Trini píše:Trini píše:Paradoxy píše:Můžu o ní psát, kde chci. Kritika nemusí vždy znamenat něco nutně špatného.
My jsme zvyklí se na tomto foru dohodnout. Je to běžná praxe oddělit téma od kritiky.
P.S.
Aby ten, kdo má zájem o Christinu, se nemusel prodírat spoustou pro něho zbytečných příspěvků.
Paradoxy píše:Ale notak, každé téma se tu zvrhává úplně jinam, přesto to spolu souvisí. Kritika tématu se věnuje tématu, tak o co ti jde?
Paradoxy píše:Trini píše::?:
Christina von Dreien a Tijn Touber AKTUÁLNĚ: Otázky a odpovědi z webináře 10. 2. 2025
https://www.youtube.com/watch?v=QZVte2EQ4nk
I když je pro mě tahle slečna trochu ulítlá, zazněla ve videu zajímavá véc. Člověk by se měl podívat do svého nitra a tam se podívat, kde mír v sobě má a kde ještě ne.
Problém mezi lidma bude v tom, že si většinou pod pojmem mír představují jakoby pozitivní náhled.
armin píše:Trini píše:armin píše:Paní Tomášová tohle názorně předváděla přirovnáním k zauzlenému provazu - vše i ta nejzauzlenější "nesvětelná bytost" je jeden a ten samý provaz, nic jiného.
Tak si na to vzpomen, až zase budeš brojit proti Putinovi.
Já si na to nemusím vzpomínat. Jen si uzel Putina nemaluji na růžovo.
Trini píše:Zdeněk píše:
Podle mého hrubého odhadu je právě to příčinou, proč se Christina tváří jak se tváří. Tuhle "díru" se totiž vyděšeně snaží zaplnit láskou.
Realita tohoto světa je pro ty, kdo sem přišli z jemnohmotnějších dimenzí, velmi brutální.
Trini píše:Christino, holandský předseda vlády Mark Rutte, který je v současnosti hlavou NATO , nám asi před měsícem řekl, že se máme připravit na válku. A když jsem to slyšel, řekl jsem si - ne, měli bychom se připravit na mír. A tak jsme v Holandsku započali
mírové hnutí, kdy se každou první neděli v měsíci sejdeme na náměstí v Amsterdamu a meditujeme společně se stovkami lidí. Když jsem se s tebou naposledy setkal, dala jsi mi tričko WE ARE PEACE odkazující k tvému mírovému hnutí. Můžeš nám říci,
jak si ty udržuješ vnitřní klid a jak se toto hnuti rozšiřuje ve tvé zemi?
Christina:
Chtěla bych říci něco o tom, o čem jsi mluvil na začátku. Vše je to o vědomí lidí, a když někdo kupřikladu nyní řekne, že se máme připravit na válku, pak to logicky nasměřuje vědomí lidí na válku. A toto je ten příklad, když určití lidé chtějí válku, třeba i větší
válku, nemohou ji vyvolat jen tak z ničeho, ale potřebují na vědomé nebo nevědomé úrovni svolení určitého množství lidí. A toto svolení může vypadat různě. Třeba tak, že si nějací lidé myslí, že je dobré nebo správné válku vést, nebo že válka je nevyhnutelná
nebo, že je jediným řešením. A když se lidi cítí bezmocní a myslí si, že tu není jiná možnost, pak je to jen jiný druh souhlasu. A jistí lidé vědí , že potřebují tento souhlas aspon na určité energetické úrovni, také pro další věci, které dělají. A v tomto případě je to
pro jejich potřeby války. Proto je tak důležité, abychom se nyní rozhodli pro mír.
A když se jednotlivý člověk rozhoduje pro mír, tak v první chvíli tím ovlivní jen své vlastní okolí, ale na energetické úrovni vkládá tuto informaci také do kolektivního pole. A tam si toho mohou všimnout také ostatní lidé a jsou-li tomu otevření, mohou dojít
ke stejnému závěru. A tak je tomu i v případě, že se rozhodujeme pro mír - to rozhodnutí se dotýká všech našich úrovních. Chcete-li něco zhmotnit, podaří se to nejlépe tak, když se vaše myšlenky, emoce a činy budou shodovat.
A s mírem je to stejné, potřebujeme se ujistit, že s ním ladíme na všech úrovních. A to je někdy proces a je to o tom, podívat se do sebe na to, kde v sobě máme mír a kde ještě ne. Protože jen když víme, kde v sobě nemáme mír, můžeme to změnit.
![]()
Trini píše:Trini píše:Zdeněk píše:
Podle mého hrubého odhadu je právě to příčinou, proč se Christina tváří jak se tváří. Tuhle "díru" se totiž vyděšeně snaží zaplnit láskou.
Realita tohoto světa je pro ty, kdo sem přišli z jemnohmotnějších dimenzí, velmi brutální.
To si lidé, kterým to brutální připadá normální, vůbec nedovedou představit. Tvrdost, sobectví, bezohlednost, ctižádost, agresivita, závist - to jsou pro lidi z jemnohmotných dimenzí velmi zatěžující energie, kterým se, jak mohou, vyhnou. Navíc stojí pod ochranou, takže v jejich okolí se takové energie obvykle nevyskytují.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků