

Alaja píše:neznám hodinu, kdy jsem se narodila.


Stačí když nejprve zadáme datum + místo narození do

https://osobni-horoskop.najdise.cz/

a hodinu narození tam napíšeme jakoukoliv. Slunce i všechny ostatní planety se totiž (s velkou pravděpodobností) v ten den nacházely v jednom ze dvanácti znamení a domů horoskopu, na jednom konkrétním stupni, jehož energie jsou pro nás charakteristické.

Jsou k dispozici popisy, jaká energie je charakteristická pro každý stupeň horoskopu. Jakou energii vyzařuje každý stupeň zvěrokruhu se dozvíme tady

http://astrolot.cz/apraxe1/astropsab.html

Nemůžeme přesně zjistit pouze jakou energii tehdy vyzařovala Luna, protože Luna se za každý den posouvá cca o 13 1/2 stupně. Můžeme zjistit jen v jakém zvířetníkovém znamení a ve kterém domě se Luna tehdy pravděpodobně nacházela.

Když si uděláme tenhle první pokusný horoskop s hodinou narození jen přibližně odhadnutou, dá se tady i její přesný čas specifikovat posouváním Ascendentu o 1°a zjišťováním, jaká energie ho na jednotlivých stupních ovlivňuje: Ascendent totiž charakterizuje náš přístup k ostatním lidem, se kterým jsme se narodili.

https://zeny.iprima.cz/horoskopy/co-je-to-ascendent
https://www.horoskopyzdarma.cz/obsah/as ... ascendentu

Pokud se nám podaří i hodinu a minutu narození upřesnit, můžeme dodatečně zjistit, jestli některá z trochu rychleji se pohybujících planet (Merkur, Venuše, Mars) v ten den nepřešla i do dalšího stupně. Podle povahové charakteristiky energie, kterou každý z těch stupńů vyzařuje, se dá pravděpodobnost této hodiny a minuty narození ověřit.

Závěrem se dá zjistit i na jakém stupni se tehdy nacházela naše Luna:

Luna ukazuje to, co je v nás skryto. Naše pohnutky, duševní rozpoložení, naše nejniternější místa. Luna vypovídá o našich emocích, touhách a přáních.

Podle umístění Luny v jednotlivých znameních horoskopu lze tedy určit, jak budeme niterně reagovat na určité životní situace, jaké budou naše pohnutky a s tím i spojené niterní prožitky. Luna je také symbolem přizpůsobivosti, schopnosti naslouchání, přijímání. Bude-li Luna např. v Býku, bude nás to podvědomě táhnout k věcem krásným, se silnou vazbou na rodinu a její blaho. Bude převládat dobrosrdečnost a něha vycházející z nejhlubšího nitra člověka s tímto postavením Luny. Lidé s Lunou v Beranu pak budou neposední, se silnou motivací jít neustále dál a hledat vše nové, co by je motivovalo k dalším krokům.

Dále je pak důležité její umístění v příslušném domu, ostatně jako i u Slunce a jiných planet. Neboť i tyto prvky velmi ovlivňují působení na lidskou duši a její rozpoložení.

https://astroklic.cz/luna-ve-znamenich/



Obecné informace k horoskopům pro případné zájemce: https://oranzovestranky.cz/astrologie.html
.............................................................................................................................

Dnes večer bude úplněk a jeho energie jsou velmi tvrdé.

https://astrologie.najdise.cz/aktualni- ... smer=vpred

Čtvrtek 1. 10. - úplněk na ose Váhy - Beran, Luna v Beranu v opozici se Sluncem ve Vahách a večer v přesné konjunkci s Chirónem. Venuše na konci Lva v trigonu s černou lunou v Beranu, Mars v kvadrátu se Saturnem a stacionárním Plutem.

Ve čtvrtek Luna vstoupila do iniciativní pozice v Beranu a na nebi se formuje opozice mezi ní a Sluncem ve Vahách - kolem 23. hodiny kulminuje úplněk. V praxi to znamená větší příliv rozhodnosti a přímočarosti, ale také konfrontaci mezi individuálními potřebami a nutností fungovat v páru, kompromisně a vzájemně.

Luna v Beranu miluje výzvy, preferuje okamžitou akci, dává neohroženost i akceschopnost, ale často tak trochu postrádá vnímavost nebo v obecné konstelaci bojuje za vlastní potřeby. Opozice se Sluncem ve Vahách naopak poukazuje na nutnost spolupráce tam, kde je to třeba, na potřebu fungovat v souladném vztahu a na inklinaci k diplomatickému a promyšlenému jednání.

Tematizuje se zde rovina Já-My, navíc za odpolední a večerní účasti Chiróna, tedy planety z astrologického pohledu tradičně spojované s chronickými zraněními.

Večerní konjunkce Luny v Beranu s Chirónem může připomenout momenty, kdy se nedá efektivně prosadit, pocity osamění, nepochopení nebo izolace. Úplněk je vždy energeticky lehce napěťovým časem a zakomponování Chiróna, který se večer váže na Lunu i Slunce, může podpořit také citovou zranitelnost nebo dojem bezvýchodnosti.

V konstelaci dále najdeme trigon Venuše na konci Lva s černou lunou v Beranu, což je spíše odbojný a energický aspekt, Mars je postaven nadále blokačně, díky kvadrátu se stacionárním Saturnem a Plutem, v lepším případě pragmaticky, vysoce účelně a realisticky. Ve zpětném chodu může nabádat k revizi předchoích kroků a cca do 10 dnů se vymaní z kvadrátu se Saturnem, ve zpětném chodu ale zůstává ještě měsíc a půl.

Konjunkce Saturna a Pluta je nadále přesná a Pluto míří během neděle 4. 10. do přímého chodu, takže působení obou planet je v těchto dnech o to intenzivnější a často zřejmě i tíživé.

Merkur ve Štíru zamíří o víkendu do opozice s Uranem v Býku, což je fáze, která může přinést také zvýšenou netrpělivost a impulzivnost, v sobotu navíc vzniká konjunkce Luny, Marse a černé luny v Beranu, takže volby mohou být zejména v tento den poznamenány také napětím nebo agresí, ale k tomu až příště.
Pěkný den všem.

https://www.facebook.com/reflexivniastrolgie/
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. říj 2020 16:24:48

Pochopila jsem to, až budu mít na to náladu, tak si s tím pohraji. :D

Ale když už vás tu mám, odbornice na horoskopy, chtěla bych se vás optat, zda se někde vypočítávají horoskopy i jinak než v tom kruhovém grafu? Konkrétně, zda se používá obdélníkový formát s vodorovnými a svislými linkami...něco jako excel....s barevně vyznačenými hodnotami (čísla, písmena atd.) v jednotlivých políčkách....?
Setkala jsem se s tím kdysi dávno v jedné vizi, když mi kdosi takové grafy či výpočty (či co to bylo) ukazoval . Sice jsem vnímala, že by se to mělo týkat nějakého horoskopu, ale dosud jsem se jinak s ničím takovým nesetkala, tak nevím, zda ten telepatický vjem byl pravdivý ...... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 01. říj 2020 16:44:06

Asi se k tomu už nikdo další vyjadřovat nebude, takže "Co hoří?":

Mniši, všechno hoří. A co je to všechno, které hoří?
Hoří uši, hoří nos, hoří jazyk, hoří tělo, hoří mysl. Hoří chtivostí, nenávistí a klamem. Říkám, že hoří utrpením, nářkem, bolestí, zármutkem a zoufalstvím.

- Kázání o ohni (Adittapariyaya Sutta)


Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3197
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 126-krát v 119 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Alaja

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod adiuv » čtv 01. říj 2020 16:45:14

Alaja píše:
... zda se někde vypočítávají horoskopy i jinak než v tom kruhovém grafu?


Nevím, jsem taky amatér a znám jen ty v kruhovém grafu.

Kdysi před mnoha léty mě překvapilo, že světově známý odborník, zakladatel analytické psychologie, Carl Gustav Jung https://cs.wikipedia.org/wiki/Carl_Gustav_Jung si pokaždé před prvním setkáním s pacientem, který se k němu do ordinace objednal, udělal jeho nativní horoskop i jeho aktuální tranzity a progrese. Aby si už před setkáním s ním mohl vytipovat hlavní možné příčiny jeho psychických potíží.

To byl dostatečný důvod, proč mi přišlo jako rozumné přestat astrologii považovat za pavědu a začít ji brát vážně.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli adiuv za tento příspěvek:
Alaja

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron